Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 7

Joe Rogano bomba: ‘Vatikanas pilnas šėtoniškų pedofilų’

Podkasteris Joe Roganas (Joe Rogan) užsipuolė Katalikų Bažnyčią, pareikšdamas, kad Vatikane "pilna šėtoną garbinančių pedofilų".

Populiarusis "Spotify" laidų vedėjas neseniai pasirodžiusiame epizode, kuriame dalyvavo svečiai Francis Fosteris (Francis Foster) ir Konstantinas Kisinas (Konstantin Kisin), užsipuolė Šventąjį Sostą.

Diskusijos apie kultūrą ir pasipiktinimą metu pokalbis pakrypo apie Vatikaną, kurį Roganas paskelbė "šalimi, pilna pedofilų ir vogto meno".

Slaynews.com praneša: "Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein), tas pasipiktinimas buvo subalansuotas. Tiesa? Šiek tiek. Tiesa?" Roganas pradėjo.

Roganas pažymėjo, kad pasipiktinimas dėl mirusio sekso prekeivio J. Epsteino buvo daugiau ar mažiau visuotinis.

"O kaip dėl Katalikų bažnyčios?" - paklausė jis.

"Pavyzdžiui, kodėl visi nesijaudina dėl to, kad ką tik buvau Italijoje ir vienas iš beprotiškų dalykų yra tai, kad Vatikanas yra šalis.

"Tai šalis, pilna pedofilų", - sakė jis.

"Tai šalis, pilna pedofilų ir pavogto meno. Tai nedidelis, koks šimtas jardų - Kaip kas tai yra?

"Šimtas akrų, manau. Taip.

"Tai veikiau šimto akrų, šalis miesto viduje, pilna pedofilų".

ŽIŪRĖKITE:

Kisinas stumtelėjo atgal, nurodydamas, kaip Roganui pasisekė, kad jis yra Jungtinėse Valstijose, kai išsakė tokius teiginius.

"Štai kodėl aš myliu Ameriką, žmogau. Nes Jungtinėje Karalystėje galioja šmeižto įstatymai, - sakė jis.

"Taigi, jei pasakysi ką nors panašaus, o paskui turėsi tai įrodyti, kitaip gali būti paduotas į teismą."

"Na, jūs galite tai įrodyti", - paprieštaravo Roganas.

Fosteris pritarė, atkreipdamas dėmesį į tai, kad net XXI amžiuje sutikimo amžius buvo vos dvylika metų.

"Turiu omenyje, neseniai skaičiau, kad - manau, kad dar prieš penkerius ar šešerius metus Vatikane sutikimo amžius buvo 12 metų, - sakė jis.

Tuomet pokalbis paskatino Roganą paprašyti prodiuserio Jamie Vernono patikrinti šį teiginį.

"Dieve mano", - pasakė Roganas, kai Vernonas rado tai, ko ieškojo.

"Vatikano mieste vienodas sutikimo amžius didinamas nuo 12 iki 18 metų, popiežiui Pranciškui paskelbus bendrą - Katalikų bažnyčios baudžiamąjį kodeksą."

Zanardellio kodeksas (Zanardelli Code), pagal kurį 1889 m. Vatikano miestui buvo nustatytas 12 metų sutikimo amžius, 2010 m. buvo panaikintas ir pakeistas į 18 metų.

Toliau Roganas paminėjo kelis atvejus, kai Katalikų bažnyčia esą žinojo apie priekabiavimą ir, užuot nubaudusi atsakingus kunigus, tiesiog perkėlė juos ten, kur jie galėjo būti nepastebėti.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau