Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 8

Putinas sako, kad jei Vakarai nori nugalėti Rusiją mūšio lauke, tegul bando

Prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) ketvirtadienį metė iššūkį Vakarams bandyti nugalėti Rusiją "mūšio lauke" ir pareiškė, kad Maskvos intervencija Ukrainoje žymi perėjimą prie "daugiapolio pasaulio".

Sakydamas vieną stipriausių kalbų nuo vasario 24 d., kai pasiuntė karius į Ukrainą, V. Putinas taip pat piktinosi "totalitariniu liberalizmu", kurį, pasak jo, Vakarai siekia primesti visam pasauliui.

"Šiandien girdime, kad jie nori mus nugalėti mūšio lauke. Na, ką čia pasakysi? Tegul jie pabando", - sakė V. Putinas aukšto rango įstatymų leidėjams 134-ąją Rusijos puolimo Ukrainoje dieną.

Jis apkaltino "kolektyvinius Vakarus" dėl "karo" Ukrainoje sukėlimo ir sakė, kad Rusijos intervencija provakarietiškoje šalyje žymi perėjimo prie "daugiapolio pasaulio" pradžią.

"Šio proceso negalima sustabdyti", - pridūrė jis.

Jis taip pat perspėjo Kijevą ir jo Vakarų sąjungininkus, kad Maskva dar net nepradėjo "rimtos" karinės kampanijos Ukrainoje.

"Visi turėtų žinoti, kad mes dar nepradėjome rimtai", - sakė jis.

"Kartu mes neatsisakome taikos derybų, bet tie, kurie atsisako, turėtų žinoti, kad vėliau bus sunkiau su mumis susitarti".

V. Putinas sakė, kad dauguma šalių nenori sekti Vakarų "totalitarinio liberalizmo" ir "veidmainiškų dvigubų standartų" modeliu.

"Daugumos šalių žmonės nenori tokio gyvenimo ir tokios ateities", - sakė jis.

"Jie tiesiog pavargo klūpėti, žemintis prieš tuos, kurie laiko save išskirtiniais".

***

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį perspėjo Kijevą ir jo Vakarų sąjungininkus, kad Maskva dar net nepradėjo "rimtos" karinės kampanijos Ukrainoje.

"Visi turėtų žinoti, kad mes dar nepradėjome rimtai", - sakė jis aukštiems įstatymų leidėjams. "Kartu mes neatsisakome taikos derybų, bet tie, kurie atsisako, turėtų žinoti, kad vėliau bus sunkiau su mumis susitarti".

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto