Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Aiškiaregiai, Didieji Pranašai » 2021 » Lapkričio » 30

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis atskleidė globalistų planus gruodžio mėnesiui

Pastarieji įvykiai pasienyje su Baltarusija sukėlė politinio aktyvumo bangą Lenkijoje, kurią du kartus per savaitę komentavo mėgstamiausias Lenkijos aiškiaregys Krzysztofas Jaczkowskis. Reikia pasakyti, kad kol kas viskas vyksta taip, kaip jis numatė.

Tačiau daugybė gerbėjų iš likusios Europos (daugiausia kitose šalyse gyvenančių lenkų), skaitytojų iš JAV ir net iš Japonijos vis tempė Krzysztofą už rankovės ir maldavo: "Kada, kada? Būtent tada jis atskleis savo pasaulinę 2022 m. "PRANAŠYSTĘ". Šiandien jis apie tai paskelbė.

Jau kurį laiką mane persekioja niūrios artėjančių 2022 metų vizijos.  Tai bus lemiami metai. Bus daug staigių pokyčių, tiek neigiamų, tiek teigiamų. Tačiau apskritai susidursime su situacija, kuri ir toliau sistemingai blogės. 

Socialinėje žiniasklaidoje dabar pilna klipų, kuriuose matyti didžiulis karių judėjimas. Pavyzdžiui, Lenkijoje kariuomenė juda į pietryčius ir pietus, tačiau man susidarė įspūdis, kad kariuomenė nesiruošia kariauti Lenkijoje, o tik persidislokuoja, tikėdamasi, kad kažkur kitur kažkas nepavyks. 

Dabar daug kalbama, kad Rusija ruošiasi agresijai prieš Ukrainą. Kol kas nematau konflikto. Matau, kad Rusija ten telkia tam tikras pajėgas, bet ne su tokiu tikslu. Ji ruošiasi gudriai veikti prieš šalį, turinčią priėjimą prie jūros. Tačiau kokia tai šalis, kol kas negaliu tiksliai pasakyti. 

Gruodžio antrosios pusės pradžia bus tam tikras uždegimo taškas.  Neteigiu, kad tai bus gruodžio antroji pusė, tik pradžia kažko, kas prives pasaulį prie didelio konflikto. Ir tai įvyks staiga. 

Vieną rytą atsibudę staiga pamatome, kad vyksta dalykai, kurie mus nustebina. Šį staigumą lemia taktinis požiūris, nes jei šie dalykai prasidėtų palaipsniui, pasaulyje kiltų chaosas ir panika.

Galiu įvardyti įspėjamąjį šio pokyčio ženklą. Taigi, kol viskas baigsis, nuolat matysime pranešimus apie tai, kad kažkur užsienyje kažkas DIDELIO sprogsta, o po to per televiziją bus rodomi ilgi epizodai, kaip kažkas dega.  Tai bus pirmieji artėjančio konflikto požymiai. 

Politikai žino, kas įvyks. Susidaro įspūdis, kad mūsų vyriausybė ėmėsi labai atsakingos misijos. Tai susiję su taikos palaikymu. Galiausiai įsitrauksime į tai, kas vyksta už mūsų šalies ribų. Ir mes būsime neįtikėtinai nustebę, kad vyriausybė su visu tuo sutiko. 

 Man susidaro įspūdis, kad ne visa Europa, o tik kai kurios valstybės palaiko tai, kas įvyks. Galbūt Italijoje. Kita vertus, man atrodo, kad Vokietija yra arba prieš, arba neutrali viso to atžvilgiu. Tačiau Graikija prašys pagalbos ir paramos - ten bus labai rimtų rūpesčių. 

Iškilusi problema yra labai didelė, o ją apsunkina tai, kad nėra tarpininko, kuris imtųsi šio konflikto sprendimo misijos. Todėl, mano asmenine nuomone, Europa susitarė su Lenkija, nes jei problema nebus išspręsta ir užsitęs, tai sukels didelių problemų jau tiesiogiai Lenkijai. 

Man susidaro įspūdis, kad pasaulis atsidūrė tam tikrame išsiskyrimo taške, kai dvi pasaulinės tarptautinės komandos stovi viena prieš kitą ir laukia, kada prasidės vakarėlis. Kiekviena pusė laukia, prie kurios priešininko rankos figūrėlės prisitrauks. Tai reiškia, kad jie laukia, kol viena ar kita šalis imsis tam tikrų veiksmų.  

Kokie dar gali būti būsimų įvykių ženklai? Pažvelkite į Afganistaną, Talibanas netrukus pradės ką nors skelbti. Tada paaiškės, kad Europa kai kur bus keistai apleista. Dieną gatvėse niekas neišeis, tačiau tai nebus karantinas, uždarymas ar pandemija. Vieną naktį mus pažadins skraidančių lėktuvų armados triukšmas. 

Dar vienas dalykas, kuris man kelia nerimą, yra mūsų šalies suskirstymas į 3 zonas: pirmoji - pietryčiai ir rytai, antroji - Krokuvos regionas, galbūt vietovės prie Varšuvos, o trečioji - likusi dalis, šiaurė. Jis bus tyliausias. 

Antroji Lenkijos problema - tam tikros rūšies talonai, kuriuos netrukus gausime vietoj pinigų. Kažkas atsitiks su pinigais taip, kad jų nebus galima atsiimti ar pasiimti. Tada vietoj pinigų jie mums duos talonų. Ir iš anksto numatydamas klausimą, iš karto noriu pasakyti apie kriptovaliutas - netrukus ateis momentas, kai šią "valiutą" bus labai sunku kam nors parduoti. Ir tada gali nutikti kas nors dar blogiau.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau