- 01.05.2022
- 0.0 Reitingas
- 952 Peržiūrų
- Komentarai
Ekologiškai ūkininkaujančiam amišų ūkininkui gresia didelė bauda ir kalėjimo bausmė už paprastą nusikaltimą - švarios mėsos gamybą.
Amosas Mileris (Amos Miller) Pensilvanijos valstijoje, Bird-in-Hand, valdo holistinį ūkį, kuriame augina karves, vištas ir kiaules. Gyvuliai jo šimtametėje fermoje auginami nenaudojant cheminių medžiagų ir medikamentų, kuriuos naudoti įpareigoja JAV žemės ūkio departamentas (USDA). Pasak Milerio, jis augina savo gyvulius taip, kaip, jo manymu, Dievas norėjo, kad jie būtų auginami - pagal gamtos reikalavimus.
Tačiau federalinis teisėjas įsakė amišų ūkininkui nutraukti visus ekologiškos mėsos pardavimus. Tas pats teisėjas praėjusią vasarą taip pat nurodė Mileriui sumokėti 250 000 JAV dolerių už "nepagarbą teismui". Jis pridūrė, kad ūkininkas, norėdamas išvengti kalėjimo, turi sumokėti pradinę 50 000 JAV dolerių įmoką kaip "geros valios" mokėjimą.
Dar blogiau, federalinio teisėjo nurodymu ginkluoti JAV maršalai atliko reidą jo nuosavybėje, ūkio parduotuvėje ir šaldikliuose. Jie atliko visos jo mėsos inventorizaciją, kad užtikrintų, jog jis nebegalės parduoti ar paskersti daugiau gyvulių.
Mileris, kuris vadovauja privačiam tik nariams skirtam maisto platinimo tinklui, teigė, kad federalinė vyriausybė persekioja jį už tai, kad jis, augindamas ir ruošdamas maistą, praktikuoja savo religijos laisvę. "Mūsų nariai nenori nieko panašaus. Jie nori šviežios, žalios mėsos be jokių priedų. Mūsų nariai nori jos tiesiai iš ūkio be jokių konservantų".
Milerio privataus maisto klubo nariai sutinka, sakydami, kad jiems nepatinka, jog jų žole maitinama mėsa būtų papildyta cheminiais konservantais, kuriuos privaloma naudoti pagal USDA reikalavimus. Jie, kurių yra apie 400, taip pat pasirašė sutartis, kuriose nurodyta, kad jie supranta, jog mėsa nebus perdirbama USDA kontroliuojamose įmonėse ir apdorojama konservantais.
USDA nori, kad žmonės valgytų chemikalus, o ne švarų maistą
Pasak Miller, visos USDA licencijuotos perdirbimo įmonės privalo apdoroti visą mėsą - nepriklausomai nuo to, ar ji ekologiška, ar šeriama žole - sintetiniais konservantais.
"Dažnai jie naudoja citrinos rūgštį, kuri, kaip manote, gaunama iš apelsinų ar citrinų. Tačiau tai modifikuota medžiaga, pagaminta iš kukurūzų, ir jos net neprivaloma nurodyti ant mėsos", - aiškino jis.
Jam pritarė ir klientas, kuris tvarko amišų ūkininko interneto svetainę ir kitas šiuolaikines komunikacijos priemones, sakydamas: "USDA perdirbimo įmonės reikalauja, kad mėsa būtų apdorojama cheminiu citrinos rūgšties, pieno rūgšties ir peracto rūgšties kokteiliu. Peracto rūgštis yra toksiška, o citrinos ir pieno rūgštys yra GMO."
Kita Millerio klientė Anke nurodė, kad mėsai konservuoti naudojama pieno rūgštis nėra natūrali. "Tai nėra pieno rūgštis, gaunama rauginant raugintus kopūstus. Visa tai sukurta laboratorijoje esančiame inde", - sakė ji. "Tai sintetinis sterilizatorius, sukeliantis daug sveikatos problemų".
Pasak Milerio, jam ir kitiems smulkiesiems ūkininkams vis tiek būtų beveik neįmanoma uždirbti pelno - dėl milžiniškų mėsos bendrovių, veikiančių kaip tarpininkai. Be to, padėtį dar labiau pablogina pernelyg didelės išlaidos, reikalingos USDA mėsos perdirbimo licencijai gauti.
Amišų ūkininkas apgailestavo: "JAV dolerių skolos, prieš parduodant pirmąjį mėsos svarą, o rinka nėra garantuota. Ūkininkai neturi galimybės pradėti nuo mažų sumetimų ir, kai tik gali, papildyti ir įsigyti įrangos."
"[Turime] arba gauti licenciją, arba pasitraukti iš verslo. Mūsų pozicija tokia, kad verčiau pasitraukti iš verslo, nes jų taisyklių ir reglamentų laikytis per sunku. Mūsų rajone yra daug smulkių ūkininkų, kurie norėtų būti ūkininkais, bet verslas tapo toks monopolizuotas."
Anke pritarė Milleriui, sakydama, kad galiausiai "viskas priklauso nuo pelno ir pinigų". Ji pridūrė: "Jie nori jautienos, kiaulienos ir paukštienos monopolio. Jie iš esmės sako: "Jei nepraeisite federalinio patikrinimo, žmonės sirgs".
Svetainėje CleanFoodWatch.com rasite daugiau istorijų apie Miller ir kitus smulkiuosius ūkininkus, kurie persekiojami už tai, kad siūlo švarią, cheminių medžiagų neturinčią mėsą.
Pažiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame paaiškinama, ką iš tikrųjų reiškia USDA "sertifikuotos ekologiškos mėsos" etiketė.
P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau