Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 27

Kolumbijos bulių arenoje sugriuvus tribūnoms žuvo keturi žmonės, dešimtys sužeista

Sekmadienį Kolumbijoje per populiarias varžybas, kurių metu visuomenės atstovai kaunasi su mažais buliais, sugriuvus bulių kautynių tribūnai, žuvo mažiausiai keturi žmonės, o dar 30 buvo sunkiai sužeisti, pranešė pareigūnai.

"Šiuo metu yra keturi žuvę žmonės - dvi moterys, vyras ir vaikas", - po incidento centriniame El Espinalio mieste vietos radijui sakė Tolimos departamento gubernatorius Chosė Rikardas Orozkas (Jose Ricardo Orozco).

Pasak socialinėje žiniasklaidoje transliuotų vaizdų, sugriuvo visa trijų aukštų medinių tribūnų, kuriose buvo žiūrovų, sekcija, ant žemės parbloškusi dešimtis žmonių.

Kitame vaizdo įraše, kurį kažkas padarė įvykio vietoje, matyti, kaip žmonės bando ištrūkti iš tribūnų, o bulius ir toliau blaškosi arenoje.

"Yra apie 30 sunkiai sužeistų žmonių... tai preliminarus pranešimas", - sakė Orozco, pažymėdamas, kad gelbėtojai vis dar evakuoja sužeistuosius į rajono ligonines gydymui.

Vietos civilinės gynybos pareigūnas Luisas Fernando Velezas (Luis Fernando Velez) sakė, kad nežino, kiek žmonių vis dar palaidoti nuolaužose, tačiau pažymėjo, kad sugriuvus tribūnos daliai ji buvo pilna.

Renginys buvo San Pedro festivalio, populiariausio regione, švenčių dalis.

"Prašysime ištirti faktus apie tai, kas įvyko", - socialiniame tinkle "Twitter" pareiškė kadenciją baigiantis Kolumbijos prezidentas Ivanas Duque ir išreiškė solidarumą su žuvusiųjų ir nukentėjusiųjų šeimomis.

Orozco sakė, kad departamento vyriausybė imsis veiksmų uždrausti vadinamąsias "corralejas", kuriose vietos gyventojai bando laimę ringe, sakydama, kad jos yra pavojingos ir skatina žiaurų elgesį su gyvūnais.

Šeštadienį keli žmonės buvo sužeisti per nelaimingus atsitikimus "corralejas" varžybose El Espinalyje, kuriame gyvena apie 78 000 žmonių ir kuris yra maždaug už 150 km nuo sostinės Bogotos.

Dar vienas žmogus mirė anksčiau šį mėnesį po to, kai Repelono mieste vykusioje corraleja žuvo nuo buliaus įkandimo.

Išrinktasis prezidentas Gustavo Petro, kuris pradės eiti pareigas rugpjūčio 7 d., prisijungė prie Orozco raginimo uždrausti mėgėjiškas bulių kautynes.

Dirbdamas Bogotos meru, kairiųjų pažiūrų G. Petro uždraudė bulių kautynes firminėje miesto arenoje "La Santamaria".

Nors žiaurus elgesys su gyvūnais Kolumbijoje laikomas nusikaltimu, bulių ir gaidžių kovos yra saugomos dėl jų kultūrinės istorijos.

Praneša: Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau