Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Vasario » 19

Japonijoje sninga (video)

Ketvirtadienį Japonijos jūros pakrantės prefektūrose gausiai snigo, o Japonijos meteorologijos agentūra perspėjo, kad artimiausiu metu tikimasi daugiau sniego.

Agentūros teigimu, gausų snygį sukėlė žemo slėgio sistema virš Japonijos jūros ir šalto oro masė, dėl kurios Tohoku ir Čugoku regionuose buvo šalčiausia temperatūra šią žiemą, pranešė "Fuji TV". Pareigūnai įspėjo, kad gali sutrikti eismas, traukinių ir skrydžių eismas.

Iki ketvirtadienio vidudienio Fukui prefektūroje esančiame Ono mieste iškrito 64 cm sniego, o Gifu prefektūroje esančiame Širakavos mieste - 63 cm, pranešė agentūra.

Gausus sniegas tęsis iki penktadienio ryto, Hokuriku ir Tokai regionuose tikimasi iki 60 cm sniego, pranešė agentūra.

Priešgaisrinės apsaugos ir nelaimių valdymo agentūra ir vietos policija ragina gyventojus tose vietovėse, kur gausiai sninga, atsargiai valyti sniegą nuo stogų. Kad namai nesugriūtų nuo sniego svorio, daugelis žmonių, įskaitant vyresnio amžiaus žmones, dažnai naudojasi kopėčiomis, kad užliptų ant stogo, tačiau ant apsnigtų stogų praranda pagrindą.

Keletą žmonių taip pat palaidojo nuo namų stogų nukritęs sniegas.

Smarkus sniegas užklupo šiaurės rytų ir centrinę Japoniją

Japonijos šiaurės rytuose ir centrinėje dalyje gausiai snigo. Šių vietovių gyventojams patariama išlikti budriems, nes gali sutrikti eismas, nutrūkti elektros tiekimas, susidaryti lavinos ir kristi sniegas nuo stogų.

Japonijos meteorologijos agentūra praneša, kad žemo slėgio sistema ir stipri šalto oro masė atnešė sniego į vietoves prie Japonijos jūros.

Penktadienį 4 val. ryto sniego dangos storis siekė 1,41 metro Šonai mieste Jamagatos prefektūroje ir 1,26 metro Ono mieste Fukui prefektūroje.

Tohoku ir Hokuriku regionuose iškrito du-tris kartus daugiau sniego nei paprastai šiuo metų laiku.

Tikimasi daugiau sniego. Per 24 valandas iki penktadienio vakaro Tohoku gali iškritti iki 70 cm sniego, o Niigatos prefektūroje ir šiauriniame Kanto regione - iki 60 cm sniego.

Tų vietovių, kuriose gausiai sninga, gyventojams patariama būti atsargiems, kad išvengtų nelaimingų atsitikimų valant sniegą, ir įsirengti žiemines padangas arba sniego grandines.

Sniegas gali pabloginti matomumą. Taip pat patariama būti atsargiems dėl stipraus vėjo, žaibų ir audringos jūros.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau