Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Liepos » 17

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis įvardijo datą, kada viskas prasidės

Šiandien Krzysztofas Jaczkowskis parodė dar vieną šeštadienio reklaminį klipą, kuriame daugiau ar mažiau išplėtė savo neseniai išsakytas prognozes apie finansų krizę, naują marą, galimą pasaulinį karą ir pan. Tačiau šį kartą mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregis padarė tai, kas visiems avangardistams yra neįsivaizduojama, - jis įvardijo pabaigos pradžios datą, rizikuodamas savo, kaip pranašo, reputacija.

Šiame straipsnyje gali būti teiginiu, kurie atspindi tik autoriaus nuomone

Ir šis momentas mus tikrai gąsdina, nes ponas Krzysztofas nedaugžodžiauja, bet akivaizdžiai jaučia, kad kažkas įvyks, o kai tai prasidės, kažkieno reputacija ir lankomumas "YouTube" bus visiškai beverčiai.

Nežinome, kiek tai tiesa ir kiek išsipildys, bet Krzysztofo pranašystės kažkodėl labai prasilenkia su Filipo Barneto (jį taip pat įrašysime pabaigoje) pranašyste, kuris 2022 m. lapkričio 11 d. pažadėjo pasaulinius branduolinius mainus.

Mes, žinoma, tikimės, kad pasaulis prie to neprieis, kad žalieji žmogeliukai to neleis, bet kas žino, ką marsiečiai yra sumanę, todėl pasiruoškime rugsėjo viduriui ir stebėkime įvykius:

Šių metų rugsėjo 16-20 d. gali įvykti kažkas, dėl ko įvyks didelė griūtis ir žlugimas. Jis gali ateiti iš Amerikos, iš JAV, o po to smūgis gali būti suduotas Europai. Tai sukels precedento neturinčią paniką rinkose ir bankų sektoriuje. 

Bankai pradės elgtis labai skirtingai, todėl žlugs daugelis valiutų. Kai kurios valiutos, kuriomis tradiciškai buvo pasitikima, pradės sparčiai prarasti vertę. Tačiau pasaulyje turės įvykti kažkas, kas padarytų tokį poveikį.

Pradės atrodyti, kad žlugs kuris nors tarptautinis finansinis ramstis, susijęs su pasauliniais finansais. Tai kažkokiu būdu pakirs daugelio bankų pasitikėjimą ir grėsmę, o galiausiai sugriaus esamą finansinę tvarką Europoje. 

Finansininkai bus sukrėsti, ir tai bus tiesiogine prasme, o ne žodžių žaismas. Šio didžiulio pasaulinio finansinio ramsčio (negaliu to pavadinti...) žlugimas ir bankrotas bus pražūtingas. Šio didžiojo ramsčio, kuris atsiras Amerikoje, žlugimas neišvengiamai sukels disbalansą, sumaištį ir galbūt kitų mažesnių ramsčių žlugimą Europoje.

Visa tai sukels visišką finansinį paralyžių: kai kurie bankai nutrauks ir įšaldys savo veiklą, o kai kurie visai užsidarys.  Bankai, norėdami apsaugoti savo kapitalą, kuriam laikui užsidarys.

Manau, kad žlugimas bus susijęs su JAV, o po to visa tai palies Europą. Tačiau tikrasis cunamio poveikis bus Azijoje, todėl kai kas kalba apie ekonominį puolimą. Dėl to kils didelis chaosas - eksportas, importas ir t. t. Daugelio dalykų trūks. Visa tai bus vadinama istoriniu ekonomikos žlugimu, tačiau tai bus tik pirmasis etapas. 

 Antrajame etape padėtis ims švelnėti, pirmiausia smarkiai mažinant žmonių pragyvenimo lygį. Ir nors visi labai pyks dėl bankrutuojančių įmonių ir nedarbo, visuomenė turės su tuo susitaikyti, nes žmonės neturės kito pasirinkimo. Visi nuleis rankas, atsidūsės ir pasakys, kad ši pasaulio dalis bankrutavo, rezultatas neabejotinas ir nieko negalima padaryti.

Dabar mūsų šalies padėtis labai bloga, nes prasidėjus marui Lenkija buvo tarsi savarankiška ir daugelį sprendimų priėmė pati. Tačiau kai įvyks žlugimas, daugelis šalių atsidurs panašioje padėtyje ir turės pasirinkti: arba priimti sprendimus ir kažkaip veikti savarankiškai, arba tyliai stebėti ir laukti, kol viskas žlugs. 

To pasekmė - eilė vyriausybių atsistatydinimų, įskaitant greitą JAV prezidento pasikeitimą. Tačiau pasaulis ir toliau eis pražūtingu keliu, nes kai kurių ministrų pirmininkų atsistatydinimas mažai ką padės - mechanizmas yra daug didesnis. 

Kaip jau minėjau, šis žlugimas bus vadinamas ekonominiu išpuoliu prieš tam tikrą pasaulio dalį, nes nors JAV ir Europa smarkiai nukentės, tikroji katastrofa ištiks Kiniją, kuri pati pradėjo dabartinį ekonominį karą. Taigi, kai dūmai šiek tiek išsisklaidys ir ekonominio konflikto tema išseks, pasaulis susidurs su didžiule tikro didelio karo grėsme. Tikėtina, kad ji prasidės. 

2018 m. pabaigoje, dalydamasis savo prognozėmis 2019-iesiems, sakiau, kad tai bus paskutiniai ramūs ir laimingi metai. Po to prasidės 3,5 metų laikotarpis, kuris pasaulyje sukels tikrą chaosą. Dveji su puse metų jau praėjo, taigi liko paskutiniai ir sunkiausi metai. Jis prasidės rugsėjo mėnesį, taigi dabar liko tik pusantro ar du mėnesiai, kad kiekvienas pagal galimybes galėtų viskam pasiruošti ir kaip nors finansiškai apsisaugoti.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto