Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Gruodžio » 13

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: žinios netrukus iš televizijos išstums Kalėdas

Artėjant 2022-iesiems, iš visų pusių ateina viena už kitą baisesnės naujienos: pandemijos, karo grėsmė, orų anomalijos, seisminės katastrofos, hiperinfliacija ir pan. Ir nors daugelis nežino, kokia tikimybė, kad jie įvyks, mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys Krzysztofas Jackowskis sako, kad bus daug blogiau, nei dabar gali įsivaizduoti net pesimistai. Ypatinga pagarba ponui gbkEmilgbk už vaizdo įrašo santrauką, nes išklausę jį iš pradžių galvojome, kad kažkaip neteisingai supratome žodžius, neteisingai išvertėme ar neteisingai išgirdome. Tačiau ne: 

Artimiausia ateitis - pinigai, saugumas ir sveikata - dabar užima mano mintis kaip niekada anksčiau, ir dabar jaučiuosi itin grėsmingai. Jau prieš Kalėdas, t. y. gruodžio pabaigoje, viskas nepaprastai paaštrės, ir viskas, kas buvo iki tol, kas vyksta šiandien, atrodys kaip vaikų žaidimų aikštelė to, kas bus ateityje, fone.

Iš tikrųjų Kalėdų nebus - visi pamirš apie šventes ir dėmesį skirs naujienų biuleteniams. Dalis to, kas įvyks, prasidės už mūsų namų ribų. Mes tik stebėsime, nors viskas vyks labai greitai.  

Nė vieni metai nebuvo tokie svarbūs kaip 2022-ieji. Tai bus tam tikro proveržio metai. Visas ankstesnis laikas, visos susikaupusios problemos ir tūnantys konfliktai pasaulyje dabar yra tarsi išsipūtęs pūlinys, kuris arba atsivers, arba savaime sprogs. Tačiau tai nereiškia, kad iš karto pajusime palengvėjimą. Pūliai užpildys viską aplinkui ir dar ilgai tekės. 

Pokyčiai turės įtakos viskam. Šiandien pirkau A4 formato popierių. Per vieną dieną jis pabrango 100 %. Tačiau tai, kas vyksta ir kas jau įvyko, - kartoju, - netrukus atrodys kaip žaisliukas, palyginti su tuo, kas bus ateityje. Pasaulis man tampa vis baisesnis, keistesnis ir nesuprantamesnis.

Maras, apie kurį manęs vis klausia. Dabartinė banga tęsis ir po Kalėdų bei Naujųjų metų, o jos pikas dar ilgai netruks. Tada kraujyje bus rasta kažkas tokio, kas sukels gydytojams didelį nerimą ir visus išgąsdins. Kai kurie nerimą keliantys kraujo tyrimai.

Ir dar bus Artimieji Rytai. Karas. Dabar Libane kažkas sprogsta, kažkokie "Hezbollos" įrenginiai. Tačiau tai tik pradžia - bus daug sprogimų. Ir ne tik Libane.

Dvi šalys - Turkija ir Izraelis - dabar yra visiškai pasirengusios. Ir nors žiniasklaida tyli apie Turkiją, kartais sutelkdama dėmesį tik į Izraelį, jaučiu, kad Turkijos pasirengimas yra didesnis, turkai pasirengę veikti.   

Šios dvi šalys pradės konfliktą Artimuosiuose Rytuose, o kitos šalys tik stebės. Mums, lenkams, tai bus savotiškas konfliktas per atstumą, bet jis bus labai, labai garsus. Jis bus labai garsus, ne itin aktyvus. Šį konfliktą palaikys ir jam padės tik kelios Europos šalys - Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Lenkija ir Italija.

Jei šis konfliktas pirmiausia prasidės dviem šalims per atstumą, jis peraugs į visuotinį konfliktą. Tuomet Rusijos elgesys bus svarbus. Man susidarė įspūdis, kad paskutinis mano pokalbis su Putinu ir Bidenu ir paskutinis Bideno pokalbis su šalių vadovais daugiausia buvo susijęs su tuo, kas vyks Artimuosiuose Rytuose. 

Mūsų šalis daugiausia dėmesio skirs rytinės sienos gynybai, tačiau neaišku, ar ji bus kaip nors pažeista. Vis dėlto man atrodo, kad į Lenkiją atvyks didelės karinės pajėgos ir, kaip jau minėjau, Lenkija bus padalinta į tris zonas. 

Kilus konfliktui, besiginančioji pusė ginsis vangiai ir nerangiai. Tačiau galiausiai reakcija bus siaubinga. Būtent tada išgirsime apie tas labai geltonas dulkes. Patekęs ant žemės ir susilietęs su vandeniu, jis šnypš, burbuliuos ir putos, ir visi jo išsigąs. 

Galiausiai, kaip dabar matau, konflikto pradžia, kartoju, matysime iš tolo, bus kažkur Artimuosiuose Rytuose. Tačiau kažkas užstrigs ir konfliktas greitai neduos rezultatų. Tuomet konfliktas gali tapti pasauliniu.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau