Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Sausio » 9

"Monster Energy" gėrimas per pastarąjį dešimtmetį siuntė paslaptingas SATANISTINES žinutes, kurių niekas net nepastebėjo (op-ed)

(Nuomonė) Dabar jau dauguma sveikata besirūpinančių vartotojų žino, kad daugumoje energinių gėrimų yra cukraus ir (arba) dirbtinių saldiklių, kurie kenkia sveikatai. Bet kas, jei sveikatos skerdynės yra kur kas gilesnės, kitame lygmenyje, geriant tokius gėrimus kaip "Monster Energy"? Atkreipkite dėmesį į tai, ką netrukus perskaitysite ir pamatysite vaizdo įraše, rodomame prieš jūsų akis. Ameriką visais lygmenimis užvaldo Šėtono garbintojai, ypač jei pažvelgsite į didžiąsias korporacijas, kontroliuojančias didžiąją dalį maisto, gėrimų ir vaistų pramonės.

Tikrai atidžiai pažvelkime į "Monster Energy" gėrimo logotipą, šūkius ir nešvankią kalbą, naudojamą ant jų skardinių ir kartoninių pakuočių, skatinančią blogą mąstymą ir priklausomybę nuo cukraus. Pirma, viršuje esančioje raidėje "M" yra tarpas. Ji nėra sujungta. "Monster" raidė "M" turi trumpą viršūnę ir ilgą uodegą, kaip ir raidė "vav" hebrajų kalboje, kuri taip pat reiškia skaičių 6, o tai reiškia, kad "Monster" raidė "M" yra dar vienas "666" simbolis, kuris yra įspaustas ant kiekvienos "Monster" skardinės - tai žvėries skaičius Apreiškimo knygoje.

Be to, hebrajiškas pavadinimas "vav" reiškia "jungiamąją" raidę, kuri reiškia "kabliuką", taigi "Monster Energy" pasąmoningai jums sako, kad esate priklausomi nuo gėrimo ir šėtoniško jo gėrimo ritualo. Ar esate priklausomas nuo "žvėriškos energijos"?

Toliau "Monster" raidė "O" vaizduoja kryžių. Tai "antikristinė" žinutė, todėl kai apverčiate skardinę aukštyn kojomis, kad išgertumėte, kryžius yra aukštyn kojomis (taigi veikia raganiška simbolika), o jūs "išlaisvinate žvėrį", kaip teigiama ant skardinių ir kartoninių dėžučių užrašytame viršutiniame "Monster" šūkyje. Ar žmonės žūsta dėl žinių trūkumo, kaip sakė Jėzus?

Ant "Monster Energy" gėrimų pavaizduotos žalios nagų žymės, apverstas kryžius, skaičius 666 ir šūkis "Išlaisvink žvėrį".

Tai taip akivaizdu, kad dukart X-Games aukso medalio laimėtojas BMX čempionas Koltonas Satterfildas (Colton Satterfield) atsisakė "Monster Energy" rėmėjų, sakydamas, kad jų reklama, šūkis ir logotipas yra nekrikščioniški. Velnio nagų žymės ant skardinės galėjo būti lemiamas dalykas Satterfieldui, kuris nenori turėti šėtoniško rėmėjo, nes neseniai atsivertė į mormonų tikėjimą, nepaisant pelningos "Monster Energy" sutarties.

Satterfildas cituojamas sakantis: "Aš stengiuosi vaikščioti dorai prieš labai tikrą ir gerą Dievą, o dėl kai kurių jų rinkodaros ir logotipų tiesiog negalėjau toliau palaikyti." BMX čempionas nėra pirmasis, kuris pastebėjo šėtoniškus užrašus ant "Monster Energy" produktų. Vienos moters vaizdo įrašas, kuriame visa tai paaiškinama, tapo virusiniu.

Bet kuris "Monster" pasirinkimas yra blogis - daug cukraus arba dirbtinių saldiklių

Tikrasis blogis slypi šiuose monstriškuose energiniuose gėrimuose esančiame cukruje. Kai kuriose didesnėse skardinėse yra daugiau nei DVIDEŠIMT arbatinių šaukštelių cukraus, todėl cukraus kiekis kraujyje smarkiai pakyla, o vėliau krenta dideliu "crash" pavidalu. Vienoje 16 ml "Monster Energy" skardinėje yra 54 g cukraus, iš viso daugiau nei 200 kalorijų. Tai darykite kasdien, ir netrukus po to kovosite su "žvėrišku nutukimu". Velnias slypi detalėse.

Vėžys mėgsta cukrų. Jis klesti nuo gliukozės. Tai pagrindinis kuras, skatinantis vėžio plitimą, 2 tipo diabetą ir inkstų ligas. Tada prasideda dantų erozija. Be to, dirbtiniai saldikliai sukelia dirgliosios žarnos sindromą (DŽS), chroniškus galvos skausmus, nervingumą, nerimą ir, palaukite, svorio augimą. Dar blogiau.

Tokios piktos korporacijos kaip "Red Bull", "Monster" ir "Rockstar" skiria pinigų reklamai jaunimui ekstremalaus sporto renginiuose, muzikos festivaliuose ir socialinėje žiniasklaidoje. Svarbiausia - skaitykite sudedamąsias dalis ant visko, ką vartojate (ir jūsų vaikai). Blogis yra toks, koks yra blogis, todėl nustokite apversti kryžių aukštyn kojomis ir gauti blogos energijos iš blogų šaltinių.

Nusitaikykite į "FoodSupply.news" ir raskite geriausius būdus, kaip planuoti maisto trūkumo atvejus, kad neliktumėte įstrigę su krūva "Monster 666 Energy" gėrimų sandėliuke ir niekuo kitu.

Šio straipsnio šaltiniai:

DailyMail.co.uk

RethinkSugaryDrink.org

NaturalNews.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau