Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Rugsėjo » 25

Kylančios gamtinių dujų kainos stabdo trąšų gamyklų veiklą, todėl didėja maisto trūkumas

(Paranormal) Trąšų bendrovė "CF Industries Holdings Inc." sustabdė dviejų gamyklų Jungtinėje Karalystėje veiklą dėl sparčiai kylančių gamtinių dujų kainų, kurios neigiamai veikia šalies maisto sektorių.

Vienas iš šalutinių trąšų gamybos produktų yra anglies dioksidas (CO2), kuris naudojamas alaus, duonos ir gazuotų gėrimų, tokių kaip gazuotas vanduo, gamyboje. Be jo britai nebegalės įsigyti daugelio maisto produktų.

Kylančios gamtinių dujų kainos stabdo trąšų gamyklų, kurios tiekia anglies dioksidą maisto tiekėjams, veiklą, todėl didėja maisto trūkumas.

Internetinė maisto prekių parduotuvė "Ocado Group Plc." jau turi sustabdyti šaldytų produktų tiekimą klientams, nes CO2 taip pat naudojamas maisto produktams išlaikyti šaltus ir konservuotus. Mėsos skerdyklos taip pat įspėja, kad jei niekas nepasikeis, artimiausiomis savaitėmis veikla gali "sustoti".

Jungtinės Karalystės maisto pramonė jau dabar klimpsta dėl neigiamo poveikio, kurį sukėlė visi Vuchano koronaviruso (Covid-19) apribojimai, sukėlę tiekimo grandinės avariją. Dabar situacija dar labiau blogėja, nes CO2 gamyba kabo ant plauko.

"Tai svarbi cheminė medžiaga, naudojama viščiukams ir kiaulėms apsvaiginti prieš skerdimą, taip pat pakuotėms, pailginančioms galiojimo laiką, ir sausam ledui, kuris padeda išlaikyti greitai gendančius produktus užšaldytus pristatymo metu", - apie CO2 aiškina "Zero Hedge". "Be jo nutrūksta maisto tiekimo grandinės."

Jungtinėje Karalystėje CO2 gali baigtis iki rugsėjo pabaigos

Padėtis tokia baisi, kad Didžiosios Britanijos mėsos perdirbėjų asociacija įspėja, jog dabartinės CO2 atsargos gali baigtis iki spalio mėnesio, iki kurio liko vos kelios dienos. Toks scenarijus priverstų uždaryti skerdyklas ir masiškai skersti gyvulius.

Be to, plačiai paplitęs sauso ledo trūkumas, nes jo gamybai naudojamas CO2. Be sausojo ledo negalima užšaldyti ir išsaugoti maisto produktų gabenimo tikslais, todėl parduotuvių šaldymo vitrinose ir šaldikliuose neliks kai kurių produktų.

"Tai kelia nerimą", - sako Mėsos asociacijos vadovas Nikas Allenas (Nick Allen).

"Mes kalbame apie kelias dienas ar savaites, kol tai tikrai smogs smarkiai, nebent kur nors pasaulyje - geriausia čia, Europoje - yra atsargų, kurios gali labai greitai pakeisti tokį CO2 kiekį."

Britų gaiviųjų gėrimų asociacija skelbia panašius įspėjimus dėl karbonizacijos trūkumo gaminant gazuotus produktus. Alaus gamyba taip pat mažėja, nes karbonizacija reikalinga ir alkoholiui gaminti.

Norvegijoje įsikūrusi "CF Industries" teigia, kad dėl rekordiškai aukštų gamtinių dujų kainų amoniako gamybos pajėgumai jau sumažėjo 40 proc. Todėl ji tiesiog negali suspėti gaminti CO2 maisto pramonei.

Ši bendra energetikos ir maisto krizė beveik paralyžiuoja maisto grandinę, jau nekalbant apie trapią ekonominę padėtį, kuri, atrodo, gali žlugti dėl bet kokių tolesnių sutrikimų.

Žinoma, didžioji dalis pasakojimų yra beprasmiški, kaip ir nuo pat plandemijos pradžios. Kodėl, pavyzdžiui, skerdyklose skerdžiami gyvūnai, o ne sugalvojami kiti būdai, kaip išgelbėti jų mėsą, kad nekiltų dar didesnė krizė?

"Ir paaiškinkite man: kodėl jie uždarė gamyklas dėl kylančių dujų kainų, kai jie tiesiog galėjo reguliuoti savo produktų kainas?" - klausė vienas "Zero Hedge" komentatorius. "Skamba įtartinai."

"Visa tai sukurta siekiant sukelti stresą masėms ir sukelti visuotinį genocidą", - sakė kitas. "Mėgaukitės šou."

"Kvailiai valdo tik tol, kol dar didesni kvailiai vykdo jų įsakymus (t. y. policija, kariuomenė), ir tik tol, kol didžiausi kvailiai iš visų (liaudis) patikina policiją / kariuomenę, kaip juos dievina už paklusnumą vykdant kvailus įsakymus", - atsakė dar vienas.

Naujausias naujienas apie pasaulio žlugimą dėl valdžios taikomų Vuchano koronaviruso (Covid-19) apribojimų galite rasti svetainėje Collapse.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Afinalwarning.com

P komentaras: šias mintis rašau tam, kad tas pats bandoma padaryti su Achema, ir norėčiau paaiškinti visiems iš kitos pusės. Galimai aš neteisus ir klystu. Nežinau, Achemos papildomos veiklos, todėl, jei ir Lietuvos Achema uždaro, dėl dujų savo gamybos pajėgimus, pasirodo, kad tai ne pavieniai atvejai. kodėl, tam reikalinga ir kas vyksta sunku pasakyti, bet, kaip vienas komentatorius pasakė, kodėl reiktu sustabdyti gamyba, gal geriau reiktu "žaisti" su kainų skirtumu, savo produkcijos pardavimuose? Jeigu, Achemos papildoma veikla dar yra "aš nežinau" anglies dioksido (CO2) gamyba, vadinasi šis uždarymas, yra dirbtinis,  dėl maisto grandinės nutraukimo ir Lietuvoje. Pagalvokime tai iš kitos pusės. Galimai aš klystu.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

avatar
0
1
Taigi, kas gyvena UK vertėtų pagalvoti, apie artėjančias pasekmes. Kas žmogui belieka? Belieka pokariniai laikai, ir kibti pačiam į žemė, augintis sau produktus, marinuotis, kas buvo tuo metu. Skaičiau, straipsnį, kad Rusijoje, teismas nubaudė žmogų, kuris sode iškirto vyšnias ir pasidarė vištoms auginti skirtus narvus. Nepamenu, bet einama link to kad bus skirtos baudos už žmonių išgyvenimus, nebeleidžiam marinuoti produktu, konservuoti.... ir augintis patiems.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
18.10.2021 laikas 22:21 Gydomuosius mišinius vartosite - ligų nepažinosite!
Žolelių gydomosios jėgos žinomos nuo neatmenamų laikų. Žiniuoniai ir liaudies gydytojai po kruopelę rinko laiko patikrintus gydomųjų žolelių ir jų mišinių liaudiškus receptus.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 21:43 Airijos miestelyje, kuriame 99,7 proc. gyventojų yra "visiškai paskiepyti", pastebėtas masinis kovidų "protrūkis"
Airijos anklave Voterforde (Waterford), kur 99,7 proc. visų suaugusiųjų šiuo metu yra "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), pastebimas didžiulis ligos protrūkis.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 16:29 Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas mirė nuo kardiologinių komplikacijų
Buvęs JAV valstybės sekretorius Colinas Powellas (Colin Powell) mirė nuo "Covid-19" komplikacijų, kaip buvo paskelbta pirmadienį.

Skaityti daugiau

18.10.2021 laikas 09:45 Ar kovidų "vakcinos" sukelia žmonėms AIDS? Skiepytųjų imuninės sistemos funkcijos kiekvieną savaitę sumažėja maždaug 5 %

Naujausi Jungtinės Karalystės PHE vakcinų priežiūros ataskaitos duomenys rodo, kad žmonės, kurie buvo "visiškai paskiepyti" nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19), per savaitę praranda apie penkis procentus savo imuninės sistemos.

...

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 19:12 Televizijos stotis, ieškanti istorijų apie mirtinus neskiepytų žmonių atvejus, sulaukia pranešimų apie sužeidimus dėl skiepų

Maždaug prieš mėnesį WXYZ-TV 7 kanalas savo Facebook puslapyje paskelbė ieškantis vartotojų, norinčių pasidalinti istorijomis apie mirčių atvejus tarp nepaskiepytų nuo koronaviruso (COVID-19). Vietoj to ABC filialas Detroite sulaukė daugybės istorijų apie koronaviruso vakcinos padarytą žalą ir mi...

Skaityti daugiau

Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
18.10.2021 laikas 11:41 Receptai | Patiekalai Kaip pasigaminti naminės sardelės - šviežias pieniškas dešrelės?
Labai mano pamiltos naminės šviežios pieniškos dešrelės - sardelės. Kai atradau šį receptą, parduotuvėje jų stengiuosi niekada nebepirkti. Jos gaunasi tikrai puikios, labai rekomenduoju išmėginti.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:48 Receptai | Patiekalai 4 naminės starkos receptai

Tvirtą statinę nuo vyno – geriausia nuo vengriško arba maderos – neseniai nupilto, kad nebūtų statinėj pelėsių ir suplėkusio kvapo – apipilniai pripilti grynos degtinės iš rugių.

Skaityti daugiau

17.10.2021 laikas 14:18 Receptai | Patiekalai Ką reikia žinoti prieš verdant naminę?

Prieš imantis varyti naminę, reikėtų įsidėmėti, kad ne iš bet kokios paprastos naminės galima paruošti subtilaus skonio ir geros kokybės gėrimų. Pavyzdžiui, pirmojo varymo naminė iš cukrinių runkelių ir išspau­dų visiškai netinka kokybiškiems gėrimams ruošti, ta­čiau ji labiau dera taisan...

Skaityti daugiau