Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 11

Paranormalūs Reiškiniai Liftuose

Daugumai žmonių liftai yra tiesiog ankštos kabinos, kurios gąsdina klaustrofobus ir padeda nuvykti iš aukšto A į aukštą B. Dažniausiai tai iš tiesų yra taip, tiesa, dar prisideda nemažas pluoštelis laidų ir kabelių. Todėl ne kiekvienas patikės, kad ir čia gali dėtis keisti dalykai. Bet jie vyksta.

Dažniausiai liftuose apsigyvena vaiduokliai. Merilendo valstijos (JAV) Istono mieste yra teatras “Avalon”, pastatytas 1921 metais. Tais laikais tai buvo puošnus ir prabangus pastatas su stiklinėmis durimis, didžiuliu kupolu, sienos buvo išpuoštos įvairiomis dekoracijomis. Tačiau pamažu teatre lankėsi vis mažiau ir mažiau žmonių, vienu metu jis net stovėjo apleistas ir uždarytas, kol (arčiau mūsų laikų) galiausiai buvo suremontuotas (paranormalūs reiškiniai su paranormal.lt).

vaiduokliai, paranormalūs reiškiniai, mistika, paranormal.lt

Dabar čia vyksta muzikinių grupių pasirodymai ir gyvos muzikos koncertai. O dar teatras žinomas dėl savo “apsėsto” lifto.

Tas įprastai atrodantis liftas turi keistą ypatybę - pats savaime atidaro ir uždaro duris, važinėja aukštyn ir žemyn. Jokių techninių problemų nėra. Specialistai ne kartą apžiūrėjo liftą ir nieko ypatingo nerado. Viską “tvarko” vaiduoklis, kuris atrodo kaip pusiau permatoma dama, apsirengusi senoviniais drabužiais. Ją ne kartą matė išeinančią iš to lifto.

Pagal tyrėjų versiją, greičiausiai tai jaunos aktorės, vardu Margaretė, vaiduoklis. Aktorę nužudė šitame lifte XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje, kai ji kartą skubėjo į pasirodymą vodevilyje. Tiesa, istorinėse kronikose apie šį atvejį neužsimenama, tačiau įrašų apie teatrą iš tų senų laikų beveik neišliko, todėl gali būti, kad straipsniai apie aktorės mirtį tiesiog pasimetė metų tėkmėje.

Dar vienas paranormalus liftas yra Teksaso valstijos (JAV) Dalaso miesto viešbutyje “Adolphus”. Viešbutį 1912 metais pastatė alaus magnatas Adolfus Bačemas, o 1930 metais kažkokia nuotaka nusižudė viename iš viešbučio numerių, ji pasikorė.

Nuo tų laikų jos dvasia klaidžioja viešbučio koridoriais, bet ypač jai patinka liftas. Pasakojama, kad moters veidą ne kartą pastebėjo lifto veidrodyje, o lifto durys atsidarydavo ir užsidarydavo pačios savaime, be jokių techninių gedimų.

vaiduokliai, paranormalūs reiškiniai, mistika, paranormal.lt

Keli viešbučio svečiai pranešė, kad pasikėlė į 19 aukštą (ten nusižudė mergina), nors spaudė visai kitą mygtuką. Buvo ir pranešimų, kad svečiai užstrigdavo lifte būtent 19 aukšte. Kartą vienas vyras prasėdėjo užstrigusiame lifte 20 minučių, o paskui lifto durys
atsidarė pačios savaime 19 aukšte.

Ir teatre “Avalon”, ir viešbutyje “Adolphus” liftą tikrina po kiekvieno tokio atvejo ir neranda jokio techninio gedimo.

Džordžijos valstijos (JAV) Marietos mieste yra trijų aukštų pastatas Kennesaw House. Iš pažiūros niekuo nevpatingas namas, tačiau vis dėlto tai istorinis pastatas: pastatytas 1845 metais kaip medvilnės sandėlis. Dabar čia yra miesto istorijos muziejus.

vaiduokliai, paranormalūs reiškiniai, mistika, paranormal.lt

Vietinis liftas aptarnauja tik 3 aukštus, tačiau tai vienas iš kraupiausių paranormalių liftų. Kai žmonės paspausdavo iškvietimo mygtuką ir lifto durys atsidarydavo, kabinoje jie ne kartą matė arba daug iš skausmo dėl kraujuojančių žaizdų besiraitančių Pilietinio karo laikų kareivių, arba tuos pačius kareivius, gulinčius ant kraujuotų ligoninės grindų su perrištomis kraujuotais bintais žaizdomis.

O kartais su lifto keleiviais kartu važiuoja žmogus senoviniais drabužiais ir su karo chirurgo lagaminu rankose. Iš pradžių jį palaiko muziejaus darbuotoju, bet, kai jis visų akyse pranyksta kaip dūmas, pasidaro aišku, kad tai buvo vaiduoklis.

Savo vaiduoklišku liftu garsėja ir viešbutis “Algonkin” Manheteno centre, Niujorke. 181 kambarį turintis viešbutis buvo sumanytas kaip viešbutis itin turtingiems klientams, kurie būtų gyvenę prabangiuose liukso numeriuose. Tačiau ilgainiui jis tapo paprastu viešbučiu, bet buvo savotiškas kultūros centras, nes čia mėgo rinktis rašytojai, teatralai, aktoriai, dailininkai, dramaturgai. Jie susėsdavo
prie didelio stalo Rožiniame viešbučio kambaryje. Vėliau tie susitikimai buvo pavadinti “Algonkino apvaliuoju stalu”. Susitikimai prasidėjo 1919 metais ir tęsėsi daugiau kaip 10 metų, bet netikėtai nutrūko 1932 metais. O netrukus ir pats Rožinis kambarys buvo visai perdarytas.

Tačiau lifte iki šiol galima sutikti mėgėjų susitikti prie apvalaus stalo Rožiniame kambaryje figūras. Kartais viešbučio svečiai net girdi nematomo žmogaus balsą, kuris dainuoja 1920 metų dainą.

O dabar vienas konkretus atvejis, aprašytas saite “Your Ghost Stories”.

Nutiko tai Vašingtono valstijos Sietlo miesto viešbutyje “Hilton”. Mergina su savo mama atvažiavo į miestą dalyvauti šventiniame vaidinime. Vakare jos išėjo iš savo viešbučio numerio užkąsti, o grįždamos atgal nusprendė važiuoti liftu.

“Paprastas liftas buvo užimtas, ir tada mes nusprendėme pasinaudoti tarnybiniu. Jis pasirodė beesąs kažkoks labai senas, kabinoje stovėjo kažkieno kėdė. Pamaniau, kad kambarinė pastatė ją arba atsitiktinai kas nors pamiršo.

Kai įėjome, iškart pasijutau baisiai ir nejaukiai, man pasirodė, kad su mumis yra dar kažkas. Net sušnibždėjau mamai “Man atrodo, kad ant tos kėdės kažkas sėdi”. Durys užsivėrė, ir liftas pajudėjo. Bet mane ėmė kankinti nuojauta, kad durys taip paprastai neatsidarys.

Pagal mirksinčias švieseles supratau, kad atvažiavome į 3 aukštą, tada garsiai pasakiau “Čia garantuotai gyvena vaiduokliai”. Ir iškart lifto viduje pasigirdo balsas tarsi iš seno radijo, tas balsas labai nemaloniai ir kraupiai nusijuokė “Cha-cha-cha-cha!”

Lifto durys galiausiai atsidarė, ir mes su mama vėjo greičiu išlėkėme iš to lifto. Kai papasakojau broliui, jis nepatikėjo mumis. Kitą dieną apie tai papasakojau dviem mano vaidinimo partneriams, ir jie nuėjo su manim “patikrinti lifto”. Bet dabar lifte kėdės nebebuvo ir savijauta buvo visai kitokia ir nebebaisi”.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.01.2020 laikas 22:19 Kaip linų sėmenimis pravalyti žarnyną, pagerinti tuštinimąsi ir sulieknėti
Linų sėklos ypač naudingos norint išvalyti storąją žarną ir pašalinti atliekas. Kurios kenkia sveikatai. Šį efektą galima pasiekti derinant sėklas su kefyrų, stimuliuojant žarnyną.

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:57 Ko Laukti Iš 2020-ųjų Pagal Kinų Zodiaką?

2020-ieji atvers naują gyvenimo ciklą. Pagal kinų Zodiaką, juos globoja Žiurkė – pirmasis iš dvylikos metų ciklo gyvūnų. Prognozuojama, kad kitąmet kiekvienas Zodiako ženklas turės galimybę pradėti viską iš naujo – tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Ko galime tikėtis kiekvi...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 13:15 Kaip Kinijoje atsirado naujas mirtinas koronavirusas?

Genetinė analizė rodo, kad naujas, jau nusinešęs 17 gyvybių koronavirusas iš Uhano, į žmones galėjo persikelti iš gyvačių. Gyvatės virusą galėjo pasigauti nuo šikšnosparnių maisto turguje, kuriame buvo prekiaujama abiem gyvūnų rūšimis.

...

Skaityti daugiau

25.01.2020 laikas 12:31 Mokslininkai tikina, kad karvės kalbasi ir apie jausmus, ir apie maistą

Naujas mokslininkų tyrimas rodo, kad karvės kalbasi ir pasakoja, kaip jaučiasi. Remiantis Sidnėjaus universiteto mokslininkų tyrimais, gyvūnai pasižymi individualiomis balso ypatybėmis ir keičia garso toną priklausomai nuo emocijų.

...

Skaityti daugiau

24.01.2020 laikas 23:19 Paprastas būdas, kaip laikyti pomidorus ištisus metus
Pomidorų žiemą daugiau nereikės pirkti! Daržoves kruopščiai nuplauname ir nusausiname rankšluosčiu. Įdedame į sandarų maisto produktams skirtą maišelį ir dedame į šaldiklį.

Skaityti daugiau