Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 25

"Nestle" generalinis direktorius: žmonės neturi teisės į vandenį, jis turėtų būti privatizuotas ir kontroliuojamas

Kaip neabejotinai žinote, pasaulio elitas siekia, kad žmonės "nieko neturėtų ir būtų laimingi". Pasaulį kontroliuos autoritarinė vieno pasaulio vyriausybė, o žmonija, pasak Klauso Švabo ir Pasaulio ekonomikos forumo, bus pavergta totalitarinėje sistemoje, kurioje bus masiškai stebima, privalomai skiepijama ir beviltiškai vergaujama.

Dar blogiau tai, kad pasaulio elitas iš anksto giriasi savo planais žmonijai. Pažiūrėkite šį WEF vaizdo įrašą. Ar jie tyčiojasi iš mūsų?

Nebūtų taip blogai, jei WEF nebūtų toks įtakingas. 2017 m. Klausas Schwabas (Klaus Schwab) atvirai gyrėsi savo organizacijos gebėjimu infiltruotis į viso pasaulio vyriausybes. Harvardo Kenedžio mokyklos Politikos institute jis aptarė, kaip WEF modus operandi yra skverbtis į vyriausybes diegiant savo "Jaunuosius pasaulio lyderius".

Pastaraisiais metais matėme, kaip šis veikimo būdas pasireiškė. WEF įsiskverbė į viso pasaulio vyriausybes ir tvirtai kontroliuoja kiekvieną kairiųjų pažiūrų šalį. Nesuklyskite, šie "Jaunieji pasaulio lyderiai", įskaitant Justiną Trudeau, Emmanuelį Macroną ir Jacindą Ardern, uoliai dirba, kad įgyvendintų pasaulinio elito darbotvarkę.

Dabar pasirodė stulbinantis vaizdo įrašas, kuriame "Nestle" generalinis direktorius Peteris Brabeckas-Letmathe'as (Peter Brabeck-Letmathe) teigia, kad vanduo nėra žmogaus teisė ir turi būti privatizuotas bei kontroliuojamas elito.

P. Brabeck-Letmathe'as, šiuo metu vienos didžiausių korporacijų ir didžiausios pasaulyje maisto produktų gamintojos pirmininkas, mano, kad korporacijoms turėtų priklausyti visas planetos vanduo ir niekam neturėtų būti leidžiama juo naudotis, nebent jis sumokėtų.

Dabar, kai infliacija pasiekė dviženklį skaičių, dega maisto gamybos gamyklos, tiekimo grandinė išgyvena krizę, o horizonte jaučiamas maisto trūkumas, suprantame, kad elitas nori perimti planetos vandens kontrolę.

Taigi, ar vanduo yra laisva ir pagrindinė žmogaus teisė, ar visas planetos vanduo turėtų priklausyti didžiosioms korporacijoms ir elitui?

Ar vargšai, kurie negali sau leisti mokėti minėtoms korporacijoms, turėtų kentėti nuo bado, nes neturi finansinių išteklių?

Tokia, pasak pasaulinio elito, yra žmonijos ateitis.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau