Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 10

Šiaurės Korėja apšaudo įtariamus raketų paleidimo įrenginius: Seulas

Šiaurės Korėja sekmadienį paleido, kaip atrodo, kelis raketų paleidimo įrenginius, pranešė Seulas, ir tai buvo naujausia iš daugelio branduolinių ginklų turinčios šalies provokacijų, padidinusių įtampą regione.

Pietų Korėjos kariuomenė aptiko "skrydžio trajektorijas", kurios, kaip įtariama, buvo Šiaurės Korėjos artilerijos šūviai, pranešė Seulo Jungtinis štabų vadų komitetas.

"Mūsų kariuomenė šiandien maždaug nuo 18:21 iki 18:37 val. pastebėjo skrydžio trajektorijas, kurios, kaip įtariama, yra Šiaurės Korėjos daugkartinių raketų paleidimo įrenginiai", - sakoma Jungtinio štabų vadų komiteto tekstiniame pranešime žurnalistams.

"Mūsų kariuomenė sustiprino stebėjimą ir budrumą bei išlaikė kruopščią parengtį, išlaikydama glaudų JAV ir Pietų Korėjos bendradarbiavimą", - pridūrė jis, nepateikdamas daugiau detalių.

Seulo valdžia nepasidalijo informacija, kiek iš viso buvo aptikta trajektorijų.

Prezidento Nacionalinio saugumo biuras surengė pasitarimą dėl Šiaurės šaudymo ir pareiškė, kad "atidžiai stebi" padėtį, jei Pchenjanas paleistų papildomų raketų.

Šiaurės Korėja šiais metais atliko daugybę sankcijas pažeidžiančių ginklų bandymų, įskaitant pirmą kartą nuo 2017 m. įvykdytą tarpžemyninės balistinės raketos paleidimą visu nuotoliu.

Vašingtono ir Seulo pareigūnai taip pat perspėjo, kad izoliuotas režimas rengiasi atlikti jau septintąjį branduolinį bandymą - tokį žingsnį, kuris, kaip perspėjo Jungtinės Valstijos, išprovokuotų "greitą ir ryžtingą" atsaką.

Praėjusį mėnesį Pietų Korėjos gynybos ministras Lee Jong-supas sakė, kad Seulas "stiprins" savo gynybinius pajėgumus, taip pat bendradarbiavimą saugumo srityje su Vašingtonu ir Tokijumi, kad atremtų Pchenjano keliamą branduolinę grėsmę.

Praėjusią savaitę į Pietų Korėją 10 dienų sąjungininkų pratyboms, truksiančioms iki liepos 14 d., atvyko šeši aukščiausios klasės JAV naikintuvai F-35A - tai pirmas viešas amerikiečių "stealth" karo lėktuvų dislokavimas šalyje nuo 2017 m. pabaigos.

Agence France-Presse (AFP) yra Prancūzijos valstybinė tarptautinė naujienų agentūra, įsikūrusi Paryžiuje. Tai seniausia pasaulyje naujienų agentūra, įkurta 1835 m. kaip "Havas".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau