Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

Įspėjimas: Didžioji Britanija gali būti "paskandinta radioaktyvaus cunamio" dėl vieno branduolinio povandeninio laivo smūgio

Neseniai Rusijos valstybinės televizijos programa sukėlė pasipiktinimą ir pateko į laikraščių antraštes visoje Jungtinėje Karalystėje po to, kai televizijos laidos vedėjas parodė imituojamą demonstraciją, kaip Rusijos karinio jūrų laivyno branduoliniai povandeniniai laivai lengvai sunaikintų Jungtinę Karalystę.

Praėjusios savaitės pabaigoje per visuomeninį transliuotoją "Pirmąjį kanalą" rodytame siužete dalyvavo nacionalistinės politinės partijos "Rodina" pirmininkas Aleksejus Žuravliovas (Aleksey Zhuravlyov), kuris pareiškė, kad "viena raketa "Sarmat" ir Britų salų nebeliks". 

Įspėjimas: Didžioji Britanija gali būti

Konkrečiai kalbėta apie Jungtinės Karalystės karinę paramą Ukrainai. Londonas anksčiausiai iš visų pradėjo viešinti, kad į Ukrainą pakartotinai lėktuvais gabena ginklų, įskaitant prieštankines sistemas ir amuniciją.

Tuomet segmentas perėjo prie žinių vedėjo Dmitrijaus Kiseliovo (Dmitry Kiselyov), kuris, už jo grojant povandeninio laivo grafinei nuotraukai, apibūdino toliau išvardytus dalykus:

"Jis artėja prie taikinio 1 km gylyje 200 km/h greičiu. Šio povandeninio drono neįmanoma sustabdyti. Jo kovinės galvutės galingumas siekia iki 100 megatonų".

"Šios termobranduolinės torpedos sprogimas prie Didžiosios Britanijos pakrantės sukels milžinišką iki 500 m aukščio cunamio bangą."

Įrašas iš segmento, kuriuo dabar plačiai dalijamasi Vakaruose...

Po to jis pareiškė, kad JK gali virsti "radioaktyvia dykuma" - tai buvo labiausiai provokuojantis laidos momentas: 

"Jau vien toks užtaisas taip pat sukelia itin dideles radiacijos dozes. Praskridusi virš Britų salų, ji pavers tai, kas iš jų gali likti, radioaktyvia dykuma."

Diskusija prasidėjo nuo JK ginkluotųjų pajėgų ministro, kuris, atrodo, anksčiau pritarė tam, kad prireikus Ukraina galėtų smogti Rusijos teritorijai, panaudodama JK suteiktus ginklus, komentarų.

Didžiosios Britanijos gynybos ministras Benas Wallace'as (Ben Wallace) šias pastabas paskelbė praėjusį ketvirtadienį, apibūdindamas Ukrainos teisę gintis.

"Dalis apsigynimo tokio pobūdžio invazijos atveju yra akivaizdi, kai Ukraina užpuls Rusijos kariuomenės tiekimo linijas, nes be degalų, maisto ir amunicijos Rusijos kariuomenė sustos ir nebegalės tęsti invazijos", - sakė jis BBC televizijai.

Tačiau jis atkreipė dėmesį į išlygą, kad tai išlieka mažai tikėtina. "Šiuo metu jie neturi britų ginklų, kurie galėtų tai padaryti, todėl mažai tikėtina, kad tai mūsų ginklai", - sakė jis ir pridūrė: "Labai mažai tikėtina, kad mes kam nors tai tiektume vien dėl technologijų ir taip pat dėl to, kad tokių pajėgumų turime nedaug. Taigi tai labai mažai tikėtina."

P komentaras: Pasaulio naujienos kitaip, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau

25.06.2022 laikas 21:52 Receptai | Patiekalai Sultingas vištienos blauzdelių šašlykas su soja, medumi ir aliejumi
Geriausiai šiam sultingam šašlykų receptui tinka vištienos blauzdelės arba kumpeliai be kaulų ir odos. Iškepus, mėsa būna nepaprastai skani ir sultinga! Paruošimas itin paprastas, ingredientai taip pat. Tikrai labai rekomenduoju pamėginti jau artimiausiomis dienomis!...

Skaityti daugiau