Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 23

Anglijoje išgalvotą "Laisvės dieną" nustelbė "pingdeminis" maisto trūkumas ir beveik žlugusi maisto infrastruktūra

(Paranormal) Tariamas naujų Vuchano koronaviruso (Covid-19) atvejų "antplūdis" užklojo Anglijos "Laisvės dienos" šventę, kurią dar labiau apkartino gresiantis maisto trūkumas visoje Jungtinėje Karalystėje.

Pranešama, kad vos tik ministras pirmininkas Borisas Džonsonas (Boris Johnson) panaikino paskutinius Didžiojoje Britanijoje likusius Kinijos viruso apribojimus, šalyje, ypač tarp "paskiepytųjų", pradėjo siausti vadinamasis Fauci gripo "delta variantas".

Pirmą kartą nuo sausio mėn. naujų "teigiamų" kinų viruso atvejų skaičius per dieną viršijo 50 000, nors mirčių ir hospitalizacijų skaičius vis dar mažesnis nei pernai.

Nors britams nebereikia viešumoje dėvėti veido kaukės ir nereikalaujama dirbti namuose, tuos, kurių testai dėl Vuchano ligos teigiami, Anglijos nacionalinė sveikatos tarnyba (NHS) vis dar stebi ir seka bei liepia savarankiškai izoliuotis.

Šis nuolatinis nepageidaujamas valdžios kišimasis sukelia "ping-demiją" - tai nuoroda į žmones, kuriuos NHS “pinged” kaip testavimo ir sekimo sistemos dalį - kuri dar labiau siejama su maisto trūkumu, grasinančiu artimiausiomis dienomis palikti tuščias maisto prekių parduotuvių lentynas.

"Jei dabartinis nedarbingumas tęsis ir vyriausybei nesiimant jokių veiksmų, kyla rizika, kad gali sutrikti svarbios tiekimo grandinės, įskaitant maisto produktus", - perspėja Jungtinės Karalystės didžiųjų uostų grupės vadovas Timas Morisas (Tim Morris).

Pasak T. Morriso, Jungtinės Karalystės vyriausybės "pingdeminis" įsikišimas kelia "didelę grėsmę uostams", nes dėl jo iš darbo pašalinami darbuotojai, kurie laikomi "nesaugiais" dirbti dėl galimo Vuchano gripo poveikio.

Kovidas buvo sukurtas siekiant sužlugdyti pasaulio ekonomiką

Vien per pastarąją savaitę NHS išsiuntė testavimo ir sekimo pingus maždaug 520 194 britams, kuriuos, anot vyriausybės valdomos sveikatos priežiūros agentūros, reikia "karantinuoti" iki 10 dienų dėl galimo "artimo kontakto" su asmeniu, kurio testas dėl Kinijos viruso buvo teigiamas.

Tai reiškia, kad daugiau kaip pusei milijono žmonių staiga neleidžiama dirbti, o tai gerokai sutrikdo būtinų prekių, pavyzdžiui, maisto produktų, kurių dėl vyriausybės apribojimų negalima pristatyti ar sukaupti atsargų, tiekimo grandines.

Mėsos perdirbėjai teigia, kad kas dešimtas darbuotojas neatvyksta į darbą, nes NHS nurodė likti namie, kad "išliktų saugus". Pramonės atstovai teigia, kad dėl to "visiškai sustabdomos gamybos linijos".

Pats Borisas Džonsonas yra vienas iš tokių asmenų, kuriam buvo pranešta ir liepta likti namie saviizoliacijoje po to, kai jo sveikatos sekretoriaus testas dėl kiniškų mikrobų buvo teigiamas, o tai sukėlė paniką per Laisvės dienos šventę.

Visoje Jungtinėje Karalystėje didėja sumaištis, nes eiliniai britai kovoja dėl to, ar šalis turėtų visiškai atsinaujinti, ar likti amžinai uždaryta, kol iš visuomenės kaip nors išnyks visi iki paskutinio kinų viruso pėdsakai.

Vieni sako, kad niekas neturėtų atsinaujinti, kol visi britai nebus visiškai "paskiepyti", o kiti tvirtina, kad dabar laikas nutraukti visus apribojimus ir išmokti gyventi su Fauci gripu.

"Jei to nepadarysime dabar, turime savęs paklausti, kada gi mes tai padarysime?" Džonsonas sakė: "Mes turime būti pasirengę.

"Kontroliuojamas kadaise didžiųjų tautų griovimas, kurį vykdo įprasti įtariamieji", - rašė vienas "Zero Hedge" komentatorius apie tai, kas iš tikrųjų vyksta dėl visos kinų viruso isterijos.

Kitas citavo Davidą Rockefellerį, kuris liūdnai pagarsėjo pareiškimu:

"Esame ant pasaulinės transformacijos slenksčio. Tereikia tinkamos didelės krizės, ir tautos priims naują pasaulio tvarką".

Atrodo, kad ta krizė yra Vuchano koronaviruso (Covid-19) plandemija.

Naujausias naujienas apie Vuchano koronaviruso (Covid-19) vyriausybės tironiją galite rasti svetainėje Pandemic.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

ZeroHedge.com

Planet-Today.com

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 10:31 Dėl smarkaus lietaus Algarvėje (Portugalija) kilo potvynis
Smarkios liūtys Algarvėje sutrikdė Vila Real de Santo António miesto eismą - buvo užlietos kelios gatvės.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:19 Smarki kruša ir potvyniai Toledo mieste, Ispanijoje
Po smarkios krušos ir vėlesnio jos tirpimo įvairiose regiono sostinės vietovėse prasidėjo potvyniai.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 10:13 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Kanadoje
Kanados aplinkosaugos tarnybos paskelbtame specialiame meteorologijos pranešime teigiama, kad kai kuriose Toronto dalyse iškris iki 75 milimetrų lietaus. Mieste iš tiesų iškrito nemažai kritulių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau