Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 23

APKLAUSA: Visiškai paskiepyti žmonės tiki kiekvienu melu apie Rusiją ir Ukrainą, visiškai pritaria karo veiksmų eskalavimui

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Nauja Kanados nacionalinės apklausos bendrovės EKOS apklausa parodė, kad kuo daugiau "vakcinų" nuo Vuano koronaviruso (COVID-19) injekcijų žmogus gauna, tuo labiau tikėtina, kad jis tikės kiekvienu korporacinės žiniasklaidos propagandos apie Rusijos invaziją į Ukrainą žodžiu.

EKOS nustatė, kad neskiepyti kanadiečiai 12 kartų dažniau tiki, kad Vladimiro Putino (Vladimir Putin) invazija į Ukrainą buvo pateisinama, nei tie, kurie gavo tris "dozes" skiepų nuo KOVIV-19. Beveik niekas, kas yra "pilnai paskiepytas", nepritaria V. Putino veiksmams, atskleidė apklausa.

Vos du procentai "trigubai" paskiepytų kanadiečių sakė, kad palaiko V. Putino puolimą, palyginti su 26 procentais žmonių, negavusių jokių skiepų. Tai, pasak EKOS prezidento Frenko Graveso (Frank Graves), rodo, kad skiepijimo statusas yra stiprus rodiklis, nusakantis žmogaus požiūrį į karą.

Apklausa parodė, kad visiškai pasiskiepiję asmenys palaiko beveik viską, kas yra "proukrainietiška" - nuo turto konfiskavimo iš Rusijos oligarchų iki nekarinės pagalbos Ukrainai teikimo. Ir taip yra todėl, kad ta pati žiniasklaida, kuri liepė jiems pasidaryti injekcijas dėl jų pačių "saugumo", dabar sako, kad Ukraina yra gera, o Rusija - bloga.

"Kiekvienu atveju didžioji dauguma paskiepytų kanadiečių pritarė priemonėms, kuriomis siekiama padėti Ukrainai ir pasipriešinti Rusijai, o tokios nuomonės laikėsi tik nedidelė neskiepytų žmonių mažuma", - rašė laikraštis "Toronto Star", kuris akivaizdžiai palaiko Ukrainą.

Gravesas sako, kad neskiepytieji palaiko Rusiją, nes jie per daug skaito naujienas "internete".

Kovo 9-13 d. atliktoje apklausoje atsitiktinai atrinktiems 1035 kanadiečiams buvo užduoti keli klausimai apie Rusiją ir Ukrainą. Apklausos paklaida buvo plius minus 3,1 procentinio punkto, t. y. 19 iš 20.

Dešimt procentų apklaustųjų, arba maždaug 105 žmonės, nurodė esantys neskiepyti. Likusieji, paklusdami Justino Trudeau režimui, buvo gavę nuo vienos iki trijų Fauci gripo injekcijų.

Iš tų kanadiečių, kurie gavo tris COVID injekcijas, net 82 proc. teigė sutinkantys su griežtesnių sankcijų Rusijai įvedimu, net jei tai reikštų daug didesnes maisto ir degalų kainas namuose.

Ir atvirkščiai, tik 18 proc. neskiepytų apklausos respondentų teigė pritariantys sankcijoms.

Kalbant apie pabėgėlių iš Ukrainos priėmimą, 85 proc. tris kartus apklaustų respondentų teigė, kad išskėstomis rankomis sutiktų jų antplūdį. Taip mano tik 30 proc. neskiepytų respondentų.

Remdamiesi tuo, ką sako Vakarų žiniasklaida ir valdžios pareigūnai, trijulių apklaustieji beveik vienbalsiai mano, kad Rusija, įvykdžiusi invaziją, yra kalta dėl karo nusikaltimų. Tuo tarpu panašiai mano mažiau nei 33 proc. neskiepytų kanadiečių.

Apskritai, kaip parodė tyrimas, "dauguma atsisakiusiųjų skiepų yra daug palankiau nusiteikę Rusijos atžvilgiu". Tikriausiai taip yra dėl to, kad neskiepytieji, kaip ir COVID injekcijų atveju, atliko savo kruopštų ir nepriklausomą tyrimą, o ne tiesiog suvirškino viską, ką jiems apie karą papasakojo propagandistai.

Natūralu, kad Toronto Sun apie tai pranešė kaip apie neigiamą dalyką. Pats Gravesas taip pat buvo sunerimęs dėl rezultatų, pavadinęs juos "labai ardančio dezinformacijos poveikio" įrodymu.

Neironiškai Gravesas teigė, kad neskiepyti žmonės tiki kitaip nei visiškai paskiepyti, nes jie "tai skaito internete" ir "vartoja iš tų pačių šaltinių, kurie jiems pateikė antivakcininę medžiagą".

Žinoma, tas pats pasakytina ir apie visiškai paskiepytus žmones, kurie visą informaciją gauna iš CNN, tačiau Gravesas apie tai neužsiminė. Vietoj to jis bandė apsimesti, kad jo nuomonė yra faktai, o visų kitų įsitikinimai - "dezinformacija".

Daugiau su tuo susijusių naujienų apie tai, kaip visapusiškai apkvailinti žmonės tiki ir paklūsta viskam, ką jiems sako žiniasklaida, galite rasti tinklalapyje Propaganda.news.

Šaltiniai:

Archive.ph

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau

25.06.2022 laikas 21:52 Receptai | Patiekalai Sultingas vištienos blauzdelių šašlykas su soja, medumi ir aliejumi
Geriausiai šiam sultingam šašlykų receptui tinka vištienos blauzdelės arba kumpeliai be kaulų ir odos. Iškepus, mėsa būna nepaprastai skani ir sultinga! Paruošimas itin paprastas, ingredientai taip pat. Tikrai labai rekomenduoju pamėginti jau artimiausiomis dienomis!...

Skaityti daugiau