Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Birželio » 8

Kodėl dažnai prisimename žmones, kuriuos norėtume visai pamiršti?

Pasitaiko, kad vis prisimename kai kuriuos žmones, kurių tuo metu nėra šalia. Pavyzdžiui, senus draugus ar mirusius giminaičius. Piktąją pradinių klasių mokytoją ar atsitiktinį pažįstamą. Ir gerai, jei prisimename su maloniu jausmu. Kur kas dažniau būna, kad prisiminimai apie žmogų iškyla tada, kai to nenorime. Arba prisimename tokį asmenį, kurį norėjome visai išmesti iš galvos.

Dažnai atmintyje iškylantys žmonės – tai tik jūsų asmenybės dalys. Pavyzdžiui, prisimenate mokyklos draugą, su kuriuo susipykote dėl mažmožio. Ir jūs neatsiprašėte, nors buvote neteisūs. Arba periodiškai atmintyje iškyla pavidalas nedoro vyro, ant kurio vidujai tebepykstate, nors santykiai su juo seniai nutrūkę. Arba nevalingai fantazuojate apie tai, kaip galėjote geriau atsikirsti jus įžeidusiam tipui. Arba mintyse keikiate „tą kvaišą“ kolegę, kuri kibdavo prie jūsų su savo pretenzijomis.

Įdomu tai, kad visai nenorite atnaujinti santykių su tokiais asmenimis. Net sužinoti, kaip jiems sekasi, nepageidaujate. Kai kuriais atvejais labai norite atsisveikinti su prisiminimais apie kažkokį žmogų, bet jie niekaip nepraeina, nepaisant visų jūsų pastangų atleisti, paleisti ir užmiršti. Kodėl taip vyksta ir ką visa tai reiškia?

Pirmiausia reikia turėti galvoje, kad visos mūsų mintys, nors ir jos apie kitus žmones, iš tikrųjų yra labiau apie mus nei apie juos. Net jei atrodo, kad priežastis slypi juose, prisimename būtent mes. Ir ne bet kada, o tam tikrose situacijose.

Dažni prisiminimai sukelia pyktį ir susierzinimą, pasibodėjimą ar liūdesį. Bet dėl ko mes paprastai pykstame ant kitų žmonių? Dėl to, ko negalime priimti savyje. Mes atskiriame tai nuo savęs, užkabiname tinkamiems žmonėms ir pradedame mėtyti į juos akmenis, keikdami juos ir piktindamiesi.

Tik ar erzintų tas dalykas kituose, jeigu suprastume, kad patys jį turime? Ir kad tai yra normalu.

Bet ne, tai neįmanoma! Ar galiu sau prisipažinti, kad gailiu pinigų kaip buvęs vyras? Ar galėčiau prisipažinti sau, kad esu kvailas, piktas, nesugyvenamas, konfliktiškas, nemandagus, storžievis kaip tie tipai, kuriuos prisimenu?

Dažnai prisimenami žmonės – tai tik mūsų asmenybės dalys, kurios beldžiasi į sąmonę, prašydamos įsileisti ir priimti. O grubus svetimas balsas galvoje – tai tik vidinio balso variantas, kuris nesprendžia, apie ką kalbėti, o sąžiningai transliuoja mūsų pasąmonės mintis/

Priimti visa tai nėra lengva. Ir žemos savivertės moterį, kuri taip bjauriai elgėsi, ir neištikimą vyrą, kuris porą metų susitikinėjo su meiluže, ir pavyduolį, kuris trokšta, kad kitiems būtų blogai, ir verkšlentoją, kuris nenori judėti į priekį. Bet visa tai yra mūsų dalys, nes išorėje matome tai, kas yra ir mūsų viduje. To, ko mumyse nėra, mes kituose paprasčiausiai nematome.

Galima ir toliau galvoti, kad tai ne apie mus. kad gyvenimas kažkodėl vis primeta mums tokius bjaurius tipus. O mes – juk angelai.

Išeitis paprasta, nors ir nemaloni. Kad liautumėtės galvoti apie niekšą žmogų, reikia suprasti, kad visi jo žodžiai yra jūsų. Ir jausmai jūsų. Ir jis atspindi tą jūsų dalį, kurią reikėtų priimti. Galbūt tai sugadins jūsų gerą nuomonę apie save, bet užtat vaizdas bus realesnis, pilnesnis ir gyvesnis. Priimti reikia ne formaliai, o išgyvenant. Priešintis, nusiminti ir susitaikyti – tikrai nėra malonu, bet užtat tai suteiks galimybę kvėpuoti laisvai.. Į kitus žmones galėsite pažvelgti iš kitos pusės ir suprasti tikruosius jų elgesio motyvus. Galėsite suprasti, atleisti ir paleisti. Tiksliau jie patys užsimirš, nes nebebus reikalo juos prisiminti.

Ir dar: surasti savyje šykštuolį, bejausmį, storžievį ar niurzgą gali būti naudinga, nes tas žinojimas gali praversti siekiant užsibrėžtų tikslų. Mūsų vidiniai monstrai yra mūsų slapti resursai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau

25.06.2022 laikas 21:52 Receptai | Patiekalai Sultingas vištienos blauzdelių šašlykas su soja, medumi ir aliejumi
Geriausiai šiam sultingam šašlykų receptui tinka vištienos blauzdelės arba kumpeliai be kaulų ir odos. Iškepus, mėsa būna nepaprastai skani ir sultinga! Paruošimas itin paprastas, ingredientai taip pat. Tikrai labai rekomenduoju pamėginti jau artimiausiomis dienomis!...

Skaityti daugiau