- 31.05.2022
- 5.0 Reitingas
- 1285 Peržiūros
- Komentarai
Kinija išrinkta į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vykdomąją valdybą.
Penktadienį vienbalsiu balsavimu Kinija kartu su dar 11 šalių buvo išrinkta į PSO vykdomąją valdybą.
Kinija dabar trejus metus dirbs Vykdomojoje valdyboje, nors Vuchano koronaviruso protrūkio metu Kinija teikė PSO klaidingą informaciją, trukdė viruso kilmės tyrimams ir persekiojo kinų gydytojus, kurie bandė iš anksto įspėti apie pavojų.
"Breitbart" praneša: "U.N. Watch" vykdomasis direktorius Hillel Neuer buvo nustebęs ir pasibaisėjęs, kad Kinija galėjo užimti Jungtinių Tautų sveikatos agentūros vykdomosios valdžios vietą, o laisvojo pasaulio valstybės narės tam akivaizdžiai neprieštaravo:
Dr. Li Wenliang, kuris buvo informatorius apie Vuchane (Kinija) kilusį ir šiame mieste gydytojo mirtį sukėlusį koronavirusą Covid-19, paminklas prie UCLA universiteto miestelio Vestvude, Kalifornijoje, 2020 m. vasario 15 d. nuotraukoje. (MARK RALSTON/AFP via Getty Images)
Dr. Li Wenliangas (Li Wenliang) buvo Wuhano gydytojas, kurį Kinijos komunistų partija žiauriai nutildė, kai jis bandė įspėti kitus gydytojus apie jo mieste sparčiai plintančią į SARS panašią kvėpavimo takų ligą. Jo mirtis 2020 m. vasarį, būnant 34 metų, tariamai nuo kiniškos koronavirusinės infekcijos, sukėlė pasipiktinimą visoje Kinijoje ir pasaulyje.
Kaip pažymėjo Neueris, pastaroji savaitė Jungtinėms Tautoms tikrai nebuvo triumfališka. Be to, kad Kinija pateko į Pasaulio sveikatos organizacijos vykdomąją valdybą, terorizmą remiančios šalys privertė Pasaulio sveikatos asamblėją pasmerkti Izraelį, kaip keliantį išskirtinį pavojų sveikatai.
Be to, praėjusią savaitę branduolinė piktavalė Šiaurės Korėja pasipiktinusi tapo JT nusiginklavimo konferencijos pirmininke, o JT žmogaus teisių komisarė Michelle Bachelet padarė Pekinui propagandinį perversmą, nes apsilankiusi okupuotame Rytų Turkistane, kurį Kinija vadina Sindziangu, neištyrė ir nepasmerkė uigūrų genocido.
Šeštadienį žurnalo "Spectator" apžvalgininkas Rossas Clarkas (Ross Clark) pažymėjo, kad Pasaulio žmogaus teisių organizacijos vykdomoji valdyba dabar yra "perpildyta mažų šalių, kurių daugelio žmogaus teisių padėtis yra prasta, kurios nedrįs mesti iššūkio Kinijai arba neturės tam politinės įtakos".
Clarkas teigė, kad Kinijos išrinkimas į vykdomąją valdybą yra dar vienas įrodymas, kad W.H.O. "prarado bet kokį patikimumą", nors Bideno administracija bando suteikti organizacijai daugiau įtakos ir įgaliojimų.
P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau