Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 22

Kinija siunčia tankus, kad apsaugotų bankus nuo protestuotojų, reikalaujančių jų pinigų

Kinijos valdžia dislokavo tankus, siekdama numalšinti žmonių, negalinčių atsiimti savo santaupų iš bankų, protestus.

Pasak "Economic Times" pranešimo, Henano provincijoje įvyko susirėmimai tarp policijos ir piliečių, kurie teigia, kad nuo šių metų balandžio mėn. negali pasiimti pinigų iš vietos bankų.

MSN praneša: Socialiniuose tinkluose paskelbtuose vaizdo įrašuose matyti, kaip protestuotojus gatvėse stabdo tankai, o tai labai primena 1989 m. Tiananmenio aikštėje vykusius neramumus, kai Kinijos valdžia smarkiai susidorojo su protestuojančiais studentais, reikalaujančiais demokratijos.

Dėl Pekino valdžios veiksmų žuvo šimtai, o gal net tūkstančiai jaunų žmonių, o valstybės cenzoriai šį incidentą nuolat ištrina iš Kinijos socialinės žiniasklaidos platformų.

Pastarieji bankų protestai pirmą kartą įsižiebė po to, kai tūkstančiai klientų atsidarė sąskaitas Henano ir kaimyninės Anhui provincijos bankuose, kuriuose buvo siūlomos palyginti didelės palūkanų normos.

Vėliau jie sužinojo, kad negali išsigryninti pinigų, kai buvo pranešta, kad bankų patronuojančiosios bendrovės vadovas ieškomas už finansinius nusikaltimus.

Kai indėlininkai bandė vykti į Zhengzhou miestą Henano provincijoje ir bandyti atgauti savo pinigus iš šešių finansinių sunkumų turinčių kaimo bankų, jiems kelią užkirto mobiliojo telefono programėlė "Covid-19 health", o tai sukėlė eilinius protestus.

Dėl besitęsiančių protestų finansų reguliavimo institucijos pažadėjo kai kuriems bankų klientams grąžinti dalį jų indėlių.

Praėjusią savaitę paskelbtuose pareiškimuose pareigūnai teigė, kad klientams, kurių indėliai sudarė 50 000 juanių (6 280 svarų sterlingų) ar mažiau, bus grąžinti. Jie teigė, kad kitiems, turintiems didesnius likučius bankuose, pinigai bus grąžinti vėliau, nenurodytu laiku.

Reguliuotojų pranešimą skeptiškai sutiko klientai, kurie nuo balandžio mėn. organizavo protestus internetu ir ne internetu, siekdami atgauti savo pinigus.

"Tai iš tikrųjų neišsprendžia problemos", - sakė Xu Zhihao, banko klientas, nedalyvavęs liepos 14 d. protesto akcijoje.

Viena protestuotoja, pasivadinusi tik pavarde Ding, sakė, kad ji ir jos motina turėjo 800 000 juanių (100 000 svarų sterlingų) taupomųjų indėlių keliuose bankuose.

"Jie paskelbė šį pranešimą, nes mes rizikuojame savo gyvybe. Šie mažiau nei 50 000 juanių nėra tai, kas mums priklauso. Tai labiau mokėjimas, kad būtų išlaikytas socialinis stabilumas", - sakė Ding, kuri atsisakė nurodyti savo vardą ir pavardę, bijodama keršto.

Ji pasakojo, kad sekmadienį per protestą, kurio metu buvo sužeisti keli žmonės, ji ir jos vyras nukentėjo nuo civiliais drabužiais vilkinčių apsaugos darbuotojų.

Keli protestuotojai naujienų agentūrai "Associated Press" sakė, kad kai kurie žmonės buvo nuvežti į ligoninę po to, kai buvo sužeisti policijai ir civiliais drabužiais vilkintiems saugumo pareigūnams panaudojus jėgą protestuotojams išsklaidyti, nors dauguma sužeidimų buvo įbrėžimai ar nubrozdinimai.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto