Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Kovo » 29

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: nauji "tamsūs pinigai" ir Sevastopolio sunaikinimas

Maždaug nuo 2019 m. rudens Krzysztofas Jaczkowskis, mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys, pradėjo skelbti ateities prognozes, kurių viena už kitą baisesnės. Nors prieš pandemiją šiomis prognozėmis tikėjo nedaugelis, net Jaczkowskio gerbėjai, deja, daugelis dalykų išsipildė.

Tačiau prasidėjus 2022 m. pavasariui ponas Krzysztofas, kuris, kaip ir visi jautruoliai, mato šiek tiek toliau nei kiti, pradėjo daryti viltingas prognozes, t. y. astraluose jau mirga gerų įvykių užuomazgos. Visų pirma bus sulygintas su žeme Sevastopolis, okupuotas "Mochos jūreivių miestas", ir Ukrainos kariuomenė pradės puolimą. Ir nors, žinoma, iki visiško padėties pasaulyje sureguliavimo dar laukia ilgas kelias, vis dėlto kažkas jau matoma, ir naujajame vaizdo įraše Jaczkowskis atkreipia dėmesį į kai kuriuos šio proceso etapus. Taigi. 

Visa tai, kas vyksta dabar, nuspėjau prieš kelerius metus ir perspėjau, kad laukia labai sunkūs 3,5 metų. Visa tai mane užplūdo liūdesys ir neigiamos emocijos, nes visi artėjantys pokyčiai nebuvo į gera. Tačiau dabar susiduriame su bendra situacija ir netrukus galime išgirsti ką nors gero. 

Metų pradžioje, kai kalbėjau apie Ukrainą, perspėjau, kad kovas, mano nuomone, bus labai karingas mėnuo, o balandį situacija dar labiau paaštrės. Aš matau kažką, kas sukels humanitarinę katastrofą. Įvyks nevaldomas kažkokio dalyko protrūkis, dėl kurio rusai apkaltins ukrainiečius, o ukrainiečiai - rusus. Panika bus tokia didelė, kad paveiks net didelę mūsų šalies dalį. 

Ukrainoje taip pat kils neramumų dėl Moksha armijos. Į Ukrainą iš šiaurės įsiverš nauja tos kariuomenės dalis, atsiras naujas frontas ir prasidės nauji žmonių išvežimai.  Nesu tikras, kur tiksliai bus tas naujas frontas, bet dabar man atrodo, kad naujoji invazija ateis iš kažkur į šiaurę. 

Ir tada nutiks kažkas labai keisto: Mochano kariuomenė staiga nustos veikti savo užimamose vietose, o Ukrainos kariai staiga taps labai aktyvūs. Jie pereis į puolimą, o tai sukels didelių problemų Mokšano kariams.   Jie stovės ir ginsis, susidūrę su didelėmis problemomis. Tačiau kol kas nematau greitos didelės pažangos Ukrainos kariuomenės puolime.  Tiesiog įvyks tam tikras fazių pasikeitimas. 

Moskovija paskelbė karą daugeliui šalių, o jos karas Ukrainoje yra tiesiog pleištas tarp Ukrainos ir Vakarų pasaulio. Moskovijos idėja - pasaulis turi paaukoti dalį Ukrainos vardan daugelio kitų šalių pramoninio likvidumo. Šiuo metu NATO tikrai nenori įsitraukti į konfliktą, tačiau pasaulyje yra kitų jėgų, kurios gali būti panaudotos prieš Maskvą, ir tai neabejotinai prasidės.

Turiu nuojautą, kad konfliktas Ukrainoje tęsis dar ilgai, nors ir bus vienaip ar kitaip įšaldytas. Bus paskelbtos paliaubos, kurios tęsis ir tęsis, bet tai nieko nepakeis. Ukraina liks ten, kur yra iki šiol. Ji bus nepriklausoma, kažkaip funkcionuos, bet Maskva ją visą laiką laikys savo gniaužtuose.

Turkija... Aš vis matau Turkiją, susijusią su šiuo karu, kuri nori sėkmės abiejose pusėse ir visomis išgalėmis stengiasi, kad Maskva susitaikytų su pasauliu.  Tačiau galiausiai paaiškės, kad Maskva nėra nusiteikusi dialogui, ir kai Turkija tai pagaliau supras, tai taps labai rimta grėsme Maskvai.  Ji gali atsakyti Maskvai karinėmis priemonėmis, o tada kitos šalys atsakys Maskvai tuo pačiu.  

Jau žiemą sakiau, kad balandis man kelia didelį nerimą, kad bus kažkas labai kariško. Visą laiką galvoje kirba mintis, kad Maskva staiga bus užpulta iš pietų - bus kažkokių raketų. Streikas, kurio maskviečiai nesitiki, bus staigus ir netikėtas. Matau griuvėsiais virtusį Sevastopolį. 

Žmonės manęs klausia: vietinis konfliktas tarp Armėnijos ir Azerbaidžano aštrėja. Turkija visada aktyviai dalyvavo šiame konflikte, Armėnijoje taip pat dislokuoti Maskvos kariai, tad ar įvyks antras konfliktas Armėnijoje?

Nemanau, kad šis konfliktas sukels ką nors labai rimto. Jau seniai sakiau, kad vienu metu vyks du konfliktai.  Labiau tikėtina, kad už antrojo konflikto kažkokiu būdu stovės Kinija, ir balandžio mėnesį ji tikriausiai bus dar pavojingesnė nei maskviečiai. 

Manęs taip pat nuolat klausia: bėgti ar nebėgti? O jei bėga, tai kur? Jaučiu, kad daug žmonių Lenkijoje išsigąs, tačiau jokių karinių veiksmų netoli Lenkijos nebus. Žmonės nerimaus pietrytiniuose regionuose:

konspirologija, pranašystės, Krzysztofas Jaczkowskis

Dabar pasakysiu jums štai ką: jei iškyla kokia nors nemaloni situacija, prieš pradėdami bėgti, ją nuodugniai išanalizuokite. Nes jei žmonės iš ten pabėgs, grįžę turės problemų. Daugiau nieko nesakysiu, jau per daug pasakiau. Tik dar kartą pakartosiu: prieš bėgdami ar priimdami sprendimą pagalvokite.

Dabar jums pasakysiu štai ką: jei iškiltų kokia nors nemaloni situacija, prieš pradėdami bėgti, gerai ją išanalizuokite. Nes jei žmonės iš ten pabėgs, grįžę turės problemų. Daugiau nieko nesakysiu, jau per daug pasakiau. Tik dar kartą pakartosiu: prieš bėgdami ar priimdami sprendimą pagalvokite.

Dabar atsakysiu į jūsų klausimus apie ekonomiką. Kol kas ekonomika visur bus prasta, o šildymo kainos, kurias turėsite mokėti šį rudenį, bus absurdiškos. Tačiau tai bus nereikšminga detalė, nes pasaulyje, galbūt tik Europoje, egzistuoja tam tikra "tamsiųjų pinigų" rūšis. Tai bus tarsi riboto galiojimo laiko pinigai, kurie bus apyvartoje kartu su kitais pinigais, bet tik už juos bus galima nusipirkti ypač deficitinių prekių. 

Rinka kažkaip pradės byrėti, išnyks daug prekių, todėl vyriausybė išleis vadinamąją pinigų emisiją. Jis bus išduodamas kartą per savaitę arba kartą per mėnesį ir turės būti išleistas per tą mėnesį. Komunalinių paslaugų sąskaitos, pramoninės prekės parduotuvėse bus naudojamos įprastais pinigais, tačiau už "tamsius pinigus" įprastomis kainomis galima nusipirkti tik tam tikrą prekių grupę, nes kainos įprastais pinigais bus tiesiog milžiniškos.  Ir šie keistoki pinigai, kurių galiojimo laikas baigiasi, greitai sugrąžins mus į rinką.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau

25.06.2022 laikas 21:52 Receptai | Patiekalai Sultingas vištienos blauzdelių šašlykas su soja, medumi ir aliejumi
Geriausiai šiam sultingam šašlykų receptui tinka vištienos blauzdelės arba kumpeliai be kaulų ir odos. Iškepus, mėsa būna nepaprastai skani ir sultinga! Paruošimas itin paprastas, ingredientai taip pat. Tikrai labai rekomenduoju pamėginti jau artimiausiomis dienomis!...

Skaityti daugiau