Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 29

Popiežius Pranciškus nutiesė raudoną kilimą abortų šalininkei Nancy Pelosi ir suteikė jai Komuniją

Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi trečiadienį susitiko su popiežiumi Pranciškumi ir priėmė Komuniją per popiežiaus mišias Švento Petro bazilikoje, pasak liudininkų, nepaisant to, kad ji palaiko abortus.

Pelosi dalyvavo rytinėse Mišiose, skirtose šventųjų Petro ir Pauliaus šventei, per kurias popiežius Pranciškus naujai įšventintiems arkivyskupams įteikė vilnonę palijaus stulą, praneša "Fox News".

Pasak dviejų šią akimirką mačiusių žmonių, Pelosi sėdėjo VIP diplomatų skyriuje ir priėmė Komuniją kartu su kitais susirinkusiaisiais.

žmonės, vatikanas, pasaulis, Popiežius Pranciškus, Nancy Pelosi

Pelosi priėmė Komuniją Vatikane, nepaisant jos kraštutinių kairiųjų politikos pažiūrų ir už abortus pasisakančios pozicijos

Šis klausimas yra svarbus, nes Pelosi gimtosios šalies arkivyskupas, San Francisko arkivyskupas Salvatorė Kordiljonė (Salvatore Cordileone), yra sakęs, kad nebeleis jai priimti sakramento savo arkivyskupijoje, kol ji neatgailaus dėl savo "sunkių nuodėmių".

Konservatorius S. Cordileone sakė, kad Pelosi turi arba išsižadėti savo paramos abortams, arba nustoti viešai kalbėti apie savo katalikų tikėjimą.

"Kadangi viešai neatsisakėte savo pozicijos dėl abortų ir toliau remiatės savo katalikų tikėjimu, kad pateisintumėte savo poziciją ir priimtumėte Šventąją Komuniją, dabar atėjo tas laikas", - rašė arkivyskupas. "Todėl, atsižvelgdamas į savo, kaip San Francisko arkivyskupo, pareigą "rūpintis visais [mano] globai patikėtais tikinčiaisiais krikščionimis"... šiuo pranešimu informuoju, kad neturite teikti Šventosios Komunijos, o jei tai padarysite, neturite būti prileistas prie Šventosios Komunijos tol, kol viešai neatsižadėsite savo abortų teisėtumo propagavimo, neatsižadėsite šios sunkios nuodėmės ir nepripažinsite jos bei nepriimsite atleidimo per Atgailos sakramentą."

Arkivyskupas supaprastino savo poziciją tolesnėje tviterio žinutėje: "Po daugybės bandymų pasikalbėti su Seimo pirmininke Pelosi ir padėti jai suprasti, kokį sunkų blogį ji daro, kokį skandalą kelia ir kokiu pavojumi savo sielai rizikuoja, nusprendžiau, kad ji neturi būti prileista prie Šventosios Komunijos", - rašė jis.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.10.2022 laikas 18:00 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: spalio 7-9 d. gali įvykti naujas valstybinis terorizmo aktas

Paskutiniame nuotolinio matymo seanse lenkų mėgstamas aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis didžiąją dalį savo prognozių skyrė Lenkijai ir tik trumpai užsiminė apie padėtį pasaulyje. Visų pirma jis perspėjo, kad spalio mėnesį laukiniai kaip nors pak...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau