Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Liepos » 24

"PINGDEMIC" beprotybė: JK vyriausybė, įsakydama maisto sektoriaus darbuotojams laikytis savikontrolės... tiekimo grandinei "gresia žlugimas"

(Paranormal) Po šimtmečius trukusio visuotinio valdymo Jungtinė Karalystė vykdo visuomenės savižudybę, įsakydama milijonams savo maisto, mažmeninės prekybos ir medicinos sektoriaus darbuotojų savarankiškai karantinuoti savo namuose. Maisto prekių parduotuvių lentynos visoje šalyje ištuštėja, o pramonės lyderiai įspėja, kad maisto tiekimo grandinei "gresia žlugimas".

Kaip tai atsitiko?

Jungtinės Karalystės vyriausybė reikalauja, kad kiekvienas asmuo su savimi nešiotųsi mobilųjį telefoną su įdiegta NHS covid-19 programine įranga, kuri realiuoju laiku seka ir fiksuoja jo judėjimą ir buvimo vietą. Kai, atlikus apgaulingą PGR testą (kuris labai sustiprina klaidingai teigiamus rezultatus), nustatoma, kad kuris nors asmuo yra "covid teigiamas", analizuojama visa to asmens judėjimo istorija, siekiant nustatyti, kokie kiti žmonės bet kuriuo metu galėjo būti šalia to asmens. Tada visi, kurie kada nors buvo priartėję prie to "teigiamo" asmens, yra informuojami per savo telefono programėlę ir jiems liepiama patiems atlikti karantiną, pašalinant juos iš darbo jėgos fondo.

Vien per pastarąją savaitę daugiau nei 500 000 britų buvo "užkrėsti" ir jiems liepta likti namuose. Tokiu tempu dar po kelių savaičių liks labai mažai žmonių, kurie galėtų ką nors veikti. Šis reiškinys vadinamas "pingdemija".

Dėl to vis sparčiau žlunga maisto sektorius, nes nebeužtenka darbuotojų, galinčių dirbti maisto prekių parduotuvėse, maisto gamybos įmonėse ar vairuoti transporto sunkvežimius ("lorries").

PGR šarlatanizmas skatina netikrą mokslą apie reikalaujamą savikarantiną

Žinoma, visa ši schema yra didžiulė apgaulė, nes PGR testai, kuriais visa tai grindžiama, yra ne kas kita, kaip šarlatanų mokslas. PGR testai niekada negali būti teisėtai naudojami kiekybiniam viruso krūviui nustatyti, o tai reiškia, kad pagal PGR testą negalima diagnozuoti "infekcijos" ar "ligos".

Tačiau tai netrukdo vyriausybei naudoti PGR testus, kad milijonai darbuotojų būtų įsakyti įkalinti savo namuose. Taip yra net ir tuo atveju, jei pirminiam "teigiamam" asmeniui, su kuriuo, kaip teigiama, jie susidūrė, nepasireiškia jokie simptomai (taigi jis nėra "sergantis").

"Mėsos perdirbėjų asociacijos vadovas Nickas Allenas (Nick Allen) įspėjo, kad tiekimo grandinei gresia žlugimas, sakydamas, kad kai kurie jo nariai neteko iki 10 proc. darbuotojų", - praneša "The UK Telegraph". Laikraštis taip pat praneša:

Trečiadienį vakare maisto pramonės lyderiai įspėjo, kad prekybos centrų tiekimo grandinės "pradeda žlugti", nes "pingdemija" verčia tūkstančius darbuotojų izoliuotis.

Kai kuriose vietovėse parduotuvių lentynose nebeliko būtiniausių prekių, o degalinėse trūko degalų, nes NHS programa "Test and Trace" kėlė grėsmę, kad dalis ekonomikos gali sustoti.

Prekybos centrų vadovai teigė, kad sunkvežimių vairuotojų trūkumas šalyje beveik pasiekė krizinę ribą dėl to, kad dėl šios programos daugybė vairuotojų buvo priversti save izoliuoti.

Bristolio (Bristol), Kembridžo (Cambridge) ir Sautamptono (Southampton) miestuose lentynose nebebuvo duonos, mėsos, vaisių ir daržovių.

Tai suplanuotas Jungtinės Karalystės ekonomikos žlugdymas... Vakarų civilizacijos žlugdymas dėl visiško idiotizmo

Tai, ką mes visi matome, yra suplanuotas Jungtinės Karalystės nualinimas per suplanuotą badą ir ekonomikos žlugimą. Nėra jokios realios priežasties, kodėl maisto prekių parduotuvių lentynos turėtų ištuštėti, išskyrus tai, kad vyriausybė, remdamasi menkiausiais sumanymais, sukuria trūkumą: Įsakymas žmonėms dvi savaites likti namuose, nes jie galėjo atsitiktinai praeiti pro šaligatviu einantį žmogų, kuriam vėliau, atlikus apgaulingą PGR testą, buvo nustatytas "teigiamas" kovido testas.

Rimtai? Taip baigiasi Britų imperija? Ne su trenksmu ar net ne su šniokštimu, o su bado priepuoliais?

Naudodami šią užkietėjusią schemą Jungtinės Karalystės vyriausybės pareigūnai sugebėjo savo šalį įstumti į trečiojo pasaulio statusą, sukurdami dirbtinę krizę, kuri vis dėlto gali turėti realių pasekmių.

Atrodo, kad siekdama sustabdyti badą Jungtinė Karalystė ketina sunaikinti visą savo maisto infrastruktūrą. "Mes parodysime tą virusą!" Jie lygiai taip pat galėtų tiesiog NHS covid programėle užsakyti "pingantiems" žmonėms šaudyti sau į galvą. (Neabejotina, kad kai kurie paklusnūs gyventojai su džiaugsmu tai įvykdytų, deja.)

Bet kam reikia viruso, kad užpultų žmoniją, jei mūsų pačių idiotiškos vyriausybės tai padarys pačios? Jungtinės Karalystės vyriausybė pasiekia tai, ko niekada negalėtų pasiekti kovidų biologinis ginklas: vyriausybės primestas maisto trūkumas ir masinis badas.

Nors virusas pats savaime gali nužudyti tik 1 proc. gyventojų, pridėjus toksiškas vakcinas ir priverstinį badą, JK vyriausybė gali nužudyti dešimt kartų daugiau žmonių. Kaip amerikietis, stebėdamas šį įvykį, paprastai galėčiau pasišaipyti iš JK vyriausybės dėl jos idiotizmo, tačiau man priminė, kad JAV vyriausybei šiuo metu vadovauja nenuoseklus, pažengusios demencijos stadijos ligonis Džo Baidenas. Taigi manau, kad šiuo metu visi esame vienoje valtyje.

Dieve, padėk mums visiems, britams, jankiams ir visiems kitiems. Straipsnio autorius: Mike Adams.

Išsamią informaciją rasite šiandienos "Situation Update" podkaste:

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau