Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 14

Ho Srančo Vaiduokliai

Ho Brančo (Gudobelės šakelė) plantacija kažkada buvo išpuoselėtas dvaras su sodais, plačiomis vejomis, vandens kanalu, akį traukė ir klasikinis prašmatnus pastatas, pastatytas dar prie JAV pilietinį karą. Tačiau maždaug 1964 metais, po 50 metų suirutės, iš buvusios prabangos nebeliko nieko. Poniai Makonofi, kuri pavedėjo Ho Brančą, ir jos vyrui Kariui teko iškart pasiraitoti rankoves ir imtis remonto. Neužilgo į dvarą atvažiavo jų giminaitė, pavarde Gibson.

Neilgai trukus, Makonofi šeima pradėjo girdėti name keistus triukšmus. Kartais kambariuose buvo galima užuosti apelsinų ar rožių aromatą, nors jų ten nebūdavo. O kartą dvaro šeimininkas išėjo iš daržinės ir prie namo pamatė kažką su žibintu; kai jis priartėjo prie to kažko, ore liko kabėti tik žibalinė lempa.

Makonofi šeima su vaikais jau tris mėnesius gyveno savo naujame name. Staiga vieną naktį juos pažadino moteriški riksmai, sklidę iš palėpės.

Makonofi ir Gibson sustingo iš baimės, laukė iki ryto ir tik išaušus išdrįso užlipti viršun. Ten nebuvo nieko. Riksmai reguliariai kartojosi kas šešis mėnesius, bet tik 1967 metų vasarą Gibson pamatė tai, kas juos skleidė. “Tai nebuvo permatomas objektas, tai buvo kažkas su neaiškiais kontūrais”, - vėliau pasakojo Gibson. Veido ji neįžiūrėjo, tik pastebėjo, kad figūrą slėpė ilga, iki grindų, senoviška suknelė. Moteris, kurios kontūrai tai išplaukdavo, tai vėl išryškėdavo ore, kurį laiką stovėjo prieš Gibson nejudėdama ir žiūrėjo kažkur j tolį.

Mistika, paranormalūs reiškiniai, vaiduokliai, nutikimai, dvasios

1969 metais Makonofi šeima jau beveik priprato prie paslaptingų vaiduokliškų namo gyventojų. Kartą į dvarą buvo atsiųstas siuntinys. Ir nuo to laiko moteriški riksmai, iki tol pasigirsdavę paprastai kartą per pusmetį, namo gyventojus ėmė varginti žymiai dažniau. Siuntinyje vyresnė Gibson pusseserė atsiuntė šeimos relikviją: seniai mirusios giminaitės Florens Rait portretą. Anot Makonofi, jie tikėjosi paveikslo, švytinčio pastelinėmis spalvomis, kuris turėjo vaizduoti jauną merginą prieš netikėtai per ankstyvą jos mirtį. Tačiau atsiųstame paveiksle buvo tik tamsūs pilkos ir rudos spalvos atspalviai su purvinai baltos spalvos dėmėmis. Tai labai sutrikdė Makonofi. Vis dėlto paveikslas buvo pakabintas virš židinio bibliotekoje.

1970 metų vasario mėnesį su šeimos relikvija ėmė dėtis stulbinantys dalykai. Portrete pavaizduotos merginos plaukai pradėjo šviesėti, nors iki tol buvo juodi kaip derva, pilka rožė portreto apačioje pasidarė rožinės spalvos. Florens oda įgavo natūralų, gyvą atspalvį. Visos detalės staiga pašviesėjo ir pagražėjo. Netrukus paveiksle buvo matyti mėlynakė, raudonplaukė gražuolė, sėdinti šviesiai žaliame krėsle. Vienas ekstrasensas ištyrinėjo portretą ir pareiškė, kad po Rait mirties jos dvasia buvo įkalinta paveiksle ir naikino jame spalvas, kol jam patiko vieta, kurioje buvo pakabintas. Balsai, kurie buvo girdėti Ho Branče, priklausė geroms dvasioms. Jos panoro padėti merginai atgauti buvusias spalvas. Ho Brančas su gyvybę teikiančia spiritine atmosfera dabar tapo merginai, vardu Florens, tikrais gimtaisiais namais.

Mistika su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau