Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2022 » Birželio » 24

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Rugsėjį Žemę apgaubs tamsa

Po neseniai pasirodžiusių klipų, kuriuose Krzysztofas Jaczkowskis pasakojo apie sparčiai besikeičiančią situaciją pasaulyje, mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys šiek tiek pavargo ir išvyko pailsėti į Baltijos pakrantę, o tam turėjo teisę. Tačiau tuo metu situacija Baltijos šalyse taip paaštrėjo, kad J. Jackowskis turėjo nutraukti savo atostogas ir informuoti savo abonentus apie tai, kas įvyks:

...Ukrainos ir Maskvos konfrontacijos frontas dabar juda Lietuvos link, šalia yra kitos Baltijos šalys, Lenkija ir Skandinavijos pusiasalis. Visi yra įsitempę, nes žmonėms nepatogu gyventi šalia gopnikų ir banditų, tačiau dėl to nereikėtų nerimauti, nes frontas ir vėl pasislinks, o susidorojimas persikels į Artimuosius Rytus. 

Šiuo metu padėtis pasaulyje yra labai sudėtinga, nes Europa ir JAV nuolat kariauja ekonominį karą. Tačiau Europai dar labiau trukdo Azija, kurioje kažkodėl nebegaminama daug technologinių dalykų, kurie visada buvo gaminami mūsų šalyje - elektronika, kompiuteriai, automobiliai.

Dabartinėje situacijoje susiduriame su dviejų išties didžių ideologijų kova, dviejų didžių jėgų susidūrimu. Nė viena iš šių jėgų neturi gerų ketinimų mūsų atžvilgiu. Abi pusės rūpinasi savo interesais, o jei sužinotume apie tikruosius interesus, būtume šokiruoti, išsigandę ir pajustume, kad gyvename pasaulyje, kuris nori mus visus praryti, bet mes apie tai net nenutuokiame. Todėl kuo mažiau palaikymo iš abiejų pusių sulauks šios kariaujančios jėgos, tuo geriau visai žmonijai - tuo labiau apsaugosime pasaulį, savo ekonomiką, savo gėrybes. Jei Europa tai supras laiku, ji galės atsiriboti nuo visko, kas artėja.

Tačiau šis nutolimas įvyks tik kitų metų pradžioje. Prisiminkite, kad jau seniai jums sakiau, jog pasaulio laukia 3,5 metų trukmės košmariškas laikotarpis, kai šokas seks po šoko. Dabar yra paskutiniai šio tamsaus laikotarpio metai, todėl kitų metų sausis ir vasaris bus labai svarbūs. Šiuo metu įvyks posūkis, kuris, nors ir nebus visiškai teigiamas, vis dėlto bus tarsi atskaitos taškas šio nenormalaus laikotarpio pabaigai. Tai bus tam tikras posūkis situacijoje, kurioje visi esame nuo 2020 m. kovo mėn. 

Turiu nuojautą, kad galiausiai visa tai baigsis gana gerai, bent jau Europai teigiama prasme.  Beveik visose ES šalyse keisis vyriausybės, ir šie nauji valdžioje esantys žmonės bus didelė viltis, kad pavyks atsikratyti to, kas vyksta dabar. Mes sužinosime kažką tokio visuotinio, kris kažkoks didelis blogis, nuo kurio įvyks posūkis, judėjimas atgal. O naujosios vyriausybės, norėdamos susigrąžinti rinkėjų pasitikėjimą, turės kaip nors atsitraukti nuo daugelio pastarojo meto tendencijų. Tai bus metas, kai Lenkija pradės įgyti daugiau prasmės Europoje, o Europa staiga įvertins Lenkiją. Tada pamažu grįš normalumas. 

Dabar trumpai atsakysiu į klausimus, kurie mane dabar kamuoja. Pirmasis klausimas - kas nutiks marui? Kada sugrįš maras? 

Rudenį bus kažkas su maru, kai jis paūmės.  Pamenate, pernai sakiau, kad vasarą gydytojai dėl kažkokių priežasčių žiūrės į odą? Ir štai - beždžionių raupai. Tačiau tai nėra tas maras, dėl kurio reikėtų pernelyg nerimauti, nes kartu su juo plinta ir trečiasis užkratas. Mano galvoje jis asocijuojasi su žodžiu STIKLINĖ / PERMATOMA.   

Tačiau beždžionių raupai taip pat yra savaip svarbūs, nes pernai aš jums pasakiau ką? Sakiau, kad naujas odos bėrimų maras bus tarsi pasaulinės ekonomikos krizės pradžios fonas. Jis prasidės nuo kriptovaliutų, į kurias tuomet patariau neinvestuoti daug lėšų, kritimo. 

Būtent tai dabar prasidėjo su kriptovaliutomis. Štai ir viskas, lengvų pinigų laikai baigėsi visiems laikams. Kitais metais, kai padėtis pasikeis, turėsite labai sunkiai dirbti, kad uždirbtumėte šiek tiek pinigų. Ir tie pinigai bus tik tam tikra kriptovaliuta, bet visiškai nauja kriptovaliuta. 

Krzysztofai, kas nutiks doleriui? Artimiausiu metu viskas bus gerai - jis ne tik pasivys eurą, bet ir stipriai jį aplenks, pradėdamas kažkaip nenatūraliai sparčiai augti.  Ir tai bus signalas, kad reikia persvarstyti savo santaupas, nes po spartaus augimo laikotarpio burbulas sprogs ir doleris išgaruos. 

Kšištofai, kas nutiks Maskvai? Kaip jau sakiau anksčiau, pasaulyje vyksta epinių jėgų susidūrimas, kuriame Maskva yra tik šachmatų figūra. Jai buvo įsakyta laikyti Ukrainą už gerklės, tarsi ji būtų įkaitė. Tačiau frontas netrukus pasikeis - bus kažkokia jūrų blokada, po kurios visur matysiu ir girdėsiu šūksnius "putino daugiau nebėra!". Tačiau dar negaliu tiksliai pasakyti, ką tai reiškia.

Krzysztofai, kada bus geltonos dulkės?  Vizija, apie kurią jums daug kartų sakiau, laikui bėgant tampa vis aiškesnė. Jame užmerkiu akis ir matau visą pasaulį tarsi tamsoje. Lauke diena, bet, nors diena, pasaulis tampa vis tamsesnis, o paskui tamsa pamažu tampa geltona - tarsi liguistai geltona. 

Atrodo, kad kažkur už debesų slepiasi saulė, skleidžianti tą geltonumą. Tačiau taip nėra, nes geltona spalva būtų kažkas savaime ir iš jos tarsi kažkas trykštų. Iš dangaus ims lietis medžiaga, panaši į mažus tepalo lašelius - jie padengs žmones plėvele. Po to žmonės pasidengs žaizdomis ir pūliais. 

Negaliu pasakyti, ar tai bus pasaulinis, ar vietinis projektas. Sprendžiant iš žmonių aprangos ir architektūros, matau pabėgėlių minią Artimuosiuose Rytuose. Žmonės iš Pietų Europos taip pat pradės bėgti ir manys, kad ši geltonoji medžiaga paveiks ir juos. Tačiau baimė daugelyje sričių bus gerokai perdėta, ir daugelis žmonių bėgs per anksti.  

Krzysztofai, kada tai įvyks? Jokia vizija neleidžia mums nurodyti tikslių metų, laiko ir datos. Kasdien vis aiškiau tai matau, todėl galima manyti, kad šio geltonumo metas artėja. Laikas - maždaug rugsėjo arba spalio mėn. Kalendoriaus nematau, bet matau įvairius vaisius soduose. Dar ne derliaus nuėmimo metas, nes ant medžių liko nedaug vaisių, o Pietų Europoje jie pradės kristi. Jų negalėsite valgyti, nes jie taps nuodingi. 

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Tai tik žmogaus nuomonė ir pranašystė.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto