Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 13

Tyrimas atskleidė, kad beždžionių raupų virusas buvo MANIPULIUOTAS laboratorijoje ir tyčia paleistas, kad sukeltų protrūkį

Portugalijos nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbto šokiruojančio tyrimo duomenys rodo, kad beždžionių raupų protrūkis buvo tyčinis, o virusu buvo manipuliuojama laboratorijoje.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Kai žmogus suserga beždžionių raupais, jis paprastai karščiuoja, o po vienos-penkių dienų jam atsiranda bėrimas. Bėrimas dažnai atsiranda ant veido, o po to išplinta į kitas kūno vietas. Po to bėrimas keičiasi ir pereina įvairias stadijas, kol galiausiai susiformuoja šašas, kuris galiausiai nukrenta. Jei užsikrėtėte, esate užkrečiamas tol, kol nukrenta visi šašai ir po jais esanti oda lieka nepažeista.

Beždžionių raupai visada buvo itin reti, o pirmą kartą ši liga žmonėms nustatyta 1970 m. Kongo Demokratinėje Respublikoje. Nuo to laiko apie žmonių susirgimus beždžionių raupais pranešta 11 Afrikos šalių.

Tačiau pirmasis beždžionių raupų protrūkis Jungtinėse Amerikos Valstijose užregistruotas tik 2003 m. Iki šių metų beždžionių raupai niekada nebuvo užregistruoti keliose šalyse vienu metu.

Šiais metais beždžionių raupų atvejai vienu metu užregistruoti JAV, Australijoje, Belgijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Nuo liepos mėn. įtariamų atvejų skaičius Jungtinėje Karalystėje šoktelėjo iki 1235.

Tačiau protrūkis yra kažkas neįprasto, ypač dėl to, kad pasaulis tariamai patiria protrūkį visose pirmojo pasaulio šalyse vienu metu.

Dar 2021 m. kovą Branduolinės grėsmės iniciatyva (angl. Nuclear Threat Initiative, NTI) bendradarbiavo su Miuncheno saugumo konferencija (angl. Munich Security Conference, MSC) ir surengė stalo pratybas dėl didelio pavojingumo biologinių grėsmių mažinimo. Pratybų metu buvo analizuojamos nacionalinio ir tarptautinio biologinio saugumo ir pasirengimo pandemijoms architektūros spragos, siekiant išsiaiškinti galimas galimybes "pagerinti didelio poveikio biologinių įvykių prevencijos ir reagavimo į juos pajėgumus".

Tokį scenarijų vykdė NTI ir MSC: Gegužės 15 d. prasidėjęs beždžionių raupų protrūkis iki 2023 m. gruodžio 1 d. sukėlė 3,2 mlrd. susirgimų ir 271 mln. mirčių.

Panašumai pernelyg artimi tikrovei, todėl dabartinį beždžionių raupų protrūkį būtų neprotinga laikyti neįprastu sutapimu, juolab kad apie pirmuosius atvejus Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) pranešta gegužės 13 d.

Portugalijos NIH teigia, kad beždžionių raupų protrūkis galėjo būti suprojektuotas

Portugalijos NIH atlikto tyrimo išvados rodo, kad dabartinis beždžionių raupų protrūkis gali būti sukonstruotas.

Tyrimui NIH mokslininkai surinko devynių beždžionių raupais sirgusių pacientų mėginius, paimtus nuo šių metų gegužės 15 iki gegužės 17 d., ir juos išanalizavo. Rezultatai atskleidė, kad pastarojo meto beždžionių raupų protrūkis keliose šalyse tikriausiai yra vienos kilmės rezultatas, nes visos iki šiol paskelbtos virusų sekos glaudžiai susipina tarpusavyje.

Tyrėjų grupė taip pat pranešė, kad virusas priklauso Vakarų Afrikos beždžionių raupų virusų grupei. Be to, jie nustatė, kad šis virusas labiausiai susijęs su beždžionių raupų virusais, kurie 2018 ir 2019 m. buvo eksportuoti iš Nigerijos į kelias šalis, konkrečiai į Jungtinę Karalystę, Izraelį ir Singapūrą.

Tai pirmoji užuomina, rodanti, kad naujausias protrūkis gali būti iš laboratorijos nutekėjusio sukonstruoto viruso rezultatas.

Antroji užuomina, kad beždžionių raupų virusas nutekėjo iš laboratorijos, yra ta, kad nors virusas labai panašus į eksportuotus iš Nigerijos, jis vis tiek skiriasi daugiau kaip 50 vieno nukleotido polimorfizmų (SNP).

SNP - tai genetiniai pokyčiai, o tyrėjai paaiškino, kad 50 SNP yra "kur kas daugiau, nei būtų galima tikėtis". Tai reiškia, kad kažkas laboratorijoje manipuliavo beždžionių raupų virusu. (Susiję: Tyrimas parodė, kad beždžionių raupų virusas buvo smarkiai manipuliuojamas laboratorijoje.)

Dr. Robertas Malonas (Robert Malone) žurnale "Life Site News" paskelbtame straipsnyje ištyrė Portugalijos tyrimą ir padarė išvadą, kad dabartinis beždžionių raupų protrūkis iš tiesų yra sukonstruotas. "Atrodo, kad šis dvigubos grandininės DNR virusas, kurio sukeltos infekcijos istoriškai buvo savaiminės, evoliucionuoja į tokią formą, kuri lengviau perduodama iš žmogaus žmogui. Blogos naujienos", - rašė jis.

Daugiau informacijos apie beždžionių raupų virusą rasite svetainėje MonkeyPoxReport.com.

Norėdami sužinoti daugiau apie beždžionių raupų virusą, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 15:56 Asteroidas, sunaikinęs dinozaurus, sukėlė ir pasaulinį cunamį
Remiantis nauju tyrimu, prieš 66 mln. metų į Žemę atsitrenkęs miesto dydžio asteroidas išnaikino dinozaurus ir sukėlė siaubingą cunamį, kuris nusirito per visą planetą.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau