Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 31

Billas Gatesas sako, kad kita pandemija greičiausiai bus klimato kaitos pasekmė

"Microsoft" įkūrėjo Bilo Geitso (Bill Gates) teigimu, yra 50 proc. tikimybė, kad kitą pandemiją sukels žmogaus sukelta klimato kaita arba ją tyčia išprovokuos bioteroristas.

Milijardierius pandemijų "ekspertas", kuris anksčiau, likus penkeriems metams iki covid-19 atsiradimo, įspėjo apie super virusą, naujausius komentarus išsakė duodamas interviu Ispanijos naujienų leidiniui "El Diario".

Atsitiktinai kaip tik tuo metu, kai globalistas B. Geitsas paskelbė naujausią perspėjimą, Airijos epidemiologijos profesorius pareiškė, kad dėl neseniai kilusio beždžionių raupų protrūkio kalta klimato kaita.

Apie tai praneša "Summit News": Gatsas teigė, kad kita didelė pandemija gali kilti per 20 metų: "Tai gali būti žmogaus sukurtas virusas, sukurtas bioteroristo ir sąmoningai išplatintas. Tai labai bauginantis scenarijus, nes jie gali bandyti jį išplatinti įvairiose vietose vienu metu."

"Arba tai gali būti kažkas, kas peršoka iš gamtos pasaulio. Žmonių populiacija auga ir mes įsiveržiame į vis daugiau ekosistemų. Todėl, mano skaičiavimais, yra 50 proc. tikimybė, kad per ateinančius 20 metų dėl klimato kaitos kils natūralios kilmės pandemija", - pridūrė jis.

Prognozė, kad klimato kaita sukels virusą, nuo kurio vėliau reikės dar vienos pasaulinės vakcinos, Gatesui šiek tiek patogi, atsižvelgiant į tai, kad jis daug investuoja į abi sritis.

B. Gatsas pakartojo savo neseniai išleistoje knygoje išsakytą raginimą skirti milijardus dolerių ateities ligų sukėlėjų tyrimams, sukuriant 3000 specialistų komandą, kurią kontroliuotų Pasaulio sveikatos organizacija, o tam reikėtų 25 proc. padidinti biudžetą.

Komentuodamas neseniai kilusį beždžionių raupų protrūkį, R. Geitsas sakė, kad "labai maža tikimybė", jog jis turės tokį poveikį kaip koronavirusas, nors įspėjo, kad jis gali mutuoti į ką nors daug baisesnio.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto