Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2021 » Birželio » 6

„Crescent Hotel and SPA“ Kraują Stingdanti Mistiškiausio JAV Viešbučio Istorija

Kurortinis viešbutis „Crescent Hotel and SPA“ veikia Eureka Sprinse, Ozarko kalnuose, Arkanzaso valstijoje. Viešbutis buvo pastatytas 1886 metais ir skirtas turtingiems bei skonį turintiems žmonėms. Tačiau po keliolikos metų garsas apie šį viešbutį pasklido netgi už JAV ribų. Tai atsitiko dėl to, kad viešbutyje apsigyveno vaiduokliai.

Per pirmuosius 15 viešbučio veiklos metus jame buvo arklidės su šimtu žirgų, kuriais viešbučio svečiai galėjo leistis į keliones kalnų takais. Nuo 1908 metų iki 1934 metų viešbutis buvo pertvarkytas į merginų koledžą, nors vasaromis ir toliau veikė kaip viešbutis.

vaiduokliai, mistika, paranormalūs reiškiniai

Šiek tiek informacijos apie viešbutį

Viešbutyje įrengti 72 liukso numeriai ir 4 prašmatnūs kotedžai. Krištolinės pobūvių salės lubų aukštis - daugiau nei 4 metrai. Vestibiulyje rankų darbo apdaila. Svečiai taip pat gali išeiti į didžiules verandas, pasigrožėti nuostabiais vaizdais ir pakvėpuoti grynu kalnų oru. Viešbutį supą gerai prižiūrimas parkas. Viešbučio svečiai gali išsinuomoti dviračius ar leistis pėsčiomis vienu iš kelių puikių maršrutų.

Sis viešbutis yra ne vien tik viena puikiausių vietų poilsiui, jis yra ir vienas labiausiai lankomų JAV viešbučių. Ir bloga šlovė apie jį yra tikrai ne pats nereikšmingiausias jo populiarumo faktorius.

vaiduokliai, mistika, paranormalūs reiškiniai

Kuriami filmai

Kadangi viešbutis „Crescent Hotel and SPA: yra labiausiai lankomas JAV viešbutis, nėra nieko keisto, kad į jį atkreipė dėmesį „Vaiduoklių medžiotojų“ filmavimo grupė, taip pat režisieriai ir scenaristai, kurie mėgsta filmuoti pastatuose, kuriuose yra vaiduoklių ir vyksta paranormalūs reiškiniai. 2017 metais apie viešbutį nufilmuotas dokumentinis filmas, kuris buvo rodomas per televiziją.

Naktinės ekskursijos po viešbutį su vaiduokliais

Kadangi istorijų apie viešbutyje „Crescent Hotel and SPA“ vykstančius paranormalius reiškinius yra daugybė, nieko keisto, kad viešbučio administracija rengia naktines ekskursijas. Jos siūlomos svečiams, norintiems patiems išbandyti šias šiurpias istorijas. Pirmiausiai aplink laužą susėdusiems svečiams pasakojamos legendos apie Ozarko kalnų vaiduoklius. Juk tokias istorijas geriausiai klausyti, kai girdisi degančių malkų spragsėjimas. Vidurnaktį svečiai leidžiasi į ekskursiją į morgą. Penktadienio vakarais viešbutyje vyksta vaidinimas „Netikros durys“. Jame pasakojama apie dvi moterys, ir kiekviena jų mano, kad gyvena savo name, o kita - tai tik vaiduoklis. Pasakojama, kad kai kurie svečiai tikrai matė keistą portalą į kitą pasaulį, yra buvę atvejų, kai žiūrovai netgi nualpsta.

Normano Beikerio istorija

1937 metais, praėjus trims metams po koledžo uždarymo, Normanas Beikeris įkūrė ligoninę onkologiniams ligoniams gydyti. Beikeris buvo aferistas. Jis puikiai žinojo, kad nė vieno žmogaus neišgydys, tačiau tvirtino, kad yra licencijuotas gydytojas. Daug žmonių iš įvairių vietų stengėsi patekti į ligoninę, netgi parduodavo savo turtą, tikėdamiesi stebuklingo išgelbėjimo. Tačiau dauguma jų tenai buvo numarinti. Vietoje vaistų Beikeris jiems duodavo sutrintų moliūgų sėklų su šaltinio vandeniu.

Beikeris pacientus netgi kankindavo. Jis pjaustydavo jų kūnus be jokios narkozės, po to šį skystį suleisdavo tiesiai į auglį. Kadangi žmonės iš skausmo siaubingai rėkdavo, jie buvo išsiunčiami į ketvirtą aukštą, kuris vadinosi „psichiatriniu“. Mirusių pacientų kūnus Beikeris sudegindavo kartu su šiukšlėmis. Niekas nežino, kiek tiksliai sergančių žmonių tenai mirė.

1940 metais Beikeris buvo pripažintas kaltu dėl apgavysčių ir nuteistas ketveriems metams kalėjimo. Praėjus keliems metams po to, kai išėjo į laisvę, jis pats mirė nuo onkologinės ligos. Pasakojama, kad Beikerio vaiduoklis su violetiniais marškiniais ir baltu lininiu kostiumu vaikšto rūsyje esančiame poilsio kambaryje, taip pat jį galima sutikti prie laiptų pirmame aukšte.

vaiduokliai, mistika, paranormalūs reiškiniai

Morgas ir portalas

Martis ir Eliza Remgkai viešbutį įsigijo 1997 metais, garai žinodami apie jo reputaciją. Jie pasikvietė du mediumus, norėdami sužinoti, kokios paslaptys jame slypi. Mediumai Kenas Fugatė ir Kerolė Hit perėjo viešbutį ir aptiko portalą į kitą pasaulį. Įdomu tai, kad portalas yra tiesiai virš morgo, kuris kažkada buvo viešbučio rūsyje. Pasakojama, kad šiame morge Beikeris laikydavo savo mirusius pacientus.

Maiklo istorija ir 218 numeris

1885 metais, kai viešbutis buvo statomas, raudonplaukis airis mūrininkas Maiklas dirbo ant pastato stogo. Jis neteko pusiausvyros, nukrito į antrą aukštą ir mirė. Šioje vietoje dabar yra 218 numeris. Tai yra pats populiariausias numeris viešbutyje. Jame apsigyvenę lankytojai tvirtina, jog matė vonios kambario veidrodyje matė kažkieno rankas, girdėjo garsų beldimą, taip pat tvirtino, kad durys pačios atsidarydavo ir užsidarydavo. Jie taip pat girdėjo krentančio žmogaus šauksmą.

Garsiosios Irenos Kesl vaiduoklis

XX amžiaus pradžioje Pobūvių salėje pasirodydavo garsi šokėjų pora - Irena ir Vernonas Keslai. Po to, kai 1959 metais Irenos vyras mirė, ji persikėlė į Eureka Springsą. Jos namas buvo netoli viešbučio. Praėjus 10 metų po moters mirties jos vaiduoklis ėmė lankytis viešbutyje, kuriame ji praleido geriausius savo gyvenimo metus. Pasakojama, kad vienos šeimos, besiilsinčios viešbutyje, mergaitė pradėjo pasakoti, kad kalbasi su kažkokia nepažįstama moterimi. Mergaitė pasakė tokius žodžius, kurių anksčiau nebuvo girdėjusi: piruetas, tango, balerina.

vaiduokliai, mistika, paranormalūs reiškiniai

Teodora ir 419 numeris

Šalia 419 numerio dažnai buvo matomas Teodoros vaiduoklis. Viešbučio svečiai pasakojo, kad ne kartą jų numeris buvo sutvarkytas, daiktai tvarkingai išdėstyti, nors niekas į jį nebuvo įėjęs.

Pasakojama, kad Teodora buvo seselė, kai viešbutyje veikė Normano Beikerio ligoninė, arba pacientė.

Trečias aukštas

Kai viešbutyje buvo „onkologinė ligoninė“, Normanas Beikeris trečiąjį aukštą naudojo kaip operacinę. Šiame
aukšte apsigyvenę svečiai ne kartą girdėjo koridoriumi važiuojančio vežimėlio garsus. Vienas svečias netgi matė seselę baltais rūbais, kuri vežė mirusio žmogaus kūną. Ji privažiavo koridoriaus galą ir išnyko.

vaiduokliai, mistika, paranormalūs reiškiniai

Kiti paranormalūs reiškiniai

Viešbučio svečiai pasakojo ir apie kitus paranormalius reiškinius, vykstančius „Crescent Hotel and SPA“. Štai keletas jų.

Kartą vienam viešbučio darbuotojui paskambino iš poilsio kambario, esančio rūsyje. Darbuotojas pakėlė ragelį, tačiau niekas su juo nekalbėjo. Jis nusprendė nusileisti į rūsį ir pamatė, kad poilsio kambaryje telefonas yra atjungtas. Be to, kambarys buvo užrakintas, o raktas tuo metu buvo lentynėlėje registratūroje.

202 numeryje viešbučio svečias nufotografavo neryškią figūrą, besislepiančią spintoje. Koridoriuje keletą kartų buvo pastebėtas oficiantas, nešantis padėklą. Žmonės ne kartą matė vyrą, apsirengusį Viktorijos epochos rūbais, kuris sėdėdavo arba ant laiptų, arba bare. į klausimus jis neatsakinėjo.

Krištolinė pietų salė

Šioje salėje vaiduoklių aktyvumas yra pats didžiausias. Kartais Kalėdų eglutė arba po ja esančios dovanos nesuprantamu būdu iš vieno salės galo atsiduria kitame. Salėje dažnai sutinkama daug vaiduoklių su Viktorijos epochos rūbais. Viena oficiante veidrodyje pastebėjo tokią porą - jaunikį ir jaunąją. Vos tik ji atsisuko, pora dingo. Ne vienas viešbučio lankytojas matė gražius žmones, vėlai naktį šokančius tuščioje salėje.

https://paranormal.lt/

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau