Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 10

Mano vyras visą laiką tyli

Ką daryti, jei mano partneris visą laiką tyli ir nerodo jokios iniciatyvos? Ar tai turėtų būti pagrindas skyryboms?

Viena moteris atėjo pas mane dėl santykių su vyru problemos. Ji buvo ištekėjusi penkerius metus ir per tą laiką jos netenkino vienas sutuoktinio bruožas - pasyvumas. Jis labai ramus žmogus, galintis priimti atsakingus sprendimus ir rinktis, tačiau kasdieniniame gyvenime labai pasyvus ir tylus. Todėl partnerių bendravimas ėmė apsiriboti keliais elementariais klausimais.

Pasak kliento, poroje buvo abipusis šaltumas. Dar visai neseniai ji ir jos sutuoktinis buvo to paties būdo. Dabar jie nesupranta vienas kito ir, atrodo, nenori eiti į kompromisą.

"Kad ir ko paprašyčiau vyro, jis reaguoja taip pat: arba sutinka, arba atsisako, bet daro tai vienpusiškai. Man atrodo, kad jis net nesigilina į tai, ką sakau. Santykiuose galiu daug ką toleruoti, galiu daug ką pakęsti. Bet ne tą aplaidumą, kurį jis man rodo kiekvieną dieną, - sako Viktorija.

Kai paklausiau klientės, kaip prasidėjo jų romantiški santykiai, ji atsakė, kad nebuvo beprotiškos meilės. Vestuves inicijavo jos partneris, o ji sutiko, nes nebuvo tikra, kad yra verta geriausio.

santykiai, šeima, partneris

"Iš pradžių aš jo nemylėjau, bet buvau tokia nesaugi, kad nusprendžiau priimti pasiūlymą tuoktis, nes bijojau likti vieniša", - dalijosi Viktorija.

Pasirodo, kad santykiai gimė ne dėl nuoširdžių abipusės traukos ir meilės jausmų, o dėl vyro iniciatyvos ir moters pozicijos "niekas kitas manęs nemylės". Šiuo metu neaišku, ar tai lėmė žema mano klientės savivertė, ar sunkumai bendraujant su partneriu. Toliau dirbame su Viktorija, ir šiuo metu ji nežiūri į savo santuoką taip kategoriškai ir bekompromisiškai kaip anksčiau.

Ji suprato, kad pernelyg daug dėmesio skyrė vyro uždarumui ir visiškai nekreipė dėmesio į kitas jo savybes, kurias ji gerbia ir kurioms jaučia prieraišumą.

Nuoširdžiai tikiu, kad Viktorija ir jos vyras ras naują bendrą kalbą, kuri suteiks jų sąjungai dar vieną šansą.

Su pagarba, Jūsų psichoterapeutė, tarpasmeninių santykių konsultantė, Julija Churina

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau