Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 11

Pasaulio sveikatos organizacija pagaliau pripažino, kad COVID buvo nutekintas iš Kinijos laboratorijos

Pasaulio sveikatos organizacija pagaliau pripažino tai, ką mes visi žinome jau dvejus metus - kad COVID-19 buvo nutekintas iš Kinijos laboratorijos.

Dvejus metus didžioji žiniasklaida ir didžiosios technologijų kompanijos žiauriai tildė visus, kurie bandė diskutuoti apie įrodymus, kad COVID-19 buvo gautas iš Vuchano (Kinija) laboratorijos.

Dabar staiga PSO pripažįsta, kad laboratorijos nutekėjimo teorija verta rimto nagrinėjimo, ir teigia, kad kilmės dėlionėje dar trūksta kelių svarbių detalių.

Infowars.com praneša: Sunku pasakyti, kodėl taip smarkiai pasikeitė požiūris, tačiau dabar labai sunku paneigti faktus. 

Jau kurį laiką daugėja įrodymų, kad virusas buvo bent jau įkalbėtas atsirasti per mutacijos procesus, jei ne tiesiogiai sukurtas.  Covid-19 96 % sutampa su viruso pavyzdžiu, surinktu ir keletą metų laikytu Vuchano laboratorijoje.  Tokia pati viruso atmaina natūraliai neegzistuoja netoli Vuchano, tik laboratorijoje, o 4 % neatitikimas gali būti paaiškintas funkcinės galios padidėjimo tyrimais. 

Tokie tyrimai dabar yra patvirtintas FAKTAS, ir juos daugelį metų finansavo Anthony Fauci, NIH, NIAID ir susijusios institucijos.  

Vieninteliai "įrodymai", patvirtinantys šlapiosios rinkos teoriją apie kovidų kilmę, gauti iš Kinijos vyriausybės, kuri yra suinteresuota meluoti apie padėtį ir iki šiol nepateikė jokių tikslių duomenų apie kovidų mirtis šalyje.  Kinijos mokslininkai iš esmės paneigė šį teiginį, kai tarp žmonių, neturėjusių jokio kontakto su Vuchano turgumi, buvo aptikta daug ankstyvųjų užsikrėtimo atvejų.   Dabar daugybė įrodymų patvirtina laboratorijos nutekėjimo teoriją, kurią alternatyvioji žiniasklaida pateikė per visą pandemijos laikotarpį ir dėl kurios buvome nuolat puolami. 

Ar PSO kada nors iš tikrųjų pripažins, kad labiausiai tikėtinas kovidų protrūkio scenarijus yra laboratorinis nutekėjimas iš didžiulės 4 lygio virusologijos laboratorijos Vuchane, kuri specializuojasi kovidų funkcinio prieaugio tyrimuose? 

Ne, nepripažins. 

Tačiau dabar jie bandys elgtis taip, tarsi svarstytų šią idėją, nes priešingu atveju jie praras bet kokį patikimumą.  Daugelis mokslininkų teigia, kad tam jau per vėlu. 

Pagrindinė žiniasklaida ir toliau skleidžia daugybę melagingų teiginių, susijusių su kovidu, ir sukūrė sudėtingą prielaidų ir klaidingų krypčių naratyvą, kad paneigtų tikrovę.  Laikui bėgant vis daugiau pirminio pasakojimo žlunga.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau