Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2022 » Balandžio » 14

Filipinų potvynio aukų skaičius išaugo iki 56

Suintensyvėjus paieškos ir gelbėjimo darbams, kai centrinėje ir pietinėje Filipinų dalyje nuslinkusių nuošliaužų ir potvynių aukų skaičius išaugo iki mažiausiai 56 žmonių, dar 28 laikomi dingusiais be žinios.

Pasak pareigūnų, savaitgalį ir ankstyvą pirmadienį smarkiai nukentėjusiame Baibėjaus mieste centrinėje Lytės provincijoje buvo sužeista apie 200 gyventojų, daugiausia per nuošliaužas.

Kariuomenė, policija ir kiti gelbėtojai, bandydami rasti dingusius gyventojus, kovojo su purvu, nestabiliomis žemių ir nuolaužų krūvomis.

Daugiau gelbėtojų ir sunkiosios technikos atvyko į nuošliaužos nuniokotus Baibėjaus kaimus, o meras Jose Carlos Cari sakė, kad trečiadienį oras pasitaisė, todėl paieškos ir gelbėjimo darbai gali būti intensyvesni.

"Ieškome dar daugiau dingusiųjų", - sakė Kari ir pridūrė, kad valdžios institucijos perskaičiuoja, kiek gyventojų iš tikrųjų dingo ir, kaip manoma, yra palaidoti po nuošliaužomis.

Kariuomenė ir vietos valdžios institucijos pranešė, kad po nuošliaužų, nuslinkusių šešiuose Baibajos kaimuose, iš viso ištraukti 47 kūnai.

Pasak jų, dar devyni žmonės nuskendo kitose vietose per potvynius keturiose centrinėse ir pietinėse provincijose.

"Esame nuliūdinti šio baisaus incidento, per kurį žuvo žmonių ir buvo sunaikintas turtas", - sakė kariuomenės brigados vadas pulkininkas Noelis Westuiras, padėjęs vadovauti paieškos ir gelbėjimo darbams.

Pakrančių apsaugos tarnyba, policija ir ugniagesiai pirmadienį išgelbėjo kelis užlietų centrinių bendruomenių gyventojus, tarp jų ir įstrigusius ant stogų.

Pirmadienį centrinėje Cebu miesto dalyje buvo sustabdytos mokyklos ir darbas, o meras Michaelas Rama paskelbė nepaprastąją padėtį, kad būtų užtikrintas greitas avarinių lėšų išmokėjimas.

Kasmet Filipinus užklumpa mažiausiai 20 audrų ir taifūnų, dažniausiai per lietingąjį sezoną, kuris prasideda maždaug birželio mėnesį.

Ši nelaimių ištikta Pietryčių Azijos valstybė yra Ramiojo vandenyno "ugnies žiede", kuriame daugybė ugnikalnių išsiveržimų ir žemės drebėjimų.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau