Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 23

Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius

Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge. 

Kodėl popiežius, kaip Katalikų Bažnyčios vadovas, nevadovauja pastangoms įgyvendinti ir remti religijos laisvę Kinijoje ir Honkonge?

Apie tai praneša "Gateway Pundit": Praėjusią savaitę kardinolas Honkonge buvo suimtas naujojo šalies vadovo, kuris yra KKP augintinis. Popiežius Pranciškus nieko nesakė.

Be to, per pastaruosius metus Kinijoje vyskupas buvo suimtas KKP ir kelis mėnesius laikomas vienutėje.  Niekas nežino, kur jis yra.  Pasak Breitbart:

Kaip pranešė "Breitbart News", 2021 m. gegužės 21 d. Kinijos komunistų partijos (KKP) pareigūnai, siekdami toliau daryti spaudimą nelegaliai pogrindinei Katalikų Bažnyčiai, kartu su 10 kunigų ir 10 klierikų suėmė Xinxiang vyskupą.

Iš pradžių policija vyskupą ir kunigus nuvežė į viešbutį, kur jie buvo laikomi vienutėje ir jiems buvo rengiami "politiniai užsiėmimai", siekiant juos indoktrinuoti pagal KKP supratimą apie religijos laisvę, teigiama AsiaNews, Popiežiškojo užsienio misijų instituto oficialios spaudos agentūros, pranešime.

Seminaristai buvo paleisti po trijų dienų, o kunigai - po kelių dienų, tačiau vyskupas Zhangas vis dar laikomas policijos areštinėje, neteisėtai, nepateikus kaltinimų ir be teismo, nežinomoje vietoje. Kinijos įstatymai numato, kad niekas negali būti laikomas vienutėje be kaltinimų ilgiau nei tris mėnesius.

Dviem šeimos nariams per Naujųjų metų Mėnulio šventę buvo leista kelioms minutėms pasimatyti su vyskupu, tačiau niekas nežino, kur jis laikomas, o kunigams neleidžiama jo aplankyti ar paskambinti.

AsiaNews pranešė, kad Xinxiang katalikų bendruomenė vis dar tikisi, kad jų vyskupas bus išlaisvintas, tačiau kartu vis labiau nerimauja dėl jo fizinės ir psichinės sveikatos.

Vatikanas, matyt, nepateikė jokio prašymo dėl vyskupo Zhang išlaisvinimo.

Popiežius ir vėl nieko nesako. Dabar, kai suverenios valstybės perduoda savo sveikatos priežiūros laisvę PSO, popiežius vėl tyli.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 17:27 MTG ragina J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų tinklą, kuriame dalyvauja Clintonai

Atstovė Marjorie Taylor Greene paragino J6 komitetą ištirti elitinį pedofilų žiedą, veikiantį Vašingtone ir susijusį su Clintonų šeima.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 17:14 Bideno patarėjas CNN tiesioginiame eteryje prisipažino, kad didelės dujų kainos yra "liberalios pasaulio tvarkos" dalis

Pasak Baltųjų rūmų atstovo spaudai Briano Deizo (Brian Deese), kuris amerikiečiams pasakė, kad tai kaina, kurią jie turi mokėti "už liberalios pasaulio tvarkos ateitį, ir mes turime tvirtai laikytis".

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau