Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 1

Amišų ekologiniam ūkininkui gresia didelė bauda ir kalėjimas už ŠVARIOS MĖSOS gamybą

Ekologiškai ūkininkaujančiam amišų ūkininkui gresia didelė bauda ir kalėjimo bausmė už paprastą nusikaltimą - švarios mėsos gamybą.

Amosas Mileris (Amos Miller) Pensilvanijos valstijoje, Bird-in-Hand, valdo holistinį ūkį, kuriame augina karves, vištas ir kiaules. Gyvuliai jo šimtametėje fermoje auginami nenaudojant cheminių medžiagų ir medikamentų, kuriuos naudoti įpareigoja JAV žemės ūkio departamentas (USDA). Pasak Milerio, jis augina savo gyvulius taip, kaip, jo manymu, Dievas norėjo, kad jie būtų auginami - pagal gamtos reikalavimus.

Tačiau federalinis teisėjas įsakė amišų ūkininkui nutraukti visus ekologiškos mėsos pardavimus. Tas pats teisėjas praėjusią vasarą taip pat nurodė Mileriui sumokėti 250 000 JAV dolerių už "nepagarbą teismui". Jis pridūrė, kad ūkininkas, norėdamas išvengti kalėjimo, turi sumokėti pradinę 50 000 JAV dolerių įmoką kaip "geros valios" mokėjimą.

Dar blogiau, federalinio teisėjo nurodymu ginkluoti JAV maršalai atliko reidą jo nuosavybėje, ūkio parduotuvėje ir šaldikliuose. Jie atliko visos jo mėsos inventorizaciją, kad užtikrintų, jog jis nebegalės parduoti ar paskersti daugiau gyvulių.

Mileris, kuris vadovauja privačiam tik nariams skirtam maisto platinimo tinklui, teigė, kad federalinė vyriausybė persekioja jį už tai, kad jis, augindamas ir ruošdamas maistą, praktikuoja savo religijos laisvę. "Mūsų nariai nenori nieko panašaus. Jie nori šviežios, žalios mėsos be jokių priedų. Mūsų nariai nori jos tiesiai iš ūkio be jokių konservantų".

Milerio privataus maisto klubo nariai sutinka, sakydami, kad jiems nepatinka, jog jų žole maitinama mėsa būtų papildyta cheminiais konservantais, kuriuos privaloma naudoti pagal USDA reikalavimus. Jie, kurių yra apie 400, taip pat pasirašė sutartis, kuriose nurodyta, kad jie supranta, jog mėsa nebus perdirbama USDA kontroliuojamose įmonėse ir apdorojama konservantais.

USDA nori, kad žmonės valgytų chemikalus, o ne švarų maistą

Pasak Miller, visos USDA licencijuotos perdirbimo įmonės privalo apdoroti visą mėsą - nepriklausomai nuo to, ar ji ekologiška, ar šeriama žole - sintetiniais konservantais.

"Dažnai jie naudoja citrinos rūgštį, kuri, kaip manote, gaunama iš apelsinų ar citrinų. Tačiau tai modifikuota medžiaga, pagaminta iš kukurūzų, ir jos net neprivaloma nurodyti ant mėsos", - aiškino jis.

Jam pritarė ir klientas, kuris tvarko amišų ūkininko interneto svetainę ir kitas šiuolaikines komunikacijos priemones, sakydamas: "USDA perdirbimo įmonės reikalauja, kad mėsa būtų apdorojama cheminiu citrinos rūgšties, pieno rūgšties ir peracto rūgšties kokteiliu. Peracto rūgštis yra toksiška, o citrinos ir pieno rūgštys yra GMO."

Kita Millerio klientė Anke nurodė, kad mėsai konservuoti naudojama pieno rūgštis nėra natūrali. "Tai nėra pieno rūgštis, gaunama rauginant raugintus kopūstus. Visa tai sukurta laboratorijoje esančiame inde", - sakė ji. "Tai sintetinis sterilizatorius, sukeliantis daug sveikatos problemų".

Pasak Milerio, jam ir kitiems smulkiesiems ūkininkams vis tiek būtų beveik neįmanoma uždirbti pelno - dėl milžiniškų mėsos bendrovių, veikiančių kaip tarpininkai. Be to, padėtį dar labiau pablogina pernelyg didelės išlaidos, reikalingos USDA mėsos perdirbimo licencijai gauti.

Amišų ūkininkas apgailestavo: "JAV dolerių skolos, prieš parduodant pirmąjį mėsos svarą, o rinka nėra garantuota. Ūkininkai neturi galimybės pradėti nuo mažų sumetimų ir, kai tik gali, papildyti ir įsigyti įrangos."

"[Turime] arba gauti licenciją, arba pasitraukti iš verslo. Mūsų pozicija tokia, kad verčiau pasitraukti iš verslo, nes jų taisyklių ir reglamentų laikytis per sunku. Mūsų rajone yra daug smulkių ūkininkų, kurie norėtų būti ūkininkais, bet verslas tapo toks monopolizuotas."

Anke pritarė Milleriui, sakydama, kad galiausiai "viskas priklauso nuo pelno ir pinigų". Ji pridūrė: "Jie nori jautienos, kiaulienos ir paukštienos monopolio. Jie iš esmės sako: "Jei nepraeisite federalinio patikrinimo, žmonės sirgs".

Svetainėje CleanFoodWatch.com rasite daugiau istorijų apie Miller ir kitus smulkiuosius ūkininkus, kurie persekiojami už tai, kad siūlo švarią, cheminių medžiagų neturinčią mėsą.

Pažiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame paaiškinama, ką iš tikrųjų reiškia USDA "sertifikuotos ekologiškos mėsos" etiketė.

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.05.2022 laikas 15:54 Klausas Švabas grasina Brazilijos prezidentui už atsisakymą pasirašyti PSO pandemijos sutartį
Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) įkūrėjas ir vykdomasis direktorius Klausas Schwabas (Klaus Schwab) paskelbė menkai pridengtą grasinimą Brazilijos prezidentui Jairui Bolsonaro po to, kai šis stipruolis atsisakė pasirašyti Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pandeminę sutartį....

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 15:29 Vyriausybės duomenys įrodo, "visiškai paskiepyti" nuo kovidų, serga AIDS, todėl iš dalies jus blaško Rusijos ir Ukrainos propaganda

Ar Vuchano koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" sukelia AIDS? Vis daugiau vyriausybinių duomenų iš viso pasaulio rodo, kad taip, ir kad Rusijos ir Ukrainos konfliktas iš esmės nukreipia dėmesį nuo to.

...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:00 Kineziterapeutė apie nugaros skausmą: „Gulėjimas gali tik dar labiau pakenkti“

Nugaros skausmas – viena dažniausiai daugelį žmonių užklumpančių sveikatos problemų, prie kurios paplitimo šiandien prisideda ir nepakankamas fizinis aktyvumas, ir sėdimas darbas. Kineziterapeutė Simona Povelauskienė pastebi, kad, nepaisant sparčios mokslo ir medicinos pažangos, nugaros ska...

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 20:14 Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų
Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio....

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 19:41 Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso

...

Skaityti daugiau

28.05.2022 laikas 20:19 Receptai | Patiekalai Kaip paruošti plėšytą kiaulieną: 6 paprasti žingsniai?
Jeigu kiaulienos šašlykai ar tradiciniai kepsniai pabodo – pasigaminkite plėšytos kiaulienos. Plėšytą mėsą ne tik nesunku paruošti, ją panaudosite labai įvairiai – ji puikiai tinka ir mėsainiams, ir takams, ir buritams, kitiems populiariems patiekalams gaminti. Tačiau net ir ruošiant tokį paprastą p...

Skaityti daugiau

27.05.2022 laikas 22:10 Receptai | Patiekalai Džiovintų vaisių ir riešutų duona (video)
Į dubenį su miltais suberkite džiovintus vaisius. Išmaišykite. Paruoštą mišinį ir smulkintus riešutus berkite į kiaušinių plakinį ir gerai išmaišykite iki vientisos masės.

Skaityti daugiau

26.05.2022 laikas 08:25 Receptai | Patiekalai Labai skanus sveikas bananų ir rabarbarų pyragas su aliejumi be pieno

Šis rabarbarų ir bananų pyragas su aliejumi yra labai skanus ir sveikas. Jis yra gamintas be pieno, su kokybiškais riebalais, su labai nedideliu kiekiu cukraus. Ciberžolė taipogi pasižymi priešuždegiminėmis bei antioksidacinėmis savybėmis. Tikrai fantastiškas vasariškas desertas!

...

Skaityti daugiau