Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 31

Kinija išrinkta į Pasaulio sveikatos organizacijos vykdomąją valdybą

Kinija išrinkta į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vykdomąją valdybą.

Penktadienį vienbalsiu balsavimu Kinija kartu su dar 11 šalių buvo išrinkta į PSO vykdomąją valdybą.

Kinija dabar trejus metus dirbs Vykdomojoje valdyboje, nors Vuchano koronaviruso protrūkio metu Kinija teikė PSO klaidingą informaciją, trukdė viruso kilmės tyrimams ir persekiojo kinų gydytojus, kurie bandė iš anksto įspėti apie pavojų.

"Breitbart" praneša: "U.N. Watch" vykdomasis direktorius Hillel Neuer buvo nustebęs ir pasibaisėjęs, kad Kinija galėjo užimti Jungtinių Tautų sveikatos agentūros vykdomosios valdžios vietą, o laisvojo pasaulio valstybės narės tam akivaizdžiai neprieštaravo:

Dr. Li Wenliang, kuris buvo informatorius apie Vuchane (Kinija)

Dr. Li Wenliang, kuris buvo informatorius apie Vuchane (Kinija) kilusį ir šiame mieste gydytojo mirtį sukėlusį koronavirusą Covid-19, paminklas prie UCLA universiteto miestelio Vestvude, Kalifornijoje, 2020 m. vasario 15 d. nuotraukoje. (MARK RALSTON/AFP via Getty Images)

Dr. Li Wenliangas (Li Wenliang) buvo Wuhano gydytojas, kurį Kinijos komunistų partija žiauriai nutildė, kai jis bandė įspėti kitus gydytojus apie jo mieste sparčiai plintančią į SARS panašią kvėpavimo takų ligą. Jo mirtis 2020 m. vasarį, būnant 34 metų, tariamai nuo kiniškos koronavirusinės infekcijos, sukėlė pasipiktinimą visoje Kinijoje ir pasaulyje.

Kaip pažymėjo Neueris, pastaroji savaitė Jungtinėms Tautoms tikrai nebuvo triumfališka. Be to, kad Kinija pateko į Pasaulio sveikatos organizacijos vykdomąją valdybą, terorizmą remiančios šalys privertė Pasaulio sveikatos asamblėją pasmerkti Izraelį, kaip keliantį išskirtinį pavojų sveikatai.

Be to, praėjusią savaitę branduolinė piktavalė Šiaurės Korėja pasipiktinusi tapo JT nusiginklavimo konferencijos pirmininke, o JT žmogaus teisių komisarė Michelle Bachelet padarė Pekinui propagandinį perversmą, nes apsilankiusi okupuotame Rytų Turkistane, kurį Kinija vadina Sindziangu, neištyrė ir nepasmerkė uigūrų genocido.

Šeštadienį žurnalo "Spectator" apžvalgininkas Rossas Clarkas (Ross Clark) pažymėjo, kad Pasaulio žmogaus teisių organizacijos vykdomoji valdyba dabar yra "perpildyta mažų šalių, kurių daugelio žmogaus teisių padėtis yra prasta, kurios nedrįs mesti iššūkio Kinijai arba neturės tam politinės įtakos". 

Clarkas teigė, kad Kinijos išrinkimas į vykdomąją valdybą yra dar vienas įrodymas, kad W.H.O. "prarado bet kokį patikimumą", nors Bideno administracija bando suteikti organizacijai daugiau įtakos ir įgaliojimų.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto