Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 7

Teisėjas įsakė "Pfizer" paskelbti "potencialiai toksiškas" Jab sudedamąsias dalis

Įmonei "Pfizer" nurodyta per artimiausias 24 valandas pateikti visą turimą informaciją, susijusią su COVID-19 skiepų sudėtyje esančiomis sudedamosiomis dalimis.

Urugvajaus teisėjas priėmė sprendimą, kad į šią informaciją turi būti įtraukti bet kokie "grafeno oksido" ar "nanotechnologinių elementų" įrodymai. Pfizer taip pat turi pateikti įrodymų, kad vakcina nėra pavojinga žmonių sveikatai.

Apie tai praneša Independentsentinel.com: Teismo nutartį praėjusį šeštadienį paskelbė teisėjas Alejandro Recarey (Alejandro Recarey). Jis nurodė Prezidentūrai, Sveikatos apsaugos ministerijai, Valstybinei sveikatos paslaugų administracijai (ASSE) ir įmonei "Pfizer" per 48 valandas pateikti visą informaciją apie vakciną "Covid-19", pranešė naujienų portalas "El Observad".

"Trečiadienį 9.00 val. bus surengtas posėdis, kuriame turės dalyvauti visų agentūrų ir bendrovės atstovai", - pridūrė naujienų agentūra.

Kitas naujienų portalas "France 24" pateikė šį vertimą į anglų kalbą:

Pagal sprendimą vykdomoji institucija ir JAV laboratorija turi pateikti dokumentus apie vakcinų sudėtį, įskaitant galimą "grafeno oksido" arba "nanotechnologinių elementų" buvimą.

Taip pat prašoma pateikti duomenis, įrodančius "medžiagos, vadinamos pasiuntinių RNR", "nekenksmingumą" ir JAV agentūros FDA atliktais tyrimais patvirtinančius vakcinų "eksperimentinį pobūdį".

Teisėjas prašo valdžios institucijų "paaiškinti, ar buvo ištirti alternatyvūs kovos su kovidu-19 būdai", o jei ne, paaiškinti, kodėl šie sprendimai nebuvo ištirti," teigiama dokumente.

Taip pat tikrinama, ar vyriausybės ir "Pfizer" pasirašytose sutartyse, be kitų detalių, nėra nuostatų dėl "civilinės atsakomybės arba baudžiamosios atsakomybės tiekėjams už galimą nepageidaujamą poveikį".

Teismo sprendime taip pat reikalaujama paaiškinti, ar buvo atlikti tyrimai, "kuriais siekiama paaiškinti, kodėl nuo 2021 m. kovo mėn., palyginti su ankstesniais metais, pastebimai padaugėjo mirčių nuo kovido-19".

"Visų pirma, "Pfizer" bus nurodyta per 48 valandas nurodyti - prireikus pateikiant dokumentinius duomenis, - ar bendrovė pripažino (...) patikrinusi nepageidaujamą vakcinų nuo vadinamojo kovido-19 poveikį. Apskritai, taip pat išsamiai apie vaikų populiaciją", - teigiama dokumente."

Visos "Pfizer" ir kitos pagrindinės "Covid-19" vakcinų gamybos dalyvės atsisakė atskleisti jų sudedamąsias dalis, nors turi jų patentus ir yra atleistos nuo atsakomybės už gaminį.  Tai liko tikra paslaptis mokslo žmonėms, taip pat ir teisininkams.  Išsilavinusius žmones labai trikdė faktas, kad šie vaistai niekada nepraėjo tradicinio skaidraus tarpusavio vertinimo proceso, kai kolegų mokslininkų, neturinčių jokių interesų bendrovėms, prašoma peržiūrėti vaistų turinį ir jų bandomojo naudojimo duomenis.

Kai kurie gydytojai, gavę Covid-19 vakcinų pavyzdžių, pranešė, kad juose pastebėjo grafeno metalų nanodalelių, taip pat gyvų ir gerai judančių Rytų pasaulio parazitų.  Visi mokslo bendruomenės nariai sutinka, kad šių dviejų elementų dėl jokių priežasčių neturėtų būti jokių vakcinų mėginiuose.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto