Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Liepos » 13

Tyrimas atskleidė, kad beždžionių raupų virusas buvo MANIPULIUOTAS laboratorijoje ir tyčia paleistas, kad sukeltų protrūkį

Portugalijos nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbto šokiruojančio tyrimo duomenys rodo, kad beždžionių raupų protrūkis buvo tyčinis, o virusu buvo manipuliuojama laboratorijoje.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Kai žmogus suserga beždžionių raupais, jis paprastai karščiuoja, o po vienos-penkių dienų jam atsiranda bėrimas. Bėrimas dažnai atsiranda ant veido, o po to išplinta į kitas kūno vietas. Po to bėrimas keičiasi ir pereina įvairias stadijas, kol galiausiai susiformuoja šašas, kuris galiausiai nukrenta. Jei užsikrėtėte, esate užkrečiamas tol, kol nukrenta visi šašai ir po jais esanti oda lieka nepažeista.

Beždžionių raupai visada buvo itin reti, o pirmą kartą ši liga žmonėms nustatyta 1970 m. Kongo Demokratinėje Respublikoje. Nuo to laiko apie žmonių susirgimus beždžionių raupais pranešta 11 Afrikos šalių.

Tačiau pirmasis beždžionių raupų protrūkis Jungtinėse Amerikos Valstijose užregistruotas tik 2003 m. Iki šių metų beždžionių raupai niekada nebuvo užregistruoti keliose šalyse vienu metu.

Šiais metais beždžionių raupų atvejai vienu metu užregistruoti JAV, Australijoje, Belgijoje, Kanadoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Ispanijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Nuo liepos mėn. įtariamų atvejų skaičius Jungtinėje Karalystėje šoktelėjo iki 1235.

Tačiau protrūkis yra kažkas neįprasto, ypač dėl to, kad pasaulis tariamai patiria protrūkį visose pirmojo pasaulio šalyse vienu metu.

Dar 2021 m. kovą Branduolinės grėsmės iniciatyva (angl. Nuclear Threat Initiative, NTI) bendradarbiavo su Miuncheno saugumo konferencija (angl. Munich Security Conference, MSC) ir surengė stalo pratybas dėl didelio pavojingumo biologinių grėsmių mažinimo. Pratybų metu buvo analizuojamos nacionalinio ir tarptautinio biologinio saugumo ir pasirengimo pandemijoms architektūros spragos, siekiant išsiaiškinti galimas galimybes "pagerinti didelio poveikio biologinių įvykių prevencijos ir reagavimo į juos pajėgumus".

Tokį scenarijų vykdė NTI ir MSC: Gegužės 15 d. prasidėjęs beždžionių raupų protrūkis iki 2023 m. gruodžio 1 d. sukėlė 3,2 mlrd. susirgimų ir 271 mln. mirčių.

Panašumai pernelyg artimi tikrovei, todėl dabartinį beždžionių raupų protrūkį būtų neprotinga laikyti neįprastu sutapimu, juolab kad apie pirmuosius atvejus Pasaulio sveikatos organizacijai (PSO) pranešta gegužės 13 d.

Portugalijos NIH teigia, kad beždžionių raupų protrūkis galėjo būti suprojektuotas

Portugalijos NIH atlikto tyrimo išvados rodo, kad dabartinis beždžionių raupų protrūkis gali būti sukonstruotas.

Tyrimui NIH mokslininkai surinko devynių beždžionių raupais sirgusių pacientų mėginius, paimtus nuo šių metų gegužės 15 iki gegužės 17 d., ir juos išanalizavo. Rezultatai atskleidė, kad pastarojo meto beždžionių raupų protrūkis keliose šalyse tikriausiai yra vienos kilmės rezultatas, nes visos iki šiol paskelbtos virusų sekos glaudžiai susipina tarpusavyje.

Tyrėjų grupė taip pat pranešė, kad virusas priklauso Vakarų Afrikos beždžionių raupų virusų grupei. Be to, jie nustatė, kad šis virusas labiausiai susijęs su beždžionių raupų virusais, kurie 2018 ir 2019 m. buvo eksportuoti iš Nigerijos į kelias šalis, konkrečiai į Jungtinę Karalystę, Izraelį ir Singapūrą.

Tai pirmoji užuomina, rodanti, kad naujausias protrūkis gali būti iš laboratorijos nutekėjusio sukonstruoto viruso rezultatas.

Antroji užuomina, kad beždžionių raupų virusas nutekėjo iš laboratorijos, yra ta, kad nors virusas labai panašus į eksportuotus iš Nigerijos, jis vis tiek skiriasi daugiau kaip 50 vieno nukleotido polimorfizmų (SNP).

SNP - tai genetiniai pokyčiai, o tyrėjai paaiškino, kad 50 SNP yra "kur kas daugiau, nei būtų galima tikėtis". Tai reiškia, kad kažkas laboratorijoje manipuliavo beždžionių raupų virusu. (Susiję: Tyrimas parodė, kad beždžionių raupų virusas buvo smarkiai manipuliuojamas laboratorijoje.)

Dr. Robertas Malonas (Robert Malone) žurnale "Life Site News" paskelbtame straipsnyje ištyrė Portugalijos tyrimą ir padarė išvadą, kad dabartinis beždžionių raupų protrūkis iš tiesų yra sukonstruotas. "Atrodo, kad šis dvigubos grandininės DNR virusas, kurio sukeltos infekcijos istoriškai buvo savaiminės, evoliucionuoja į tokią formą, kuri lengviau perduodama iš žmogaus žmogui. Blogos naujienos", - rašė jis.

Daugiau informacijos apie beždžionių raupų virusą rasite svetainėje MonkeyPoxReport.com.

Norėdami sužinoti daugiau apie beždžionių raupų virusą, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
27.10.2019 laikas 18:02 Receptai Vyniotinis Su Aguonomis: Gaminimo Receptas

Tokie vyniotiniai išeina be galo skanūs. Jie švelnūs, su skaniu įdaru ir labai gražia glazūros plutele. Šie vyniotiniai -tikra šventinio stalo puošmena ir puikus desertas. Mes naudosime aguonų įdarą.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:48 Receptai Kaip pasigaminti varškės blynus

Gaminame. Varškės blynai Į dubenį dedame varškę, mušame kiaušinius, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir išmaišome. Pilame kefyrą, beriame nubrauktą šaukštelį sodos, dalimis dedame miltus ir užmaišome blynų tešlą.

...

Skaityti daugiau

04.09.2019 laikas 22:00 Receptai Pyragaičiai su kumpiu ir sūriu prie arbatos!

Aš myliu skanius ir paprastus receptus! Išsamų maisto gaminimo receptą rasite trumpame vaizdo įraše

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 21:54 Kodėl CŽV manė, kad Bormanas buvo sovietų šnipas, o SSRS - amerikiečių šnipas, ir kur dingo Hitlerio «rudasis kardinolas»
Martinas Bormanas, per visą Trečiojo reicho egzistavimo laikotarpį, tapo neatsiejamu Adolfui Hitleriui, tačiau jo paslaptingas dingimas paskutinėmis karo dienomis sužadino daugybę spekuliacijų. Kaip šis „pilkasis kardinolas“ įgijo tokį stiprų poveikį...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau