Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugpjūčio » 14

Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas

Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo. Tačiau Viljamas Henris Tilas III (William Henry Teele III), 10 metų karinio jūrų laivyno veteranas, tapęs demaskuotoju, pateikia kitokią įvykių versiją, pagal kurią kaltininkė yra Jungtinių Valstijų kariuomenė.

Nors tai nebuvo tyčinis nusikaltimas, tačiau, anot Teele'o pasakojimo, tuo metu toje teritorijoje buvo keli JAV karinio jūrų laivyno laivai. Vienas iš jų paleido raketą, kuri pataikė į TWA 800 ir nubloškė jį į jūrą netoli Long Ailendo (N. Y.) pakrantės.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Jackas Cashillas (Jack Cashill) iš "American Thinker" 2016 m. apie visa tai parašė knygą. Anądien jis paskelbė straipsnį, kuriame teigė, kad, remdamasis tuo, kas jis yra, ir tuo, kad buvo viename iš laivyno laivų, tiesiogiai mačiusių TWA 800 incidentą, mano, jog Tilio pasakojimas yra teisėtas.

"Tilas neteigė, kad buvo laive, kuris paleido raketą", - rašo Cashillas - išsamesnį Teilo biografijos aprašymą galite perskaityti Cashillo straipsnyje šia tema.

"Jis dirbo USS Carr, valdomų raketų fregatoje, kuri buvo viena iš kovinės grupės, sunaikinusios nelaimingąjį 747-ąjį lėktuvą ir pražudžiusios 230 jame buvusių žmonių, "kovotojų". Viskas, ką galėjau patikrinti apie tuometinį Tilio pasakojimą, pasitvirtino".

Kodėl karinis jūrų laivynas surengė raketų pratybas visai šalia Niujorko?

1996 m. liepos 17 d. vakare, anot Tilio, "Carr" bandė dvi naujas radarų sistemas: AN/SPY-1 Alpha ir AN/SPS 49. Buvo imituojama oro ataka, kurios taikiniu turėjo tapti tūkstančio pėdų ilgio grandine karinio lėktuvo tempiamas dronas.

Tilio darbas imitacijos metu buvo stebėti ją iš laivo kovinės informacijos centro (CIC). Manoma, kad toje vietovėje buvo ir kitų laivų, įskaitant USS "Normandy", USS "Trepang" ir USS "Albuquerque".

Federalinis tyrimų biuras (FTB) vėliau patvirtino, kad ten taip pat buvo "Aegis" kreiseris ir JAV karinio jūrų laivyno lėktuvas "P-3 Orion", kuris tuo metu, kai lėktuvas buvo numuštas iš dangaus, skrido maždaug 7 000 pėdų aukštyje virš TWA 800.

Tilas taip pat viešai pareiškė, kad, jo manymu, dalyvavo ir JAV karo laivas "Leyte Gulf", todėl ši operacija buvo labai sudėtinga. Buvo daug judančių dalių, o TWA 800 buvo pačiame operacijos viduryje, todėl logiška, kad galėjo įvykti tokia didelė nelaimė.

Kodėl karinis jūrų laivynas nusprendė surengti šias pratybas taip arti Niujorko ir pačiame skrydžio kelyje, lieka nežinoma. Galima manyti, kad pratybas būtų buvę geriau surengti kur nors atokiau, toliau nuo didžiųjų oro uostų?

Dar vienas nelaimingo atsitikimo veiksnys buvo tai, kad TSA 800 tuo metu skrido nedideliame aukštyje. Pranešama, kad oro eismo kontrolė laikė lėktuvą 13 700 pėdų aukštyje, kad JAV oro pajėgos 217 galėtų saugiai praskristi virš galvos.

Kitaip tariant, pačiame šios karinių jūrų pajėgų operacijos viduryje buvo keli komerciniai orlaiviai. Anot Tilio, jis ir jo kolegos "perlenkė lazdą" numušdami TWA 800, manydami, kad tai yra "numanomas priešas" pratybose.

"Mes turėjome pėdsakus apie pasirodžiusį kontaktą, kuris atitiko mums pateiktą profilį", - tvirtina jis. "Jis atitiko pratybų užduotį."

Visi įrodymai, susiję su tuo, kas įvyko, buvo nugabenti į "smulkinimo kambarį", aiškina Cashillas, cituodamas Teele'ą, kuris sakė, kad jie visi "nubėgo į Bermudus" ir atsikratė tiesos.

Jei ši istorija sudomino jus sąmokslais, daugiau panašių rasite svetainėje Conspiracy.news.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau