Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 11

Demono Iš Namo Brownsville-Road Gatvėje Istorija

Tai istorija apie demoną, kuris persekiojo vieną šeimą iš Pitburgo miesto Pensilvanijoje. Viskas prasidėjo 1988 metais Brownsville-road gatvėje esančiame name Nr. 3406. Tada Kranmerių šeima su keturiais vaikais nusipirko šį gražų prieš 105 metus statytą Viktorijos stiliaus namą.

Šeimos galvai Bobui Kranmeriui pavyko įsigyti namą už neįtikėtinai žemą kainą, nes be jo daugiau nebuvo norinčių įsigyti nekilnojamąjį turtą šiame prestižiniame rajone. Tada ponas Kranmeris nusprendė, kad jam labai pasisekė (paranormalūs reiškiniai su paranormal.lt).

Mistika, demonas, Istorija, namas, vaiduokliai, paranormalūs reiškinia

Pirmieji ženklai, kad su namu kažkas ne taip, pasirodė, kai Bobo šeima tik persikėlė į namą ir pradėjo tvarkytis. Tėvai rado jauniausią sūnų sėdintį ant laiptų, jis garsiai ir be priežasties verkė. Niekas negalėjo suprasti, kas nutiko vaikui. Tada visa tai buvo palaikyta nedideliu nemaloniu incidentu.

Laikui bėgant, visi šeimos nariai pradėjo jausti, kad juos tarsi kažkas stebi visą laiką. Šie pojūčiai buvo labai stabilūs.

“Mano žmona Liza ir aš nuolat jautėme, tarsi be mūsų namie būtų dar kažkas. Jausmas buvo labai aiškus. Dar atrodė, kad namas gyvena savo nuosavą gyvenimą iš praeities, o mes čia - tik svečiai”, - pasakojo Bobas Kranmeris.

Mistika, demonas, Istorija, namas, vaiduokliai, paranormalūs reiškinia

Paskui nemalonūs pojūčiai peraugo į paranormalaus aktyvumo pasireiškimus, kurie iš pradžių atrodė nekaltai: savaime įsijungdavo ir išsijungdavo lempos kambariuose, daiktai iš vieno kambario dingdavo ir atsirasdavo kitame. Vaikai tvirtino, kad tai ne jų darbas.

Vėliau kažkas ėmė belsti į sienas, paskui į grindis, ir garsai vis stiprėjo. Dar vėliau atsirado garsai, tarsi kažkas vaikščiotų grindimis. Šeimos nariai įvairius daiktus rasdavo sugadintus arba sulaužytus. Tas, kas gyveno šiame name, aiškiai pyko ant žmonių vis labiau ir labiau.

Mistika, demonas, Istorija, namas, vaiduokliai, paranormalūs reiškinia

Daugiausia paranormalių nutikimų būdavo “Mėlynajame kambaryje” Jis taip vadinosi dėl tapetų spalvos, tai buvo vaikų kambarys. Anot vaikų, čia gyveno piktosios dvasios. Vos tik šeima apsigyveno name, vaikai ėmė dažnai atsisakyti miegoti šiame kambaryje, jie pasakojo apie juodą vaiduoklį, panašų į rūko miglelę. Tas vaiduoklis skleidė šlykštų dvoką, tačiau niekur kitur jo nematydavo, tik vaikų kambaryje.

Vienas iš Kranmerio sūnų pasakojo, kad kartą tas vaiduoklis naktį pasilenkė ties jo lova ir labai išgąsdino. Kitą kartą jauniausias Kranmerių sūnus staiga pradėjo verkti ir klykti iš baimės “Monstras, monstras nori pagrobti mane!”

Tai tęsėsi ne kelias dienas ir net ne kelis mėnesius, tas siaubas tęsėsi 18 metų! Tik 2006 metais, kai kunigas atliko tam tikras apeigas, anomalinis aktyvumas name prigeso. Bet iki to anomalinių reiškinių pamažu tik daugėjo, o Kranmeriai kažkodėl nesiryžo palikti to baisaus namo.

Name naktimis buvo girdimi garsai, tarsi kažkokia nematoma stambi būtybė šliaužiotų sienomis ir draskytų jas nagais. Paskui kažkokia nematoma būtybė pradėjo griebti žmones už rankų ir kojų ir palikdavo ant jų įpjovimus bei įdrėskimus.

Kranmerių namuose užfiksuota migla

Kranmerių namuose užfiksuota migla

Dėl nuolatinių anomalinės būtybės (arba būtybių) puldinėjimų dviem Kranmerių vaikams ir Lizai labai rimtai sutriko psichika. Vėliau jie ilgai gydėsi pas psichiatrus.

Bobas Kranmeris buvo įsitikinęs, kad tai siautėjo ne tiesiog aršus vaiduoklis, o būtent demonas, kurį jis pavadino Molochu. 2014 metais Bobas Kranmeris kartu su Erika Manfred išleido knygą “Demonas iš Brownsville-Roud gatvės”. Knygoje jis pasakojo apie savo paranormalų namą, smulkiai aprašė visus nutikimus.

Bobas ne kartą bandė atsikratyti demono. Kartą jis pradėjo garsiai skaityti Bibliją. Bet efektas buvo atvirkščias - demonas įniršo, sudraskė Bibliją, sulaužė kryžių, smarkiai sudraskė Bobui nugarą ir kaklą.

Vienas iš siaubingiausių nutikimų name buvo ankstesnių namo šeimininkų užantspauduoto nedidelio kambario radimas. Tame kambaryje Kranmeriai rado ... dingusius jų vaikų žaislus. Demonas vogdavo žaislus ir kraudavo šiame kambaryje.

Norėdamas išsiaiškinti, kas čia dedasi, Bobas ėmė domėtis namo istorija ir, atrodo, aptiko kažkokius pėdsakus. Jis išsiaiškino, kad anksčiau toje vietoje, kur stovi namas, buvo nedidelės kapinaitės. Jose buvo palaidota 1792 metais indėnų nužudyta motina ir trys jos vaikai. Vėlesniais metais, neva, prisidėjo statybininko imigranto, kuriam nesumokėjo pirmasis namo šeimininkas, prakeiksmas.

Kunigas atlieka ceremonija netoli Kranmerių namų

Kunigas atlieka ceremonija netoli Kranmerių namų

Dar paaiškėjo, kad šiame name XX amžiaus pradžioje gyveno gydytojas, jis atliko daug nelegalių abortų. Žodžiu, beveik visa šio namo istorija buvo susijusi su smurtu ir žudynėmis.

Pasirodžius knygai, Bobas ir jo šeima atsidūrė dėmesio centre. Jie buvo labai populiarūs, nors neišvengė ir kritikos lavinos. 2015 metais vienas iš Bobo sūnų netikėtai mirė, žmona Liza puolė j gilią depresiją. 2018 metais Bobas ir Liza išsiskyrė.

Pats Bobas iki šių dienų toliau dalina interviu ir pasakoja apie savo neįprastą namą.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2020 laikas 20:07 Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 18:55 Pachacamaco Stabas Pati Paslaptingiausia Statulėlė Pasaulyje
Legendinis niršių Ispanijos konkistadorų letenų išvengęs aukštaūgio žmogaus dydžio medinis stabas yra autentiškas – tačiau tai gal net ne visai tai, kas apie radinį buvo žinoma iki šiol. Statula yra dar senesnė, nei manyta – tad ją galėjo garbinti dar prieš inkus egzistavę žmonės....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 15:57 Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose.  Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 10:40 JAV Kariuomenė: NSO paviešinimas didelė žala JAV nacionaliniam saugumui

2004 m. lapkritį JAV Karinio laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, skrydžio metu susidūrė su saldainiuko „Tic-Tac“ formos neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), kuris virš Ramiojo vandenyno judėjo taip, tarsi jam negaliotų fizikos dėsniai, rašo „CBS ...

Skaityti daugiau

19.01.2020 laikas 23:27 Namų vaistas nuo plaučių ligų. Pamiršk kosulį!
Labai daug žmonių kenčia nuo kvėpavimo takų ligų. Dažniausi negalavimai yra astma, bronchitas ir įvairių rūšių kosulys.

Skaityti daugiau