Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 23

Dr. Birx prisipažino, kad ji ir Fauci melavo D. Trumpui, išgalvojo "mokslą" apie Covid protokolus

Dr. Deborah Birx, buvusi prezidento D. Trumpo patarėja Kovid-19, prisipažino, kad ji ir daktaras Fauci melavo buvusiam prezidentui ir Amerikos žmonėms apie tai, kaip sustabdyti Kovid.

Ji taip pat neseniai laikraščiui "Daily Mail" sakė, kad Covid-19 "išėjo iš dėžės pasiruošęs užkrėsti", kai 2019 m. pateko į Vuchaną (Kinija), ir pridūrė, kad jį galėjo sukurti kinų mokslininkai, kurie "dirbo su koronavirusinėmis vakcinomis".

Apie tai praneša "ZeroHedge": Birx savo naujoje knygoje pripažino, kad ji ir daktaras Anthony Fauci iš esmės šaudė iš peties, kai reikėjo priimti nacionalines direktyvas, tokias kaip "dvi savaitės plitimui sustabdyti" ir socialinio atsiribojimo reikalavimai.

Anot Jesse Waters, Birx "prisipažino, kad viską išgalvojo", ir pridūrė, kad ji ir Faučis "melavo prezidentui ir Amerikos žmonėms apie savo COVID protokolus".

Dėl pirmojo melo; "15 dienų plitimui sustabdyti" - Birx rašo: "Vos tik įtikinome D. Trumpo administraciją įgyvendinti mūsų dviejų savaičių uždarymo versiją, jau bandžiau sugalvoti, kaip ją pratęsti".

"Taigi tos 15 dienų plitimui pristabdyti buvo tik klastingas būdas užkibti ant kabliuko, kad jie galėtų mus užrakinti ilgesniam laikui", - oponuoja Jesse Waters. "O jei išdrįstumėte išeiti iš namų, Birx mums pasakė, kad vienintelis būdas išlikti saugiam - socialinis atstumas."

Šiuo tikslu Birx rašo, kad ji "apsistojau ties 10 (pėdų), žinodama, kad net ir tai yra per daug, bet pamaniau, kad dešimt bus bent jau priimtina daugumai amerikiečių - pakankamai aukštai, kad būtų galima surinkti daugumą artimiausių šeimos narių, bet nepakankamai, kad būtų galima rengti dideles vakarienes ir, kritiškai vertinant, dideles vestuves, gimtadienius ir kitus masinius socialinius renginius..."

Žiūrėkite:

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau