Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 6

Žalingą COVID-19 vakcinų poveikį geriausiai paaiškina mikro kraujo krešuliai: Ataskaita

Šią savaitę paskelbtoje skiltyje aptariami kai kurie dažniausiai pasitaikantys kenksmingi poveikiai, susiję su COVID-19 liga ir vakcinomis, įskaitant "mikro kraujo krešulius", kurie, atrodo, buvo vienas iš anksčiausiai žinomų šalutinių poveikių.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Dr. Džoelis S. Hiršhornas (Joel S. Hirschhorn), buvęs Viskonsino universiteto profesorius, taip pat Kongreso Technologijų vertinimo biuro ir Nacionalinės gubernatorių asociacijos vyresnysis pareigūnas, liudijęs daugiau kaip 50-yje Atstovų Rūmų ir Senato posėdžių, "LifeSite News" rašė, kad krešuliai, "atrodo, yra tikėtina milijonų COVID infekcijos, taip pat COVID vakcinų sukeltų padarinių sveikatai ir mirčių priežastis ir net milijonų ilgai COVID aukų, kenčiančių nuo įvairių sveikatos problemų, kurioms nėra jokio akivaizdaus medicininio sprendimo".

Ilgalaikė COVID, tiems, kurie nežino šio termino, reiškia ilgalaikį, pasikartojantį COVID ligos poveikį, kuris gali tęstis mėnesius ar net metus.

"Kur kas daugiau dėmesio reikėtų skirti mikroskopinių kraujo krešulių susidarymui visuose kūnuose, kuriuos sukelia smaigalių baltymai.  Jų nerandama įprastinėmis medicininėmis skenavimo ir vaizdavimo technologijomis", - pradėjo jis.

"Žinokite tai: Jie atsiranda dėl COVID smailių baltymų, kurie pažeidžia smulkias kraujagysles ir sukelia mikro kraujo krešulius. COVID infekcijos sukeltos smailių baltymų molekulės yra tokios pat, kaip ir tai, kas atsitinka, kai COVID vakcinos pripumpuoja į jūsų organizmą didžiulį jų kiekį. Taigi vakcinos daugeliui žmonių sukelia tą pačią kraujo krešulių problemą kaip ir pati COVID", - pridūrė jis.

Hirschorno ilgame straipsnyje visų pirma aptariamos šios trys pagrindinės temos:

1.  Vakcinų neigiamas poveikis sveikatai, įskaitant mirtis

2.  Platus COVID infekcijos sukeltų ligų ir mirčių spektras

3.  Milijonai žmonių, "ilgai" sirgusių COVID, kenčiančių nuo įvairių sveikatos problemų.

Hiršornas pažymėjo, kad mikrotrombai gali sukelti įvairių problemų ir sunkumų, ir juos sunku ar net neįmanoma nustatyti iš anksto. Tačiau įstrigę pačiose mažiausiose kraujagyslėse, jie vis tiek gali sukelti širdies priepuolius ir insultus, taip pat sukelti kitų kraujotakos problemų.

Hirschornas toliau citavo daktarą Peterį McColloughą (Peter McCollough), kuris, pasak jo, mikrokrešulių problemą nagrinėjo anksčiau, kai prasidėjo pandemija. McColloughas pažymėjo, kad "pats "Spike" baltymas sukelia krešėjimą arba kraujo krešėjimą. Ir unikalią krešėjimo rūšį. Jis sukėlė raudonųjų kraujo kūnelių sulipimą. Kartu sulipo ir trombocitai. Taigi tai labai skirtingas kraujo krešėjimo tipas, nei mes matome esant dideliems kraujo krešuliams arterijose ir venose".

Profesorius ir sveikatos priežiūros ekspertas taip pat citavo Kanados gydytoją daktarą Charlesą Hoffe'ą (Charles Hoffe), kuris 2021 m. liepą paviešino išvadas dėl mikrotrombų:

Naudodamas kraujo d-dimerio testą, jis nustatė, kad 62 proc. iš šimtų jo paskiepytų pacientų buvo nustatyti dideli skaičiai, rodantys mikro krešulių buvimą. D-dimerio testu matuojamas suirusio fibrino kiekis kraujyje.

Jis ne tik paskelbė šią išvadą. Jis teigė, kad mRNA vakcinų naudojimas "daugumą žmonių pražudys dėl širdies nepakankamumo".

Hiršornas toliau aiškino, kaip ir kodėl smaigų baltymai yra pavojingi ir pavojingi trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu ir kaip jie prisideda prie krešėjimo.

"Štai ką turite suprasti: Nors ilgą laiką buvo teigiama, kad šie spyglių baltymai, įšvirkšti į žmogaus organizmą, sulaiko nuo virusinės infekcijos, iš tikrųjų jie tampa žmogaus kraujagyslių endotelio arba kraujagyslių dangalų ląstelių sienelės dalimi", - rašė jis. "Labai mažo skersmens kraujagyslėse spygliai daro didelę įtaką kraujo tekėjimui."

Medicinos mokslų daktaras Brajanas Bulas (Brian Bull), patologas ir buvęs Loma Lindos universiteto Medicinos mokyklos dekanas, kuris anksti ištyrė dyglių baltymą ir krešėjimo reiškinį: "Tai gali pakeisti mūsų požiūrį į kovą su šia liga, nes mes galbūt ieškojome ne ten, kur reikia. Mes ieškojome gydymo nuo virusinės ligos, tačiau dabar turėtume ieškoti gydymo ir nuo virusinės ligos, kuri virto krešėjimo sutrikimu."

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau