Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 7

Steve'as Bannonas: "Turime panaikinti Federalinį rezervą

Buvęs Baltųjų rūmų strategas Steve'as Bannonas (Steve Bannon) paragino visiškai panaikinti Federalinį rezervą.

"0,5 % šios šalies piliečių valdo daugiau turto nei 90 % gyventojų. Visa tai įvyko per pastaruosius dešimt metų nuo 2008 m.", - penktadienį pareiškė S. Bannonas konferencijoje CPAC 2022 Dalase, Teksaso valstijoje.

"Federalinis rezervas, beje, nepriklauso Amerikos žmonėms, centrinis bankas, kuris priklauso 24 pagrindiniams makleriams, tai yra "J. P. Morgan", "Goldman Sachs" ir "Morgan Stanley". Kaip tai veikia?"

"Mums nereikia audituoti FED, mums reikia panaikinti Federalinį rezervą, - pridūrė Bannonas. "Federalinis rezervas uzurpavo savo ir Amerikos žmonių bei mūsų išrinktų atstovų galias. Ir ne, jie neturi valdančiųjų sutikimo. Mes jo nesilaikysime. Mes nepaklusime. Ir tai turi būti nutraukta."

Infowars.com praneša: "Karo kambario" vedėjas ir buvęs "Goldman Sachs" investicinis bankininkas toliau ragino visiškai ištirpdyti "administracinę valstybę", o įsitraukę rinkėjai išstumtų biurokratus, įsitaisiusius įvairiose valdybose - medicinos, mokyklų ir rinkimų - visoje Amerikoje.

Kaip savo darbo Kongrese metu dažnai pažymėdavo buvęs respublikonas Ronas Paulas (Ron Paul) (R-Teksaso valstija), privati Federalinė rezervų sistema, dirbtinai didindama arba mažindama JAV pinigų pasiūlą, nuo pat jos įkūrimo 1913 m. buvo atsakinga už beveik visas ekonomines krizes.

Dėl to JAV dolerio perkamoji galia sumažėjo 96 %.

Pastaraisiais mėnesiais FED patikimumas buvo labiau nei įprastai pakirstas dėl to, kad jis nesugebėjo numatyti sparčiai augančios infliacijos, kurią sukėlė 4 trilijonų JAV dolerių įliejimas į pinigų pasiūlą per KOVID krizę.

Dabar, kai infliacija siekia 9,1 %, FED neseniai padidino palūkanų normas 75 baziniais punktais iki 2,25-2,5 %, t. y. gerokai žemiau infliacijos lygio, kuris, kaip perspėjo ekonomistas Peteris Schiffas (Piteris Šifas), toli gražu nėra pakankamas dabartinei infliacijai pažaboti.

Žiūrėkite visą Bannono kalbą CPAC:

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau