Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2022 » Rugpjūčio » 30

Trumpas buvo teisus: "Pfizer" buvo spaudžiama atidėti naujos COVID vakcinos paskelbimą iki 2020 m. rinkimų

Beveik viskas, ką Donaldas Trumpas (Donald Trump) sakė apie kairiuosius ir RINO "giliąją valstybę", pasirodė esą teisinga, ir tai apima jo ankstesnius teiginius, kad vakcinos COVID-19 kūrėjai, kuriuos jis padarė turtingus, stumdamas greitą gydymą per "operaciją "Warp Speed", tyčia atsisakė paskelbti apie proveržį iki 2020 m. rinkimų.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

Pasak duomenis analizuojančio politikos žurnalisto Nate'o Silverio (Nate Silver), "Pfizer" buvo spaudžiama "liberalaus visuomenės sveikatos elito" laukti, kol pasibaigs visi balsavimai, ir tik tada paskelbti, kad bendrovė sukūrė vakciną nuo viruso, rašo laikraštis "New York Post", kuris pridūrė:

Duomenis skaičiuojantis žurnalistas reagavo į Politico straipsnį, kuriame cituojama Atstovų Rūmų ataskaita, kurioje teigiama, kad D. Trumpo administracija siekė pagreitinti tiek vakcinų, tiek "neįrodytų gydymo būdų" nuo COVID-19 patvirtinimą.

"Trumpas per greitai stūmė vakcinų patvirtinimus" - tai blogiausia įmanoma Trumpo administracijos COVID politikos kritika", - tviteryje rašė "Disney" priklausančios politinių naujienų ir analizės svetainės "FiveThirtyEight" įkūrėjas Silveris.

"Tai tikriausiai išgelbėjo daugybę gyvybių. Jei ką nors ir reikėjo patvirtinti, tai greičiau", - pridūrė jis.

Tolesniame tviteryje Silveris pažymėjo, kad "liberalus visuomenės sveikatos elitas" spaudė "Pfizer" "pakeisti pirminius protokolus", susijusius su leidimu išleisti vakcinas, kad sprendimas būtų priimtas tik po rinkimų dienos, toliau pažymėjo "The Post".

Silveris toliau teigė, kad "Pfizer" sprendimas "turėjo patogų šalutinį efektą - atidėti bet kokį pranešimą apie vakcinas iki rinkimų" ir kad ši istorija "nusipelno daugiau dėmesio".

Leidinio "FiveThirtyEight" vyriausiasis redaktorius toliau teigė, kad visuomenės sveikatos priežiūros pareigūnai vyriausybėje "paprastai yra stiprūs [demokratų] šalininkai", todėl jų spaudimas vakcinos gamintojui neskubėti paskelbti apie COVID skiepą "galėjo būti visiškai ar iš dalies politiškai motyvuotas".

"Tai istorija, kuri nusipelno daugiau informacijos, ir aš pats šiek tiek pasidomėjau", - pridūrė Silveris socialiniame tinkle "Twitter".

Laikraštis "The Post" pažymi toliau:

"Politico" straipsnyje, į kurį Silveris pateikė nuorodą, cituojami keli visuomenės sveikatos ekspertai, kurie kritikavo "Pfizer" dėl per greito kreipimosi į Maisto ir vaistų administraciją (FDA) dėl vakcinos leidimo.

D. Trumpo administracija ir jos sąjungininkai darė didelį spaudimą farmacijos milžinei, kad ši iki 2020 m. lapkričio 3 d. paskelbtų apie savo vakcinos sėkmę klinikinių tyrimų metu.

Praėjus šešioms dienoms po rinkimų, "Pfizer" paskelbė, kad jos COVID vakcina yra 90 proc. veiksminga.

Nereikia nė sakyti, kad tuo metu ta pati kairioji žiniasklaida, kuri be perstojo šmeižė D. Trumpą ir bandė "patikrinti faktus", teigė, kad jo teiginiai, jog "Pfizer" sąmoningai užpylė smėlio maišus ir lėtai paskelbė apie tai, buvo melagingi.

Žurnalo "Science Magazine" antraštė teigė: "Faktų patikrinimas: "COVID-19" vakcinos rezultatai buvo nuslėpti, siekiant paveikti rinkimus".

Laikraščio "The Washington Post" antraštė skelbė: "Trumpas pyko ant "medicinos giluminės valstybės", kai "Pfizer" vakcinos naujienos pasirodė po rinkimų dienos: Tačiau bendrovė tvirtina, kad rinkimai neturėjo įtakos daug žadančių duomenų pateikimui".

"Netrukus po to, kai Trampas išgirdo naujieną... jis pareikalavo sveikatos ir socialinių paslaugų sekretoriaus Alekso Azaro "išsiaiškinti", kas nutiko su "Pfizer", kaip teigia aukštas Baltųjų rūmų pareigūnas, kalbėjęs su anonimiškumo sąlyga, kad apibūdintų prezidento veiksmus", - rašė "Post".

"Po kelių valandų šis klausimas tapo svarbiausiu Baltųjų rūmų koronaviruso darbo grupės posėdyje, kai FDA komisaras Stivenas Hanas (Stephen Hahn) informavo narius apie vakcinos duomenis", - tęsė laikraštis. "Pasak trijų aukšto rango administracijos pareigūnų, kurie kalbėjo su anonimiškumo sąlyga, kad apibūdintų vidaus reikalus, Hahnas teigė, kad toks laikas buvo tik nepriklausomų "Pfizer" sprendimų dėl informacijos rinkimo ir peržiūros rezultatas."

Pasirodo, tai tiesa - tačiau, kaip pažymėjo Nate'as Silveris, Trampas buvo teisus, kad "Pfizer" tyčia sulėtino savo patvirtinimą, labai tikėtina, siekdama atimti iš Trampo nuopelnus už spartų vakcinos nuo viruso, dėl kurio jis buvo neteisingai kaltinamas, sukūrimą.

Trumpai tariant, "Pfizer" pasirinko politiką, o ne gyvybę, o tai būdinga didžiajai farmacijai Amerikoje.

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau