Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 8

Ghislaine Maxwell apskundė nuosprendį dėl lytinių nusikaltimų ir 20 metų laisvės atėmimo bausmę

Ketvirtadienį teismui pateiktame dokumente nurodoma, kad buvusi gėdinga visuomenininkė Ghislaine Maxwell apskundė nuosprendį ir 20 metų laisvės atėmimo bausmę už pagalbą vėlyvajam finansininkui Jeffrey Epsteinui seksualiai išnaudoti mergaites.

Jos advokatė Bobbi Sternheim praėjusią savaitę pateikė apeliaciją Jungtinių Valstijų Antrosios apygardos apeliaciniam teismui.

Dokumente nebuvo pateikta išsamių Maxwell argumentų, dėl kurių ji prašo panaikinti nuosprendį, tačiau jos advokatai anksčiau teigė, kad vienas prisiekusiųjų teismo narys nuosprendį priėmė šališkai.

Jos teisininkų komanda taip pat teigė, kad kai kurios aukos buvo sulaukusios pilnametystės tam tikrose valstijose, kuriose vyko prievarta.

Oksforde išsilavinimą įgijusi mirusio britų spaudos barono Roberto Maksvelo (Robert Maxwell) dukra praėjusių metų pabaigoje buvo pripažinta kalta dėl penkių iš šešių kaltinimų, iš kurių sunkiausias - prekyba nepilnamečiais seksualiniais tikslais.

Kaltinimai pateikti dėl 1994-2004 m. įvykdytų nusikaltimų prieš keturias moteris.

Prokurorams pavyko įrodyti, kad ji buvo "raktas" į Epsteino schemą, pagal kurią jis viliojo jaunas merginas daryti jam masažus, kurių metu jis jas seksualiai išnaudodavo.

Niujorko teisėja Alison Nathan, praėjusią savaitę skirdama bausmę 60-mečiui E. Epsteinui, Maxwell nusikaltimus apibūdino kaip "siaubingus ir grobuoniškus".

Per didelį atgarsį sukėlusį teismo procesą Maksvelės (Maxwell) advokatai nesėkmingai įrodinėjo, kad prokurorai jų klientę persekiojo tik todėl, kad Epšteinas vengė teisingumo.

Pinigų valdytojas 2019 m., būdamas 66 metų, pakibo kalėjime, laukdamas savo paties teismo dėl lytinių nusikaltimų Niujorke.

Balandį Natan atmetė Maksvel (Maxwell) teiginį, kad jai turėtų būti iškelta nauja byla, nes vienas prisiekusiųjų gyrėsi įtikinęs kolegas kolegas nuteisti, prisimindamas savo, kaip seksualinės prievartos aukos, patirtį.

Kadaise Maksvelo aplinkai priklausė Didžiosios Britanijos princas Endriu, buvęs JAV prezidentas ir nekilnojamojo turto magnatas Donaldas Trampas (Donald Trump) bei Klintonų (Clinton) šeima.

Agentūra "Agence France-Presse" (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto