Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 13

"Elito medžioklė": Armėnijos piliečiai sukilo prieš WEF kontroliuojamą vyriausybę

Milijonai Armėnijos piliečių kyla prieš valdančiąją klasę, pasiryžusią atimti jų teises. Gatvėse tvyro chaosas, nes armėnai, nusivylę vyriausybe ir jos glaudžiais ryšiais su Pasaulio ekonomikos forumu, pradėjo protestuoti prieš autoritarinę darbotvarkę.

Pasaulio ekonomikos forumas giriasi "formuojantis demokratijos ateitį Armėnijoje" nuo 2019 m., praėjus metams po aksominės revoliucijos Armėnijoje ir Nikolo Pašiniano (Nikol Pashinyan), artimo Švabo (Schwab) sąjungininko, kuris iš politinės nežinios iškilo ir 2018 m. buvo paskirtas ministru pirmininku, iškilimo.

Armėnija įsiklausė į Pasaulio ekonomikos forumą, priėmė jų darbotvarkę, ir tauta nukeliavo laiku į 2030 metus. Panašu, kad paprastiems armėnams nepatinka gyventi Darbotvarkėje 2030. Kas galėjo tai numatyti?

Dabar sostinės Jerevano gatvėse tvyro anarchija, o didžioji žiniasklaida ir toliau sąmokslauja su valdžia, kad nuslėptų įvykių mastą ir nuslopintų judėjimą.

Pašinianas buvo geriausiai parduodamo Armėnijos liberalaus dienraščio "The Armenian Times", kuris visada labai kritikavo konservatyvias vyriausybes, redaktorius.

Naujoji liberali Pašiniano vyriausybė netruko užmegzti partnerystę su Pasaulio ekonomikos forumu ir pasitarnavo kaip bandymų poligonas kai kuriems avantiūristiškesniems Švabo planams žmonijos atžvilgiu, įskaitant grynųjų pinigų draudimą.

Apie Armėnijos žingsnį uždrausti grynuosius pinigus portalas Eurasia.net pranešė birželio mėn:

Pagal naująjį įstatymą visi dideli pirkiniai turės būti atliekami elektroniniu būdu, naudojantis mobiliąja mokėjimo programėle arba pervedant pinigus į banką.

Ir bent jau kol kas už tai reikės mokėti didelį mokestį: Bankai už operacijas ima nuo 1,5 iki 3 proc. mokestį.

Naujasis įstatymas, kurį parlamentas priėmė birželio 9 d., taikomas verslo sandoriams, kurių suma viršija 300 000 dramų (apie 720 JAV dolerių), ir sandoriams tarp fizinių asmenų, kurių suma viršija 500 000 dramų (1 200 JAV dolerių). Ši riba fiziniams asmenims 2023 m. liepos mėn. bus sumažinta iki 300 000 dramų.

Įstatymas taip pat draudžia vietos ir centrinės valdžios institucijoms atlikti ar priimti bet kokius mokėjimus grynaisiais pinigais. Kai kurios institucijos, pavyzdžiui, ligoninės, universitetai ir notarai, visiškai atsisakys grynųjų pinigų. Pensijos ir atlyginimai turės būti mokami per bankus - net ir lombardų paskolos. O neteisėtai grynaisiais pinigais atlikti sandoriai gali būti anuliuoti.

"Tegul niekas nemano, kad norime apsunkinti žmonių gyvenimą, priešingai, norime supaprastinti žmonių gyvenimą", - birželio 2 d. vyriausybės posėdyje, kuriame buvo svarstomas įstatymo projektas, sakė ministras pirmininkas Nikolas Pašinianas. "Čia taip pat yra fiskalinis ir antikorupcinis poveikis."

Tuo tarpu Jerevane vyko tęstiniai protestai, kuriais buvo siekiama įspėti vyriausybę dėl nuolaidų kaimyniniam Azerbaidžanui dėl seniai ginčijamo Kalnų Karabacho regiono.

Opozicinės partijos apkaltino ministrą pirmininką išdavyste, kaltindamos jį planavus atiduoti visą Karabachą Azerbaidžanui po to, kai jis praėjusį mėnesį įstatymų leidėjams pareiškė, kad "tarptautinė bendruomenė ragina Armėniją sumažinti reikalavimus dėl Karabacho".

Kokia tikimybė, kad Pašiniano minima "tarptautinė bendruomenė" iš tikrųjų yra Klausas Švabas ir WEF?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto