Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2019 » Gruodžio » 11

Demono Iš Namo Brownsville-Road Gatvėje Istorija

Tai istorija apie demoną, kuris persekiojo vieną šeimą iš Pitburgo miesto Pensilvanijoje. Viskas prasidėjo 1988 metais Brownsville-road gatvėje esančiame name Nr. 3406. Tada Kranmerių šeima su keturiais vaikais nusipirko šį gražų prieš 105 metus statytą Viktorijos stiliaus namą.

Šeimos galvai Bobui Kranmeriui pavyko įsigyti namą už neįtikėtinai žemą kainą, nes be jo daugiau nebuvo norinčių įsigyti nekilnojamąjį turtą šiame prestižiniame rajone. Tada ponas Kranmeris nusprendė, kad jam labai pasisekė (paranormalūs reiškiniai su paranormal.lt).

Mistika, demonas, Istorija, namas, vaiduokliai, paranormalūs reiškinia

Pirmieji ženklai, kad su namu kažkas ne taip, pasirodė, kai Bobo šeima tik persikėlė į namą ir pradėjo tvarkytis. Tėvai rado jauniausią sūnų sėdintį ant laiptų, jis garsiai ir be priežasties verkė. Niekas negalėjo suprasti, kas nutiko vaikui. Tada visa tai buvo palaikyta nedideliu nemaloniu incidentu.

Laikui bėgant, visi šeimos nariai pradėjo jausti, kad juos tarsi kažkas stebi visą laiką. Šie pojūčiai buvo labai stabilūs.

“Mano žmona Liza ir aš nuolat jautėme, tarsi be mūsų namie būtų dar kažkas. Jausmas buvo labai aiškus. Dar atrodė, kad namas gyvena savo nuosavą gyvenimą iš praeities, o mes čia - tik svečiai”, - pasakojo Bobas Kranmeris.

Mistika, demonas, Istorija, namas, vaiduokliai, paranormalūs reiškinia

Paskui nemalonūs pojūčiai peraugo į paranormalaus aktyvumo pasireiškimus, kurie iš pradžių atrodė nekaltai: savaime įsijungdavo ir išsijungdavo lempos kambariuose, daiktai iš vieno kambario dingdavo ir atsirasdavo kitame. Vaikai tvirtino, kad tai ne jų darbas.

Vėliau kažkas ėmė belsti į sienas, paskui į grindis, ir garsai vis stiprėjo. Dar vėliau atsirado garsai, tarsi kažkas vaikščiotų grindimis. Šeimos nariai įvairius daiktus rasdavo sugadintus arba sulaužytus. Tas, kas gyveno šiame name, aiškiai pyko ant žmonių vis labiau ir labiau.

Mistika, demonas, Istorija, namas, vaiduokliai, paranormalūs reiškinia

Daugiausia paranormalių nutikimų būdavo “Mėlynajame kambaryje” Jis taip vadinosi dėl tapetų spalvos, tai buvo vaikų kambarys. Anot vaikų, čia gyveno piktosios dvasios. Vos tik šeima apsigyveno name, vaikai ėmė dažnai atsisakyti miegoti šiame kambaryje, jie pasakojo apie juodą vaiduoklį, panašų į rūko miglelę. Tas vaiduoklis skleidė šlykštų dvoką, tačiau niekur kitur jo nematydavo, tik vaikų kambaryje.

Vienas iš Kranmerio sūnų pasakojo, kad kartą tas vaiduoklis naktį pasilenkė ties jo lova ir labai išgąsdino. Kitą kartą jauniausias Kranmerių sūnus staiga pradėjo verkti ir klykti iš baimės “Monstras, monstras nori pagrobti mane!”

Tai tęsėsi ne kelias dienas ir net ne kelis mėnesius, tas siaubas tęsėsi 18 metų! Tik 2006 metais, kai kunigas atliko tam tikras apeigas, anomalinis aktyvumas name prigeso. Bet iki to anomalinių reiškinių pamažu tik daugėjo, o Kranmeriai kažkodėl nesiryžo palikti to baisaus namo.

Name naktimis buvo girdimi garsai, tarsi kažkokia nematoma stambi būtybė šliaužiotų sienomis ir draskytų jas nagais. Paskui kažkokia nematoma būtybė pradėjo griebti žmones už rankų ir kojų ir palikdavo ant jų įpjovimus bei įdrėskimus.

Kranmerių namuose užfiksuota migla

Kranmerių namuose užfiksuota migla

Dėl nuolatinių anomalinės būtybės (arba būtybių) puldinėjimų dviem Kranmerių vaikams ir Lizai labai rimtai sutriko psichika. Vėliau jie ilgai gydėsi pas psichiatrus.

Bobas Kranmeris buvo įsitikinęs, kad tai siautėjo ne tiesiog aršus vaiduoklis, o būtent demonas, kurį jis pavadino Molochu. 2014 metais Bobas Kranmeris kartu su Erika Manfred išleido knygą “Demonas iš Brownsville-Roud gatvės”. Knygoje jis pasakojo apie savo paranormalų namą, smulkiai aprašė visus nutikimus.

Bobas ne kartą bandė atsikratyti demono. Kartą jis pradėjo garsiai skaityti Bibliją. Bet efektas buvo atvirkščias - demonas įniršo, sudraskė Bibliją, sulaužė kryžių, smarkiai sudraskė Bobui nugarą ir kaklą.

Vienas iš siaubingiausių nutikimų name buvo ankstesnių namo šeimininkų užantspauduoto nedidelio kambario radimas. Tame kambaryje Kranmeriai rado ... dingusius jų vaikų žaislus. Demonas vogdavo žaislus ir kraudavo šiame kambaryje.

Norėdamas išsiaiškinti, kas čia dedasi, Bobas ėmė domėtis namo istorija ir, atrodo, aptiko kažkokius pėdsakus. Jis išsiaiškino, kad anksčiau toje vietoje, kur stovi namas, buvo nedidelės kapinaitės. Jose buvo palaidota 1792 metais indėnų nužudyta motina ir trys jos vaikai. Vėlesniais metais, neva, prisidėjo statybininko imigranto, kuriam nesumokėjo pirmasis namo šeimininkas, prakeiksmas.

Kunigas atlieka ceremonija netoli Kranmerių namų

Kunigas atlieka ceremonija netoli Kranmerių namų

Dar paaiškėjo, kad šiame name XX amžiaus pradžioje gyveno gydytojas, jis atliko daug nelegalių abortų. Žodžiu, beveik visa šio namo istorija buvo susijusi su smurtu ir žudynėmis.

Pasirodžius knygai, Bobas ir jo šeima atsidūrė dėmesio centre. Jie buvo labai populiarūs, nors neišvengė ir kritikos lavinos. 2015 metais vienas iš Bobo sūnų netikėtai mirė, žmona Liza puolė j gilią depresiją. 2018 metais Bobas ir Liza išsiskyrė.

Pats Bobas iki šių dienų toliau dalina interviu ir pasakoja apie savo neįprastą namą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau