Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 7

Manheteno krikščioniškoje vidurinėje mokykloje vietoj pamaldų bažnyčioje surengtas privalomas Drag Šou

Ar kairiųjų pažiūrų žmonės iš tikrųjų norėtų, kad krikščioniškos mokyklos bažnyčioje būtų surengtas seksualizuotas drag šou?  Žinoma, kad taip.  

Manhatano "Grace Church" vidurinės mokyklos mokiniai sako, kad 2021 m. balandžio 27 d. jie turėjo dalyvauti trečiadienio bažnytinėse pamaldose, kai juos pasitiko netikėtas vietoj pamaldų surengtas šou, kuriame dalyvavo šokanti drag karalienė su oranžiniais go-go bateliais, pasivadinusi "Brita Filter" (sceninio vardo simbolika nežinoma).  Renginį rėmė mokyklos LGBT paramos klubas "Spectrum" ir mokyklos dėstytojai.

Mokiniai teigia, kad jautė spaudimą dalyvauti ir turėjo apsimesti, kad renginys jiems patiko.  Kai kurie "Spectrum" klubo nariai tapšnojo paaugliams per pečius ir liepė stovėti pasirodymo metu, o kiti dalijo pasididžiavimo lipdukus ir teigė: "Imk vieną arba esi homofobas".  Kiti vaikai įsitraukė į šou ir pradėjo tverkinti koplyčioje.

Pasibaigus šokiams, Brita kalbėjo apie tai, kad yra "panseksuali".

politika, mokslas, ideologija, Drag Šou, vaikai

Vienas mokinys sakė: "Pažymėtina, kad šis asmuo nuolat vadino save nuostabiu, talentingu ir gražiu. Ne vieną ar du kartus, bet vėl ir vėl šis žmogus save taip užtikrino...".

Nesunku pastebėti judėjimui "Pride" būdingą narcisizmą.  

Mokyklos interneto svetainėje išsamiai aprašomos su pasididžiavimu susijusios jų programos ir Brita Filter pasirodymas. 

Be akivaizdaus krikščioniškosios doktrinos įžeidimo, mokyklų remiamų seksualizuotų drag pasirodymų vaikams tendencija tapo epidemija.  Daugybė mokyklų per pastaruosius metus buvo pagautos slapta rengiančios drag queen pasirodymus, neprašydamos tėvų leidimo. Žiniasklaidai plačiau paviešinus šiuos renginius, juos užsipuolė kairieji, tvirtindami, kad mokyklose nėra seksualumo darbotvarkės.

Gaslightingas buvo nevaldomas, o translyčių indoktrinacijos ir mokyklinių drag šou tikslas atvirai pripažįstamas: tai politinis aktyvizmas ir normalizacija.

TikTok paskyroje Brita gyrėsi šiuo renginiu:

Katalikiška vidurinė mokykla čia, Niujorke, pakvietė mane į savo "Pride" koplyčią. Matomumas yra svarbus, ir man didelė garbė, kad turėjau progą pasikalbėti su jumis apie savo, kaip LGBTQ+ drag karalienės aktyvistės, darbą."

Grace bažnyčios mokyklos planuoja pristatyti pasididžiavimo renginius ir jaunesniems vidurinių mokyklų mokiniams, vesdamos pamokas apie "pasididžiavimo vėliavos istoriją" ir tai, ką ji simbolizuoja.

P komentaras: O, jūs žinote, ką jūsų vaikai veikia, darželyje, mokykloje, ar universitete? Kas jiems į galva brukama? Kokia ideologija? Pamastykite tėveliai.... o jei nemanote, kad į jūsų kiemą neateis šį šventė (karalienė) abejotina... todėl, manau daugiau bendraukite su vaikais ir pagaliau pradėkite patys auginti vaikus, jei matys dar nesate sugadinti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau