Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 5

Baidenas atsisako Dievo: "Ateizmas dabar yra amerikietiška svajonė

JAV prezidentas Joe Bidenas papiktino milijonus amerikiečių, paskelbęs apie planus atsisakyti Dievo ir vietoj jo "propaguoti ateizmą".

Grupė respublikonų, vadovaujamų respublikono Džimo Bankso (Jim Banks), reikalauja atsakymų dėl Baideno administracijos pradėtos programos, kuria siekiama "skatinti ateizmą visame pasaulyje".

Baideno Demokratijos, žmogaus teisių ir darbo biuro (DRL) dotacijų programa naudos mokesčių mokėtojų lėšas ateizmui ir "humanizmui" skatinti šalyje ir užsienyje.

Banksas, kuris pirmininkauja Respublikonų studijų komitetui, parašė laišką Bidenui ir valstybės sekretoriui Antonijui Blinkenui (Antony Blinken), reikalaudamas atsakymų apie šį planą.

"Rašome norėdami išreikšti didelį susirūpinimą, kad Valstybės departamentas naudoja tam skirtas lėšas ateizmui ir radikaliai, progresyviai ortodoksijai visame pasaulyje remti", - pareiškė grupė.

"2021 m. balandį Valstybės departamento Demokratijos, žmogaus teisių ir darbo biuras (DRL) paskelbė dotacijų programą, skirtą ateizmui visame pasaulyje skatinti."

"Pranešimas apie galimybę gauti finansavimą (NOFO) oficialiai vadinosi "DRL FY20 IRF Religijos laisvės skatinimas ir gynimas, įskaitant ateistus, humanistus, nepraktikuojančius ir nesusijusius asmenis".  

"Jame buvo paskelbta apie "konkurencingą" c procesą, pagal kurį bus skiriamos iki 500 000 JAV dolerių dotacijos organizacijoms, įsipareigojusioms praktikuoti ir skleisti ateizmą ir humanizmą, būtent Pietų / Centrinėje Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose / Šiaurės Afrikoje."

"Kad būtų aišku, ateizmas ir "humanizmas" yra oficialios tikėjimo sistemos."

"Todėl iš pradžių norėtume sužinoti, kokios kitos Jungtinių Valstijų vyriausybės programos, remiamos iš tam skirtų lėšų, yra naudojamos bet kokiai oficialiai tikėjimo sistemai - ateistinei, humanistinei, krikščioniškai, musulmoniškai ar kitokiai - skatinti, skiepyti ar menkinti."

"Vienas dalykas yra tai, kad Departamentas yra tolerantiškas ir gerbia įvairias tikėjimo sistemas ir skatina vyriausybes gerbti savo piliečių religijos laisvės interesus."

"Visai kas kita, kai Jungtinių Valstijų vyriausybė aktyviai dirba, kad ateistams, humanistams, nepraktikuojantiems ir nepraktikuojantiems religijos suteiktų daugiau teisių priimant viešuosius sprendimus."

"Bet kokia tokia programa - skirta bet kokiai religinei grupei - Jungtinėse Valstijose prieštarautų Konstitucijai", - teigė grupė.

Foxnews.com praneša: "Be abejotino konstitucinio teisinio pagrindo, mes taip pat abejojame, kaip tokia dotacijų ar bendradarbiavimo susitarimų programa padeda įgyvendinti Jungtinių Valstijų užsienio politikos interesus", - tęsė grupė. "Jei apie tokias programas žinotų tikslinių šalių piliečiai, manytume, kad vietos gyventojai, interesų grupės ir vyriausybės pasipiktintų tuo, ką bet kuris "objektyvus stebėtojas" laikytų "slaptu" užsienio valstybės finansavimu, skirtu vietos religiniams ir kultūriniams santykiams griauti."

Respublikonai rašė, kad tai "nėra "religijos laisvė", o DRL NOFO šiuo klausimu "teikia pirmenybę ateistams ir humanistams, o ne visiems kitiems galimiems paramos gavėjams". Jie taip pat teigė, kad toks prioritetų nustatymas pažeidžia "tiek Konstitucijos įsteigimo, tiek jos laisvo vykdymo nuostatas", taip pat "Konstitucijos VI straipsnio nuostatą dėl religinių testų nebuvimo".

"NOFO Valstybės departamentas apibūdina ateistus kaip išskirtinę religinę grupę, o po to skatina kurti ateistų "tinklus ir propagavimo grupes", - rašoma laiške. "Tai būtų analogiška oficialiam Valstybės departamento religijos laisvės skatinimui "ypač krikščionims" Kinijoje, aiškiai siekiant sukurti atitinkamą misionierių tinklą."

"Akivaizdu, kad šis tikslas niekada nepraeitų konstitucinio patikrinimo ir būtų išjuoktas radikalių kairiųjų biurokratų jūsų agentūroje kaip visiškai peržengiantis ribas", - tęsė jie. "Tad kodėl šis ateistinis NOFO nėra vertinamas panašiai?"

Įstatymų leidėjai rašė, kad "amerikiečiai pagrįstai įžvelgia, jog tai yra platesnių Jūsų administracijos pastangų propaguoti radikalią, progresyvią ortodoksiją užsienyje dalis", ir pabrėžė, kad ateizmas "yra neatsiejama marksizmo ir komunizmo tikėjimo sistemos dalis".

"Prieš kelias savaites Jungtinių Valstijų ambasada Vokietijoje iškėlė "Black Lives Matter" vėliavą. Amerikiečiai dėl to turėtų labai sunerimti. Svarbu ne tik tai, kad "Black Lives Matter" (liet. "Juodųjų gyvybės svarbios") čia, Jungtinėse Valstijose, tebėra labai skaldantis ir vis labiau nepopuliarus judėjimas; ši iškaba taip pat reiškia konkrečios radikalios organizacijos propagavimą. Tarp kitų naujausių Valstybės departamento iniciatyvų - sukurti "specialųjį atstovą rasinės lygybės ir teisingumo klausimais", kurio misija bus skleisti kritinę rasių teoriją ir kitas progresyvias dogmas visame pasaulyje, taip pat stengtis panaikinti abortų apribojimus visame pasaulyje."

Banksas ir jo kolegos laiško pabaigoje pateikė 12 klausimų, susijusių su dotacijų programa ir tuo, kaip ji padeda JAV užsienio politikai.

Prie Bankso laiško prisijungė keli žinomi respublikonų įstatymų leidėjai, tarp jų - Atstovų atstovai. Danas Crenshaw iš Teksaso, Lisa McClain iš Mičigano ir Timas Walbergas iš Mičigano.

Bankso frakcija jau imasi veiksmų, kad išspręstų Bideno administracijos vykdomos kairiosios politikos klausimą.

RSC 2023 m. biudžeto pasiūlyme "būtų uždrausta skirti bet kokias lėšas bet kokiems Valstybės departamento bandymams propaguoti antiamerikietiškas idėjas, tokias kaip kritinė rasių teorija (CRT), arba leisti JT audituoti JAV žmogaus teisių padėtį".

"Praėjusiais metais Valstybės departamentas pakvietė JT specialųjį pranešėją šiuolaikinių rasizmo formų klausimais ir JT specialųjį pranešėją mažumų klausimais oficialaus vizito, kad jie patikrintų JAV žmogaus teisių padėtį", - rašoma RSC biudžete. "Specialioji pranešėja šiuolaikinių rasizmo formų klausimais E. Tendayi Achiume yra kritinių rasių studijų programos narė ir CRT šalininkė."

Respublikonų laiškas rašomas tuo metu, kai Bideno administracija sulaukia aistrų dėl daugybės liberalios politikos priemonių, kurios sukėlė rimtų abejonių.

Nuo nesėkmingo bandymo įsteigti dezinformacijos valdymo valdybą iki Valstybės departamento paskyrimo Desirée Cormier Smith specialiąja atstove rasinei lygybei ir teisingumui.

Baltieji rūmai ir Valstybės departamentas iš karto neatsakė į "Fox News Digital" prašymus pakomentuoti situaciją.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:46 Auksinis ūsas normalizuoja medžiagų apykaitą ir stiprina kraujagyslių sistemą
Visi žino, kad auksinis ūsas turi gydomųjų savybių: uždegimą slopinančių, antiseptinių, žaizdas gydančių, antisklerotinių, regeneruojančių, skausmą malšinančių, imunitetą stiprinančių.

Skaityti daugiau

11.08.2022 laikas 22:36 Kuo pavojinga pūslelinė

Šią ligą sukelia virusas, ląstelių viduje esantis parazitas. Įsitaisęs šį virusą, žmogus praktiškai niekada gyvenime nebeatsikratys jo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto