Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Gyvūnų pašarų sustabdymas - tai Bideno režimo bandymas sunaikinti VISUS GYVŪNUS ir įvesti naują bjaurios mėgintuvėlių mėsos erą

Atrodo, kad Bideno administracija strategiškai ir nedorai dekonstruoja Amerikos žemės ūkio infrastruktūrą - nuo trąšų ir pašarų siuntų sustabdymo iki padegimų bangų, per kurias Amerikoje sudegė maisto fabrikai, bet kodėl? Viena iš priežasčių - visą "mėsos" pramonę iš tikro maisto paversti "Franken-food". Šis planas, kartu su kraujo krešėjimą mažinančių vakcinų nuo Vuchano koronaviruso (COVID-19) stūmimu, užtikrins, kad gyventojų skaičiaus mažinimo planas būtų įgyvendintas greičiau nei vėliau. Brangiai kainuojanti ir toksiška laboratorijoje pagaminta bandomųjų mėgintuvėlių mėsa pasirodys visose parduotuvėse šalia jūsų, ir tai bus ne tik pasirinkimas, bet ir vienintelis pasirinkimas.

Ląstelių pagrindu sukurta, genetiškai modifikuota mėsa yra bjaurus ir pavojingas maisto eksperimentas, kuris amerikiečiams bus primestas prievarta, kartu su krešulių injekcijomis.

Dauguma mėsos valgytojų atsisako valgyti laboratorijoje užaugintą mėsą, tačiau, jei neturės kito pasirinkimo, tikriausiai atsivers. Maisto trūkumas Amerikoje kuriamas visuotinai, ir neatsitiktinai stabdomi visi pašarų ir trąšų traukiniai, deginami maisto fabrikai ir boikotuojamas importas iš duonos valgytojų šalių.

Benzino pylimas į ugnį Ukrainoje (prisidengiant NATO) nepadeda spręsti maisto trūkumo situacijos, o visa tai skirta priversti amerikiečius valgyti tik genetiškai modifikuotus ir Frankenfoods produktus kiekvienam maistui ir užkandžiams. Pasiruoškite į gelį panašiai medžiagai, išaugintai mėgintuvėliuose iš gyvūnų kraujo, kuri yra genetiškai modifikuota ir mutavusi, kad sukeltų ligas visiems, kurie ją vartoja. Nebuvo atlikta jokių Billo Geitso (Bill Gates) genetiškai modifikuotos mėsos vartojimo žmonėms saugos bandymų - nei trumpalaikių, nei ilgalaikių.

Kai Amerikoje bus sunaikinti ir nutraukti visi gyvulių pašarų ištekliai, ūkininkai bus priversti parduoti savo ūkinius gyvūnus skerdimui, kad tik galėtų apmokėti sąskaitas, ir tada nebeliks jokių gyvulių, o tik laboratorinė mėsa, pagaminta iš saugomo kraujo. Netikras kepsnys. Netikras mėsainis. Padirbta vištiena. Netikras kalakutas. Padirbta kiaulė.

Dirbtinė mėsa "gaminama" naudojant mikrobus ir grybelius, įskaitant netikrą mėsą, pieno produktus, kiaušinius ir net laboratorijoje pagamintus "motinos pieno" pakaitalus

Ar esate pasirengę dalyvauti didžiajame vėžio eksperimente? Ne? Gal tuomet turėtumėte vengti "Franken" mėsos, "Franken" kiaušinių ir "Franken" motinos pieno. Nuo "Ginkgo Bioworks" ir "Motif Foodworks" iki "Nature's Fynd" ir "BioMilq" - laboratorijoje užaugintų gyvūnų šlamštas visam laikui atkeliauja į parduotuves netoli jūsų.

Atsisveikinkite su mėsa, pagaminta iš tikrų Žemėje gyvenusių gyvūnų. Atsisveikinkite su tikrais šalutiniais gyvūniniais produktais, tokiais kaip kiaušiniai ir pienas, nes Baideno režimas, Bilas Geitsas ir kitos globalistinės kiaulės nori, kad visi valgytų frankenų maistą ir būtų švirkščiami frankenų vakcinomis.

Pirmiausia Bilas Geitsas savo šlykščią laboratorijoje užaugintą mėsą prastūmė trečiojo pasaulio šalims, o dabar ją prastumia visiems ir visur

Štai Bilas Geitsas bando pasaulio gyventojus paversti Franken-Zombiais, kurie kiekvieną kartą valgytų dirbtinę mėsą ir kas tris mėnesius gautų injekcijas į krešulius, kol pasaulio gyventojų skaičius sumažės keliais milijardais. Štai Gateso planas panaikinti visą tikrą mėsą ir pardavinėti tik laboratorijose sukurtą mokslinį šlamštą: "Manau, kad visos turtingos šalys turėtų pereiti prie 100 proc. sintetinės jautienos. Prie skonio skirtumo galima priprasti, o teigiama, kad laikui bėgant jos skonis taps geresnis. Ilgainiui ši ekologiška priemoka bus pakankamai nedidelė, kad būtų galima pakeisti žmonių elgesį arba pasitelkus reguliavimą visiškai pakeisti paklausą."

Billas Gatesas labai pyksta, kad "Big Food" dar neleidžia jam vadinti "mėsa" šio kruvino, iš karvių abortų pagaminto laboratorinio gėrimo. Jis nori panaikinti mums žinomą "mėsą" ir pakeisti ją savo masiškai finansuojamais laboratoriniais gaminiais.

Štai kodėl geležinkelių vežėjai verčiami stabdyti grūdų vežimą karvių bandoms visoje Amerikoje - tai suprojektuotas mėsos žlugimas, kad paklausa būtų "perkelta" į Franken-mėsą. Prisiminkite, kad "Sveikatos sergėtojas" tai jau įvardijo keliuose straipsniuose, kuriuose šio pašaro gyvuliams stabdymas žlugdo ūkininkų galimybes išlaikyti gyvulius gyvus ir gaminti produkciją jų visų dėl to neišžudant. Kaip teigė Mike'as Adamsas (Mike Adams), Amerikos maisto infrastruktūra sąmoningai uždaroma.

Įjunkite interneto rinkiklį prie foodsupply.news, kad sužinotumėte naujausią informaciją apie maisto trūkumą ir geriausią maistą, kurį galima įsigyti, kad pasiruoštumėte krizei.
 

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
15.05.2022 laikas 14:02 “Kietos šviesos spindulių” mįslė

Pirmą kartą apie tokius neįprastus NSO spindulius sužinota XX a. septintojo dešimtmečio pabaigoje. Žanas Heringas pavadino juos "kietos šviesos spinduliais", kurie turi labai neįprastų savybių. Statistinės NSO objektų stebėjimų analizės duomenimis, maždaug 1980 m. šviesos spinduliai ir ...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 13:33 Kanada - Tūkstančiai žmonių evakuoti dėl potvynių Albertoje ir Šiaurės Vakarų teritorijose
Dėl ledo kamščių, lietaus ir tirpstančio sniego šiaurinėje Kanados dalyje išsiliejo upės. Visoms Šiaurės vakarų teritorijų bendruomenėms buvo įsakyta evakuotis, o šiaurės vakarų Albertos provincijoje šimtai žmonių buvo priversti palikti savo namus....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 11:01 COVID-19 vakcinos išsiskyrimas gali pakenkti neskiepytiems žmonėms ir sukelti rimtų sveikatos problemų, pavyzdžiui, kraujo krešulių

Vakcinų nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19) išskyrimo efektas paveikia net neskiepytus žmones, sukeldamas rimtų sveikatos komplikacijų, įskaitant kraujo krešulius, kurie yra tokie dideli, kad beveik prilygsta žmogaus kumščio dydžiui, kalba Arsenio Toledo.

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 09:01 Laiko sutrikimų ir anomalijų mįslės

Vienas iš labiausiai paplitusių teiginių apie laiką sako: laikas nuolat yra visur. Deja, bet, jei tai būtų tiesa, tai mūsų gimtoji planeta prarastų bent pusę žmogaus širdžiai mielų paslapčių. Egzistuoja ryšys tarp normalios laiko eigos pasikeitimo ir "pražūtingų, užburtų" vietų.

...

Skaityti daugiau

14.05.2022 laikas 13:48 Vaiduokliai iš tiesų egzistuoja?

Šimtus ar net tūkstančius metų mediumai ir ekstrasensai bandė įrodyti, kad vaiduokliai tikrai egzistuoja. Vieni bijojo vaiduoklių, kiti juos medžiojo. Tačiau klausimas vis dar atviras: ar vaiduokliai tikrai egzistuoja?

...

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 08:07 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su grybais
Labai turtinga savo skoniu, bet ne kalorijomis perlinių kruopų sriuba su grybais. Net mano vyras labai gyrė, o jis tikrai nėra didžiulis perlinių kruopų ar grybų mėgėjas. Beje šiai sriubai kuo puikiai tiek švieži, tiek džiovinti grybai....

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:59 Receptai | Patiekalai Vokiška perlinių kruopų sriuba su šonine
Ar žinojote labai paprastą tiesą: perlinės kruopos yra tik iš miežių. Ši vokiška sriuba Graupensuppe taip ir yra verčiama į lietuvių kalbą - miežinė sriuba. Pas mus tai būtų labiau perlinė sriuba.

Skaityti daugiau

15.05.2022 laikas 07:52 Receptai | Patiekalai Perlinių kruopų sriuba su jautiena

Labai, labai ir labai skani perlinių kruopų sriuba su jautiena, šiek tiek jaučiasi švelnus aštrumas ir skonis tikrai geras. Visi ingredientai yra savo vietoje, idealiai sudera tarpusavyje.

Skaityti daugiau