Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Paranormalūs reiškiniai » Peržiūrų: (149) Komentarų: (0) (09.11.2018 - 22:06)

Gyvųjų manekenų namas

Prie Naujojo Hamburgo geležinkelio stoties Niujorke stovi paslaptingas namas su tragiška istorija, kurio savininkas yra Džonas Lousonas. Beje, pats šeimininkas šiame name niekada nesilanko. Name gyvena... manekenai, kuriuos dažnai mato kaimyninių namų gyventojai ir kurie tarsi gyvena savo gyvenimą. O štai gyvų žmonių šiame name jau seniai niekas nematė. Namo terasoje pasirodo natūralaus ūgio moteriški manekenai senoviniais rūbais. Jų kiekis, išvaizda ir pozos keičiasi, rankose laiko įvairius daiktus - indus, knygas, rankšluosčius, šukas, netgi paukščių narvelius. Kartais manekenų rankos rodo į priešais stovintį apleistą seną namą. Naktimis ir lietingomis dienomis manekenų nesimato, tikriausiai, tuo metu būna viduje (paranormal.lt).

paranormalūs reiškiniai, manekenai, namas

Aiškiai pastebima, kad juos kažkas prižiūrį, tačiau kas tai daro? Smalsūs kaimynai jau daug metų keistajame name nematė jokios gyvos dvasios. Tiesa, naktimis per užtrauktas užuolaidas matoma blausi šviesa: reiškia, name kažkas gyvena. Kai kas mano, kad Lousono namo mįslė susijusi su jo dramatiška istorija. Yra žinoma, kad namas buvo pastatytas 1845 metais, jame keletą kartų kilo gaisrai. O 1871 metais netoliese namo nuo bėgių nuvažiavo traukinys, žuvo 22 žmonės. Yra versija, kad terasoje pasirodantys manekenai yra šios tolimos tragedijos priminimas - jie vaizduoja žuvusius traukinio keleivius. Tiesa, kažkodėl tik moteriškos lyties. Taip pat yra manoma, kad savo išvaizda ir „gestais“ manekenai gali perduoti slaptus pranešimus. Tik kam jie skirti? Beje, negalima atmesti antgamtinių jėgų įsikišimo.

Su paslaptingais daiktų judėjimas susiję epizodai vyko įvairiose epochose įvairiuose planetos kampeliuose. Pavyzdžiui, 2005 metų gruodžio mėnesį Saut Šildso (JAV) miestelyje gyvenantys sutuoktiniai ir jų trimetis sūnelis patyrė poltergeisto ataką. Nežinoma jėga stumdė spintas, į vieną krūvą sukrovė kėdes, trankė duris. Vieną naktį berniuko žaislinis šuniukas stipriai trenkė šeimininkui į pakaušį. Atsisėdusi lovoje ir įjungusi lempą moteris pamatė, kad į jos pusę skrieja antras žaisliukas. Sutuoktiniai užsiklojo antklode ir pajuto, kad ją kažkas bando nuo jų nutempti. Vyras suriko iš skausmo. Vėliau paaiškėjo, kad jo nugaroje atsirado 13 įbrėžimų, kurie iš ryto dingo be jokių žymių. Nežinoma jėga aiškiai stengėsi padaryti žmonėms žalą. Kartą šeimininkai ant kėdės laiptų viršuje aptiko didelį žaislinį triušį su aštriu kanceliariniu peiliu tarp letenų. Be to, ant magnetinės piešimo lentos, kuria mėgdavo žaisti berniukas, atsirado grasinantis užrašas: „Tau galas!“ Panašius pranešimus kažkas atsiuntė telefonu ir kompiuteriu, tačiau atsekti, iš kur buvo jie siųsti, taip ir nepavyko. Berniukas keletą kartų dingo ir po to būdavo aptinkamas įvairiose namo vietose. Kartą jis buvo aptiktas, pasislėpęs spintoje, kitą kartą - po plastmasiniu stalu. Parapsichologams kilo įtarimai, kad poltergeistas kažkuo susijęs su namo šeimininku ar sūneliu, tačiau versija apie mistifikaciją nebuvo įrodyta.

paranormalūs reiškiniai, manekenai, namas

„Aš viešėjau name, kuriame, kaip manau, gyveno vaiduokliai, - prisimena viena paranormaliems reiškiniams skirto forumo dalyvė. - Šiame name gyveno mano draugė su šeima, tačiau jie nekreipė dėmesio į vandens čiaupus ir televizorių, kurie naktimis savaime įsijungdavo ir išsijungdavo. Kartą su visa draugės šeima susiruošėme keliauti apsipirkti. Jos mama užrakino duris, mes parduotuvėje praleidome gal pusantros valandos. Kai grįžome į namą, ji paspaudė šalia durų esantį jungiklį, tačiau šviesa neužsidegė. Vėliau mes pastebėjome, kad visos name buvusios lemputės buvo išsuktos iš šviestuvų ir sudėtos visuose keturiuose svetainės kampuose“.

paranormalūs reiškiniai, manekenai, namas

Nelabai seniai į mokslinės tyrimo organizacijos „Kosmopoisk“ Kirovo (Rusija) skyrių kreipėsi jauna mergina Jelena, kuri papasakojo, kad po močiutės mirties bute, kuriame ji gyvena, ėmė dėtis keisti dalykai. Pavyzdžiui, bute girdisi kažkieno žingsniai, girgždėjimai, savaime užsidaro ar atsidaro durys, jaučiamas keistas metalo prieskonio kvapas, ne kartą dingo raktai, o virtuvėje ant grindų iš kažkur atsiranda vandens balos. Naujametinę 2014-ųjų metų naktį Jelena šoniniu regėjimu pastebėjo didelį juodą šešėlį, stovintį šalia spintos. Sausio 1 dienos ryte ėmė keistai elgtis elektroninis žadintuvas. Vakare namo sugrįžusi mergina pamatė, kad servetėlės, kurias paskleistas buvo palikusi ant spintelės, buvo sudėtos į tvarkingą krūvelę, šalia gulėjęs peilis buvo perkeltas tolyn, o spintelės stalčius ištrauktas. Sausio 2 dieną virtuvėje savaime užsidegė šviesa, nors jungiklis buvo išjungtas. Beje, bute iki šiol yra likusių velionės močiutės daiktų. Gal tai ir yra keistų reiškinių priežastis?

Planet Today News dokumentika.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: manekenai, namas, paranormalūs reiškiniai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar