Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2022 » Birželio » 26

Daugiabučio namo gyventojai Prancūzijoje pateikė kolektyvinį skundą dėl paranormalių reiškinių jų butuose

Apie dešimt daugiabučio namo Fontenay-aux-Rose (Hauts-de-Seine), Paryžiaus priemiestyje, Prancūzijoje, nuomininkų pateikė kolektyvinį skundą vietos būsto departamentui. Jie yra nepatenkinti, kad jų butuose vyksta "nepakeliamai daug" paranormalių reiškinių.

Prancūzijos spauda apie šį incidentą pranešė anądien, tačiau pažymima, kad pats laiškas buvo pateiktas dar 2021 m. gegužės 23 d. 

Visų penkių pastato aukštų gyventojai kenčia nuo paranormalių reiškinių, įskaitant vaiduoklius. Jie reikalauja kuo greičiau persikelti į kitą pastatą. Pastatas priklauso valstybei, todėl atrodo, kad jame gyvenantys žmonės yra per daug neturtingi, kad galėtų patys susirasti kitą būstą arba gyventi nuomojamame bute. 

Susirūpinusių nuomininkų teigimu, jie ne kartą matė po savo butus bėgiojantį keistą šešėlį, apibūdinamą kaip "panašų į debesį", kuris, daugelio nuomone, yra vaiduoklis. 

Be to, jie pasakojo, kad dažnai girdėjo bejausmius žingsnius ir stebėjo savarankiškai judančius objektus. Be to, jų butuose dažnai be jokios aiškios priežasties užgęsta ir užsidega šviesos. 

Be šios nerimą keliančios veiklos, gyventojai sako, kad nuo to laiko, kai prieš kelerius metus jų namuose prasidėjo velniava, visi jų šeimos nariai pradėjo sirgti paslaptingomis ligomis. 

Jie prisipažįsta, kad iš tikrųjų gyvena name, kuriame vaidenasi, ir kad jiems galiausiai viskas atsibodo. 

"Aš galiu būti pamišęs arba tu gali būti pamišęs, bet visas pastatas negali išprotėti!" - sako vienas iš nuomininkų.

Kai kurie nuomininkai teigia, kad paranormalių reiškinių siautėjimas name prasidėjo 2019 m., kai viename iš butų mirė vyras, kuris save laikė mistiku ir teigė matantis vaiduoklius. 

Po jo mirties praėjus vos kelioms dienoms, įvairiuose butuose ėmė vykti keistų dalykų. Yra žinoma, kad po jo mirties jo butas taip ir nebuvo apgyvendintas ir iki šiol yra tuščias. 

Atsakydama į nuomininkų laišką, miesto valdžia skeptiškai įvertino jų teiginius apie paranormalius reiškinius. Nors miesto meras pažadėjo ištirti šį klausimą, tikėdamasis kaip nors palengvinti nuomininkų kančias, spauda nenurodė, ar jo įsikišimas nuomininkams buvo palankus. 

Šio "blogo" namo gyventojai dabar gali tikėtis tik 2030 m., kai bus pradėta planuojama viso rajono pertvarka ir daugelis namų su socialiniais butais bus nugriauti, o jų nuomininkai perkelti į kitus namus.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto