Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 2

Nepriklausomam žurnalistui gresia treji metai kalėjimo Vokietijoje už tiesos pranešimus iš Ukrainos

Nepriklausoma Vokietijos žurnalistė Alina Lipp, drąsiai rengdama reportažus iš Ukrainos Donbaso regiono, pasipriešino pagrindinei žiniasklaidai. Dabar žurnalistei, kuri jau šešis mėnesius dirba Ukrainos rytiniame Donbaso regione, už "nusikaltimus" gresia treji metai kalėjimo gimtojoje šalyje. 

Tiek daug apie žodžio laisvę liberaliame Vakarų pasaulyje.

M. Lipp pateikti kaltinimai susiję su jos reportažais apie karą Ukrainoje, kuriuos ji rengė savo "News from Russia Telegram" kanale. Nors pagrindinės žiniasklaidos priemonės apie karą informuoja biuruose didžiuosiuose pasaulio miestuose, J. Lipp su 175 000 prenumeratorių vokiečių ir rusų kalbomis dalijasi tikra informacija iš karo fronto linijų.

Atrodo, kad tikrų naujienų iš fronto skleidimas neatitinka pasaulinio elito, valdančio Vakarų pasaulį, interesų. Tiesa tapo nusikaltimu.

Interviu interneto svetainei "Readonka World" M. Lipp paaiškino, kad Vokietijos federalinė vyriausybė, gavusi prokuratūros raštą, iškėlė jai baudžiamąją bylą.

Vokietijos valdžios institucijos kaltina M. Lipp remiant Rusijos invaziją į Ukrainą, todėl pagal Konstitucijos 140 straipsnį jai gresia treji metai kalėjimo ir piniginė bauda.

"Laiške rašoma, kad, pavyzdžiui, savo "Telegram" kanale sakau, jog Donbaso gyventojai palaiko tai, kad Rusija pradėjo specialiąją operaciją.

"Taip pat sakiau, kad ukrainiečiai jau kelerius metus žudo civilius Donbase ir kad tai yra genocidas.

"Ir pasirodo, kad tai yra Vokietijos nusikaltimas, todėl jie iš mano banko sąskaitos paėmė 1 600 eurų ir man apie tai net nepranešė", - sakė M. Lipp.

Jos teigimu, Vokietijos valdžios institucijos taip pat be įspėjimo uždarė jos tėvo banko sąskaitą.

Tai vadinama "finansine asfiksacija", o elitas šį metodą taip pat daugelį metų naudojo prieš Džulianą Asandžą (Julian Assange) ir "WikiLeaks".

M. Lipp sako, kad ji tiesiog filmuoja tai, ką mato, ir neskleidžia "netikros informacijos".

Alina Lipp kalba tarptautinėje Krymo konferencijoje 2019 m.
Alina Lipp kalba tarptautinėje Krymo konferencijoje 2019 m.

MSOnline pranešimas: Nepaisant jai pateiktų kaltinimų, ji planuoja ir toliau rengti reportažus iš Donecko, kurį, pasak jos, kasdien apšaudo Ukrainos ginkluotosios pajėgos.

Reportažų rengimas Ukrainoje griežtai ribojamas, o tie, kurie nukrypsta nuo Kijevo linijos, tai daro rizikuodami savo saugumu.

Kanados žurnalistė Eva Bartlett, kuri taip pat rengė reportažus iš Donbaso regiono, sako, kad ji buvo įtraukta į vyriausybės žudikų sąrašą.

2014 m. Ukrainos kariai šalies rytuose nušovė italų fotožurnalistą Andrea Rocchelli.

Vėliau jo nuotrauka buvo rasta Myrotvorec centro patalpose su užrašu "likviduotas".

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 19:41 Pasipiktinimas, kai Jungtinės Karalystės "Citizens Advice" liepia darbuotojams nešioti lyties įvardžių ženklelius
Jungtinės Karalystės tarnyba "Citizens Advice" susidūrė su darbuotojų pasipiktinimu po to, kai jiems buvo nurodyta nešioti ženklelius su lyties įvardžiu.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:44 10 dalykų, kuriuos reikia žinoti, jei nusprendėte atleisti neištikimybę
Niekada nemaniau, kad galėčiau susigrąžinti neištikimą vyrą. Visada norėjau būti stipri moteris, galinti pastovėti už save ir išvaryti neištikimą vyrą pro duris. Bet tada atleidau savo buvusiajam, kai jis mane apgavo. Ši patirtis mane daug ko išmokė,...

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau