Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugpjūčio » 8

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?

Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių? Pakeliui kinai šaudo į sąsiaurį viskuo, ką turi, ir taip sukelia konfliktą su Japonija, o visi svarsto, kas bus toliau. Į šį klausimą bandė atsakyti mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis vakarykščiame numeryje:

.... Pasaulis kabo ant plauko nuo pasaulinio konflikto ir jau rugsėjo mėnesį kai kurios šalys pradės kalbėti apie visuotinę mobilizaciją, tarsi ruošdamosi šiam kylančiam konfliktui. Konfliktas neprasidės iš karto ir net neaišku, ar jis apskritai įvyks, tačiau daugelis šalių pradės jam aktyviai ruoštis, o politikai apie tai kalbės atvirai, t. y. kad bet kurią akimirką gali kilti realaus pasaulinio konflikto grėsmė.

Ji prasidės maždaug rugsėjo viduryje, kiekvienoje šalyje skirtingai, tačiau galiu manyti, kad rudenį bus kažkas panašaus į mobilizaciją. Tam tikros amžiaus kategorijos vyrams bus liepiama būti budriems ir galbūt net apribojama galimybė išvykti iš šalies. Tai bus pasirengimo būsena, kai bet kada gali kažkas nutikti.

Taigi šį rudenį pasaulyje kils rimtas konfliktas, kuris bus toks rimtas, kad apie jį kalbės visa pasaulio žiniasklaida.

Kita vertus, daugelis vyriausybių pradės raminti savo piliečius, aiškindamos, kad jokio konflikto nebus, tačiau vyrams bus įteiktas kažkas panašaus į mobilizacijos įsakymą, iš kurio jie žinos, kad vienoje ar kitoje situacijoje turės eiti tarnauti, o kai kuriems net bus įsakyta išvykti iš šalies. Tačiau aš asmeniškai nujaučiu, kad įvykio taškas bus kažkur labai toli nuo Lenkijos, visiškai kitoje pasaulio vietoje.  

Mobilizacija bus ypatinga: ji vyks bangomis. Iškilus grėsmei, visi ims beatodairiškai skubėti. Tuomet grėsmė išnyks, mobilizacija visur bus apribota, o žiniasklaida sakys, kad pasirengimas buvo perdėtas. Tačiau tada vėl iškils grėsmė ir vėl prasidės mobilizacija iki kito atokvėpio. Taip bus kelis kartus ratu. 

Apskritai šių metų pabaiga bus labai, labai nerami. Ne kartą esu jums sakęs apie artėjantį pasaulinį finansų žlugimą. Dabar spėju, kad žlugimą greičiausiai sukels būtent šio konflikto grėsmė, nes kapitalas stengsis rasti saugiausią prieglobstį verslui. 

Taip pat mintyse įsivaizduoju mases žmonių, bėgančių iš kažkurios salos, - minios žmonių plaukia valtimis į jūrą. Bet ar pamatysiu Taivaną, nežinau. 

Man atrodo, kad Kinija surengs savotišką spektaklį su Taivanu, pakartodama Ukrainos scenarijų. Tai reiškia, kad į pakrantę atvyks traukiniai su karine įranga, tūkstančiai karių pradės stovyklauti, o didžiulės laivų eskadros plauks į sąsiaurius. Viskas rodys į didelę jėgą ir grasinimą panaudoti šią jėgą, bet aš vis dar nematau karo artimiausioje ateityje.  Nors galiausiai konfliktas vis tiek kils. 

Mūsų vyriausybė, kaip ir visos vyriausybės, priims keletą naujų dekretų - man susidaro įspūdis, kad naujus dekretus jie rašys kopijuodami.   Atrodo, kad viršininkai sutelkia dėmesį į tai, ką jie žino bendriausiais bruožais ir kas gali sukelti visišką chaosą. Taigi naujoji tvarka bus sukurta taip, kad būtų išvengta visiško chaoso ir didelės netvarkos, todėl žmonės turės prisitaikyti prie kai kurių konkrečių tvarkų ir naujų problemų, dėl kurių pandemijos ir tiekimo grandinės sutrikimai atrodys tarsi vaikams skirtas rytmetinis spektaklis.

Apskritai vyriausybės pradės daryti viską, kad nebūtų anarchijos, kad nekiltų problemų dėl žmonių požiūrio į tai, kas bus įsakyta. Tuo tarpu man susidaro įspūdis, kad tai nebus mūsų valdžios išradimas - renginys bus kažkoks viršnacionalinis ir visuotinis, nors skirtingose šalyse jis turės savo specifiką.

O svarbiausia, kad tai bus maras, kuris jau apibrėžtas. Tiksliau tariant, bus dvi epidemijos, kurios sulaikys ir paskatins žmones išlikti tam tikrame ypatingame pasirengimo lygyje.  Atsižvelgiant į tai, taip pat į problemas, susijusias su galimu pasauliniu karu ir pasaulio ekonomika, ruduo nebus ramus.

Tačiau žiema greičiausiai atneš daugiau staigmenų ir greičiausiai jau turėsime reikalų su tokiu pasauliniu konfliktu, apie kurį bus kalbama tik rudenį. Iš tikrųjų šis konfliktas jau vyksta įvairiose vietose ir įvairiuose etapuose, jis jau yra. 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau