Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Dvasios, Vaiduokliai » 2021 » Liepos » 23

Merginą duše užpuolė vaiduoklis

Kai po dušo Lėja ant šlaunies aptiko subraižymus, ji iškart tvirtino, kad tai negalėjo būti jos atsitiktinis sužalojimas, nes įbrėžimai atrodė lyg būtų padaryti tyčia.

21 metų mergina iš Stafordšyro (Anglija) sako, kad ji ir jos motina buvo priverstos iškviesti į namus aiškiaregį, kad šis atliktų patalpų "valymo" ritualą po to, kai piktas ir agresyvus vaiduoklis ją užpuolė, kai ji prausėsi duše.

Pasak Leah Lewis, jai teko kelis mėnesius kęsti paranormalią veiklą name, kuriame ji gyvena su savo motina Colette, kol situacija pradėjo blogėti.

Vieną dieną Lėja nusiprausė po dušu ir, pradėjusi nusišluostyti rankšluosčiu, staiga ant šlaunies pamatė šviežius įbrėžimus, tarsi kažkas būtų ją įbrėžęs, kai ji maudėsi duše. Tačiau ji patikino, kad nejautė jokio skausmo.

Tuomet Lėjos motina susisiekė su vietiniu budistu Ianu Griffithsu, o šis, atlikęs tyrimą, pareiškė, kad vaiduoklis iš tikrųjų atėjo į Lėjos namus iš parduotuvės, kurioje Lėja dirbo.

dvasios, vaiduokliai, mediumas, siela, mistika

Parduotuvės darbuotojai, kurių Grifitsas klausinėjo apie vaiduoklį, savo ruožtu papasakojo, kad prieš atidarant parduotuvę čia buvo namas, kuriame gyveno piktas ir smurtaujantis žmogus, kurį kažkas kažkada nužudė.

Paranormalūs reiškiniai name prasidėjo praėjus vos kelioms savaitėms po Lėjos senelio mirties. Tai buvo jo namas, į kurį Lia su motina persikėlė po senelio mirties.

"Lia man pradėjo sakyti, kad ji mato ir girdi dalykus, kurių kiti nemato ir negirdi. Prisimenu, kaip vieną vakarą mes su ja važiavome į jos močiutės namus ir ji paklausė, ar nematau mažos mergaitės, stovinčios pakelėje. Buvau sukrėsta, nes niekas ten nebuvo", - sako Lėjos mama.

"Po kelių mėnesių šie jos gebėjimai tik sustiprėjo. Vieną dieną ji atėjo iš darbo ir pasakė, kad ten pamatė kažką keisto. Žinojome, kad galiausiai jis ateis į mūsų namus. Taip ir buvo, ji sekė paskui Lėją ir tapo mūsų baisiausiu košmaru.

Lėja pradėjo girdėti keistus garsus namo palėpėje, o vieną vakarą, kai viena išėjo iš savo miegamojo, pamatė iš kito kambario išeinantį aukštą, pliką ir liesą vyrą. 

Lėjos motiną taip pat užpuolė kažkas nesuprantamo. Pasak jos, vieną dieną kažkas pasilenkė prie jos taip arti, kad ji girdėjo, kaip jis kvėpuoja jai į ausį.

Kai po dušo Lėja ant šlaunies aptiko įbrėžimus, ji iš karto tvirtino, kad tai negalėjo būti jos atsitiktinis sužalojimas, nes įbrėžimai buvo ryškūs, tarsi padaryti tyčia.

dvasios, vaiduokliai, mediumas, siela, mistika

Vieną dieną ji nuėjo į motinos kambarį ir išgirdo kažkokį triukšmą rūbinėje. Ji manė, kad ten buvo jos motina ir kad ji rausiasi po jos daiktus. Tačiau po akimirkos Lia pamatė, kad motina iš tikrųjų guli savo lovoje.

Kitą vakarą Lia nusiprausė duše ir, kai nusišluostė rankšluosčiu, staiga ant šlaunies aptiko šviežių įbrėžimų. Ji iš karto nusileido į apačią ir parodė juos mamai. 

"Dabar, kai ji fiziškai nukentėjo, pamaniau, kad mums jau gana, ir turėjau ką nors daryti. Paklausiau savo draugų, jie paklausė savo draugų ir gavau nemažai rekomendacijų apie mediumą Ianą Griffithsą, todėl su juo susisiekiau. Jis šiek tiek apibūdino, kas čia vyksta, ir nuo pat pradžių buvo nuostabus", - sako Colette Lewis.

Lėja sako, kad dabar ji tyrinėja savo antgamtines galias.

"Kai Ianas atvyko į mūsų namus, jis galėjo išsamiai apibūdinti mano brolio miegamąjį, nors niekada anksčiau jo nebuvo matęs. Tada jis įėjo į mano mamos miegamąjį, nuėjo tiesiai į jos persirengimo kambarį ir pasakė, kad čia jaučia neįprastą veiklą. Pasakiau jam, kad čia taip pat girdėjau kažką keisto, ir tada nusprendžiau, kad išprotėjau, - pasakoja Lėja. 

"Tada jis užėjo į mano miegamąjį ir pamatė mano žvakes, kurias naudoju medituodamas ir kalbėdamasis su senelio dvasia. Jis papasakojo apie tai, ką mes patyrėme, ir tada "pašalino" tą vaiduoklį iš mūsų namų, "perkeldamas" jį "į kitą pusę"."

"Staffordshire Live" žurnalistai kalbėjosi su Ianu Griffithsu ir šis papasakojo, kad vos tik gavęs iš Colette Lewis pranešimą apie namuose esantį vaiduoklį, jis iškart prieš akis išvydo aukštą liesą vyrą, vaikštinėjantį po jų namus. Šis aprašymas atitiko tai, ką Lėja matė naktį. 

dvasios, vaiduokliai, mediumas, siela, mistika

"Šio žmogaus dvasia nebuvo maloni, iš jo pasisėmiau daug neigiamų jausmų. Per daugelį mediumo metų išmokau, kaip atsikratyti dvasių. Kai kurios piktosios dvasios gali būti labai įkyrios. Jie gali jus "paženklinti", kaip tai padarė su Lėja, arba priversti jus jaustis blogai, tarsi būtumėte sergantis. Jie taip pat gali sukelti žmonėms nepageidaujamų emocijų."

"Po to, kai pašalinu dvasią, paprastai palaiminu žmogų, kurį ji paveikė, ir "išvalau" namus. Tai darau skaitydamas maldas kiekviename kambaryje. Tai gali užtrukti, nes reikia apeiti visą namą.

Kai kuriose namo dalyse gali būti "portalai", pro kuriuos dvasia įeina tarsi pro duris. Šiame name radau du portalus. Užantspaudavau juos, kad niekas kitas negalėtų čia patekti, - sakė Griffithsas.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 10:07 Naujas Misūrio COVID informatorius: ligoninės meluoja visuomenei apie COVID ir galiu tai įrodyti

Ir net uždarius tris ketvirtadalius mūsų intensyviosios terapijos skyrių pajėgumų, jie vis tiek niekada nebuvo užpildyti daugiau nei 50 proc. dėl drastiškai sumažėjusių bendrų pajėgumų. Šios medicinos sistemos, teigiančios, kad yra perpildytos COVID pacientų, greičiausiai meluoja visuomenei

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 09:32 Arizona padavė Bideno administraciją į teismą dėl COVID-19 vakcinos įpareigojimo; tikimasi, kad kitos valstijos paseks jos pavyzdžiu
Arizona ką tik tapo pirmąja valstija šalyje, pateikusia ieškinį dėl Prezidento Džo Bideno (Joe Biden) ekstremalaus vakcinų mandato, nukreipto prieš Amerikos darbuotojus. Antradienį valstijos generalinis prokuroras Markas Brnovičius (Mark Brnovich) pateikė 15 puslapių ieškinį....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau