Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulis » 2023 » Sausio » 14

Ekspertas teigia, kad PSO pasiūlymai gali atimti iš valstybių suverenitetą ir sukurti pasaulinę totalitarinę valstybę

Biologinių ginklų ekspertas, Ilinojaus universiteto tarptautinės teisės profesorius, daktaras Francis Boilas (Francis Boyle) teigia, kad naujausi Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) pasiūlymai gali pažeisti tarptautinę teisę.

Boilas, kuris šias pastabas išsakė duodamas išskirtinį interviu "The Defender", paragino JAV federalinę ir valstijų vyriausybes nedelsiant pasitraukti iš PSO.

The Defender praneša: Šią savaitę Ženevoje (Šveicarija) vyko slaptos derybos, kuriose buvo aptarti siūlomi Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Tarptautinių sveikatos taisyklių (TSS), kurios laikomos privalomu tarptautinės teisės dokumentu, pakeitimai.

Praėjusį mėnesį vyko panašios derybos dėl naujos PSO sutarties dėl pandemijos rengimo.

Nors šios dvi temos dažnai tapatinamos, siūlomos IHR pataisos ir siūloma pandemijos sutartis yra du atskiri, bet susiję pasiūlymai, kurie iš esmės pakeistų PSO gebėjimą reaguoti į "visuomenės sveikatos ekstremalias situacijas" visame pasaulyje ir, kaip perspėja kritikai, gerokai apribotų valstybių suverenitetą.

Pasak autoriaus ir tyrėjo Jameso Roguskio, šie du pasiūlymai PSO iš patariamosios organizacijos paverstų pasauliniu valdymo organu, kurio politika būtų teisiškai privaloma.

Jie taip pat labai išplėstų IHR taikymo sritį ir apimtį, įvestų pasaulinių sveikatos sertifikatų ir "pasų" sistemą ir leistų PSO įpareigoti atlikti medicininius tyrimus, karantiną ir gydymą.

Roguski teigė, kad siūlomi dokumentai suteiktų PSO galią gamybos priemonėms paskelbtos pandemijos metu, ragintų kurti IHR infrastruktūrą "įvažiavimo punktuose" (pvz., prie valstybių sienų), nukreiptų milijardus dolerių "farmacinių ligoninių skubios pagalbos pramoniniam kompleksui" ir pašalintų nuorodą į "pagarbą žmonių orumui, žmogaus teisėms ir pagrindinėms laisvėms".

Ilinojaus universiteto tarptautinės teisės profesorius daktaras Francis Boyle'as sakė, kad siūlomi dokumentai taip pat gali prieštarauti tarptautinei teisei.

Boilas, kelių tarptautinės teisės vadovėlių autorius ir biologinių ginklų ekspertas, 1989 m. parengęs Biologinių ginklų kovos su terorizmu akto projektą, neseniai kalbėjosi su "The Defender" apie šių dviejų siūlomų dokumentų pavojus ir galimą neteisėtumą.

Kiti žinomi analitikai taip pat skambino pavojaus varpais.

Pasiūlymai sukurtų "pasaulinę totalitarinę medicinos ir mokslo policijos valstybę

Sausio 9-13 d. Ženevoje posėdžiavęs PSO IHR peržiūros komitetas dirbo siekdamas parengti "technines rekomendacijas [PSO] generaliniam direktoriui dėl valstybių, kurios yra IHR šalys, pasiūlytų pakeitimų", teigiama PSO dokumente.

IHR pirmą kartą buvo priimtos 2005 m., po SARS-CoV-1, ir įsigaliojo 2007 m. Tai viena iš dviejų teisiškai privalomų sutarčių, kurias PSO pasiekė nuo savo įkūrimo 1948 m. - kita yra Tabako kontrolės pagrindų konvencija.

Kaip anksčiau pranešė "The Defender", pagal IHR sistemą PSO generalinis direktorius jau gali paskelbti ekstremaliąją situaciją visuomenės sveikatos srityje bet kurioje šalyje be tos šalies vyriausybės sutikimo, nors pagal sistemą reikalaujama, kad abi šalys pirmiausia bandytų susitarti.

Remiantis tuo pačiu PSO dokumentu, IHR peržiūros komiteto ir valstybių narių Tarptautinių sveikatos taisyklių (2005 m.) pakeitimų darbo grupės (WGIHR) rekomendacijos bus pateiktos PSO generaliniam direktoriui Tedrosui Adhanomui Ghebreyesusui (Tedros Adhanom Ghebreyesus) iki sausio vidurio, rengiantis gegužės pabaigoje vyksiančiai 76-ajai Pasaulio sveikatos asamblėjai.

Boyle'as sakė, kad abejoja minėtų dokumentų teisėtumu, nurodydamas, pavyzdžiui, tai, kad "siūloma PSO sutartis pažeidžia 1969 m. ratifikuotą Vienos konvenciją dėl sutarčių teisės", kurią Boyle'as apibūdino kaip "tarptautinę sutarčių teisę kiekvienai pasaulio valstybei".

Boyle'as paaiškino, kuo skiriasi naujausia pandemijos sutartis nuo IHR pasiūlymų. "PSO sutartis įsteigtų atskirą tarptautinę organizaciją, o siūlomos taisyklės veiktų šiandien veikiančios PSO kontekste."

Tačiau, pasak jo, "perskaičius abu dokumentus, tai yra skirtumas be skirtumo".

Skaityti toliau.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2019 laikas 21:21 Receptai Medaus tortas „Paryžiaus kokteilis‟

Įstabiai gardus skanėstas, tortas, gaminamas iš plikytos tešlos ir kremo, pasižymi nuostabiu aromatu ir unikaliu skoniu – jis tiesiog burnoje tirpsta.

Skaityti daugiau

01.07.2019 laikas 18:13 Receptai Orkaitėje kepta višta
Gaminame. Orkaitėje kepta višta. Prieš kepant vištą dedame į kepimo maišą arba rankovę ir rankovę užrišame. Kepame apie 1,5-2 valandos (priklausimai nuo dydžio), vidutinio karštumo orkaitėje. Likus pusei valandos iki kepimo pabaig...

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 14:15 Receptai Obuolių pyragas dėl kurio visi kraustosi iš proto

Gardaus obuolių pyrago receptas. Dar šiltas obuolių pyragas gali būti patiekiamas su ledais.  Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.11.2024 laikas 11:31 Nijolės pamoka: kaip pensija pakeitė gyvenimą suaugusiems vaikams
Kai Nijolė priėmė sprendimą išeiti į pensiją, ji ne tik paliko darbą, bet ir pradėjo naują gyvenimo etapą, kuris išbandė jos santykius su suaugusiais vaikais. Su keturiais vaikais, iš kurių du vis dar gyvena namuose, Nijolė jautė, kad atėjo laikas pa...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:53 Meilės kvadratas: kovos su jausmais istorija
Meilė gali būti sudėtinga ir netikėta. Kartais ji atneša džiaugsmą, o kartais – skausmą. Ši istorija pasakoja apie jauną moterį, kuri kovoja su jausmais žentui, tėvui savo jauniausios dukros. Išsiskyrusi su vyru, ji susiduria su sunkiais sprendimais,...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:31 Pasirinkta šeima: kaip kaimynystės ryšys keičia gyvenimą

Gyvenimas gali būti netikėtas, ypač kai artimi žmonės nusprendžia pasitraukti. Kartais, būdami vieniši, surandame tikrų draugų ir paramą ne iš ten, kur to tikėjomės. Ši istorija pasakoja apie 82 metų moterį, kuri, susidūrusi su pažįstamų abejingum...

Skaityti daugiau

17.11.2024 laikas 10:07 Aliuminio kiekio didėjimas vakcinose ir autizmo ryšys

Nuo XX a. aštuntojo dešimtmečio medicinos praktikoje vyko reikšmingi pokyčiai, ypač kalbant apie vakcinas. Padidėjęs aliuminio kiekis vakcinose ir sparčiai augantis autizmo diagnozių skaičius neabejotinai kelia klausimų. Šiame straipsnyje gilinsim...

Skaityti daugiau

16.11.2024 laikas 22:16 Geriausi gėrimai nuo gerklės skausmo

Gerklės skausmas – nemalonus jausmas, kuris gali pasireikšti dėl įvairių priežasčių, įskaitant temperatūros pokyčius, alergijas ar infekcijas. Nors šis simptomas gali būti skausmingas ir varginantis, siūlome jums daugybę natūralių gėrimų rec...

Skaityti daugiau