Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 22

Didžiulė klaida, kurią daro visos brandžios moterys

Rūpinimasis savimi iš esmės skiriasi nuo atsispaudimų. Tai kažkas, ką darote specialiai sau...

Mūsų moterys gyvena viliojimo režimu diena iš dienos: perka "push-up", dažosi blakstienas ir skuba į sporto salę, kad išlaikytų savo patrauklumą.

- Jei ir toliau taip elgsiesi, - kartą man pasakė kolega, pagavęs mane su bandele, - po penkerių metų tavęs niekas nebenorės!

Tikriausiai turėjau išsigąsti šių žodžių ir skubiai persijungti į didvyrio režimą. Supraskite mano atsakomybę už vyro erekciją, taip sakant.

Dažnai mums "rūpintis savimi" kažkodėl reiškia "atitikti vyrų seksualinius troškimus". Toks požiūris labai vargina moteris. Tai taip vargina, kad jie pradeda maištauti.

Pagalvokite apie tai. Pasirodo, turiu atsisakyti sultingo kepsnio, taurės raudonojo vyno vakare, atimti laiką iš vyro ir vaikų, iš atostogų... Ir šį atimtą laiką turiu praleisti atlikdama kažkokius kvailus kūno judesius sporto salėje, po kurių svetimas, man visiškai abejingas vyras staiga pajunta savo pusiau veikiantį penį? Ką, po velnių?

Suprantama, kad mūsų moters, auklėjamos tokiais abejotinais idealais, galvoje greitai subręsta maištas. Arba ji ir toliau diena iš dienos atlieka šį žygdarbį, ir atsispaudimai tampa vis galingesni, o pagrindo sluoksnis vis storesnis, arba jai tiesiog nusispjaut į vyrus. Todėl ir visi pozityvūs moterų judesiai, skirti kūnui. Jos geros, jos jau yra laipteliu aukščiau už užsiėmusias savo šukavimu damas.

Nes tikrai paprasčiau ir pigiau atostogauti Egipte ar Baškirijoje, nei bandyti išjudinti gležną varžtą. Moteris supranta, kad tai yra trumpesnis būdas pasiekti tikslą nei 40 valandų ŽOŽ per savaitę ir trys plastinės operacijos, iš kurių viena - su implantais.

Dar pridėkime tai, kad mūsų moterys nesėdi ant užpakalio ir nesidairo į raudonas bures, o lygiomis teisėmis su vyrais kratosi gyvenimo naštos. O nuo šios naštos 35 metų amžiaus jai pradeda skaudėti pečius, septintasis slankstelis pasidengia riebalais ir skaidulinėmis ataugomis, ir visa tai kaip ant mielių veria vis naujas ir naujas sveikatos problemas.

Atrodytų, kad dabar pats metas eiti į sporto salę, baseiną, pilatesą ir masažą. Tačiau mūsų griežtoji moteris nežino šių žodžių. Ji žino tik apie šukavimą ir vyrų porelę. Ne jos pačios sveikata. Ji pakankamai sena, kad galėtų pasakyti savo kolegai, kad šis išvažiuotų su bandele, bet nepakankamai sena, kad galėtų pasirūpinti savimi.

Mūsų moteris apskritai linkusi rūpintis visais - vyru, vaikais, anūkais, tik ne savimi. Ji nemėgsta tausoti savo sveikatos, o rūpintis savimi - tai 10 centimetrų aukštakulniai, push-up ir blakstienų tušo sluoksnis ant blakstienų.

Tuo tarpu absoliučiai viskas genda ir nyksta, jei laiku nesirūpinama. Taigi mūsų gražios ir pasiaukojančios moterys vaikšto su osteochondroze, pavojingu vidaus organų svoriu ir kitomis senovinėmis ydomis. Ir jie nežino, net neįtaria, kad dėl jų galima ką nors padaryti. Kaip ir iš kur gausiu laiko? Be manęs jie visi pražus, supus...

Bet aš noriu būti graži. Todėl užuot rūpinusios savo sveikata, damos sėdi brangiame push-up'e, tepasi veidą kremu už 25 tūkstančius ir laukia laimės. O kai kurie iš viso atsisakė, pavargę nuo silpno vyro lytinio potraukio šokinėjimo.

Na, jei ateis diena, kai suprasite, kad to daryti nereikia... Rūpinimasis savimi iš esmės skiriasi nuo atsispaudimų. Tai kažkas, ką darote specialiai sau...

O, ką jūs manote? Pasidalinkite savo nuomone....

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau